Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zwracacie sie do swoich tesciow?

Polecane posty

Gość gość

wzielismy slub miesiac temu. teciowa mieszka dosc daleko, po slubie widzialam sie z nia dwukrotnie. wciaz wale do niej na "pani". najbardziej chcialabym do niej mowic po prostu po imieniu, ale przeciez jej tego nie zaproponuje. jak sie zachowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi"tesciowie", ja i mój partner nie mamy slubu ale jesteśmy już kilka lat razem, powiedzieli mi, gdy kolejny raz zwrocilam się do nich na "pan, pani" ze mam do nich mowic tak jak wszyscy w rodzinie "babcia i dziadek" nawet mój partner do nich się tak zwraca, sa starszymi osobami i maja już dorosle wnuki. wiec gdy nam się urodzily dzieci, stało się to oczywiste ze nie bardzo pasuje zwracanie się na pan pani do dziadkow swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no cóż,nie wszyscy mają to czego by chcieli.Rodzice twojego męża jak i on sam,to prości ludzie,bo choć starsi to słowo babciu/dziadku jest zarezerwowane dla wnucząt nie dla ich syna i ciebie. Ale to wszystko zależy od poziomu człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a nie pomyślałas ze jesteś młodsza o pokolenie ,i gówniarstwo chce takim ludziom tykać.Ogarnij sie tesciowie to koleżeństwo twoje,zero wychowania,luz ci w tym maleńkim mózdzku dziury porobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo, Tato. To rodzice męża, czyli moi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bladź i rupieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×