Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka była wasza największa wpadka?

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie. Opowiedzcie swoją największą wpadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam się z moim mężem, w domu za ścianą spała sobie 4 letnia córka było po 23 dostałam takiego orgazmu że tak jęczałam z roskoszy. Zapomnieliśmy zamknąć drzwi od sypialni gdy już się trochę uspokoiłam po tych jękach ja patrzę w bok a tu córka stoi i się patrzy niewiem ile czasu tam stała ale teraz mamy nauczkę jak chcemy współżyć to odwozimy córkę do dziadków.Od tego zdarzenia minęły 2 lata i mam nadzieję że córka nic dziś nie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś właśnie miałam małą wtopkę z okresem,byłam w pracy i pod koniec zorientowałam się że właśnie się zaczęło, w pierwszym dniu mam zazwyczaj skąpe plamienia więc pomyślałam dam radę z pracy do domu samochodem około 40-minut więc spokojnie ,niestety przeliczyłam się, w drodze awaria samochodu więc powrót potrwał znacznie dłużej,efekt łatwy do przewidzenia,masakra! Sorry że piszę akurat o tym ale wydaje mi się że to taka moja najgorsza wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosisz ze sobą podpasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mam parę awaryjnych podpasek w torebce,nigdy nie wiadomo,gdzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapasowe majtki też nosisz w torebce,bo nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamknęłam zamka w publicznej toalecie w knajpie i ktoś otworzyl drzwi widząc mnie lejaca z dupa w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×