Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Simsalabim

jaka depilacja najlepsza?

Polecane posty

Gość hgjkk
wlasnie dzisaij chcaialam wyprobowac depilacje cukrowa, kupilam sobie na allegro paste i wlozylam na 10 min do wrzatku i nalozylam na noge...ii..?co za rozczarowanie, to byla jakas ciapaja, wogole nie chcialo stezec, tylko sobie noge obkleilam jakby miodem potem musialm to zmywac a efekt zaden;/ czy wie ktos czemu tak sie stalo skoro metoda ta jest reklamowana jako patent na cale zlo swiata?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasty cukrowej nie stosowalam, wosk jest dobry ale jak mam chodzic do kosmetyczki i placic 15 zeta, to chyba kupie sobie ten depilator, chociaz nie wiem czy pod pachami da rade depilowac wloski wlasnie depilatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeee
ja depiluje wlasnie depilatorem i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bola Cie pachy po depilatorze jak golisz? mnie po wosku nie bola ale obawiam sie depilatora bo ponoc boli strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeee
nie, nie boli. Tzn. pierwszy raz bolal bo musialam wydepilowac naraz wszstkie wloski, teraz depiluje co 5-6 dni i jest ich tylko troche, bo przeciez wlosy nie rosna w rownym tempie, i to juz nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kupie se ten depilator, mam nadzieje ze bedzie ok, kiedys sama bawilam sie woskiem ale poobklejelam sie tylko i umazalam... a depilujecie miejsca bikini depilatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Kiedyś próbowałam używać tych plastrów z woskiem, ale średni był efekt, jednak u kosmetyczki jest to robione profesjonalnie. Niestety ostatnio moja skóra nie najlepiej reaguje na tego rodzaju zabieg.Myślę, czy nie pozbyć się włosków na stałe. Ponoć można to zrobić laserowo. Ile mniej więcej potrzeba serii by na trwałe mieć gładkie nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
To tak naprawdę indywidualna sprawa. Przyjmuje się ,że do czterech razy wystarczy. Chociaż moja koleżanka była w studio laser w Warszawie trzy i wystarczyło . Praktycznie każdy może poddać się takiemu zabiegowi, z tego co wiem to zawsze przed nim robi się test wrażliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka002100
a ile takie laserowe kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multivvitamina
koszt depilacji laserowej zależy od tego, gdzie chcesz robić, ale jak się zdecydujesz an taki zabieg to lepiej nie szukać promocji, żeby Ci się nic nie stało poważnego tylko lepiej się wybrać do zaufanego miejsca. Dla zainteresowanych wrzucam link do cennika jednego z lepszych miejsc (przynajmniej moim zdaniem) http://www.studiolaser.com.pl/PL/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fastcar
o rany nie, ani wosk, ani depilator, chyba nie jesteś masochistką, w tych partiach ciała to chyba jedynie maszynka, albo jak chcesz się pozbyć kłopotu to może pomyślisz nad depilacją laserową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynie plukam gardlo
nieogryzek a jaka laserowa polecasz - chodzi mi o model lasera bo czytalam ze jedne dzialaja a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezpraszam,musiałam na chwilkę odejśc. http://www.vitalab.pl/70,rio-laser-hair-remover.html Naprawdę Ci polecam.Jestem zadowolona z efektów.Widzę że cena też jest korzystna,kupowałam za nieco więcej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej depilowałam pachy za pomocą kremu do depilacji Veet plus jednorazowa maszynka bo zwykły elektryczny depilator do nóg jest ok ale pachy bolałyby niemiłosiernie.Efekty były zadawalające tylko trzeba to było powtarzać co jakis czas.Niezależnie od sposobu depilacji po zabiegu czy to nogi czy pachy smaruję delikatnie oliwką dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosemyway
model jedno, ale dwa trzeba wybrać też dobre miejsce, żeby było miło, bo dla mnie atmosfera też jest ważna, bo jednak lubię jak mnie obsługują miłe osoby, co do takich miejsc moim zdaniem bardzo fajne jest Studio Laser. Bardzo fajna atmosfera i bardzo dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam wiele o tym Studiu ;) mają naprawdę profesjonalny sprzęt, lasery diodowe, które są mniejszym zagrożeniem, jeśli chodzi o poparzenia ... a poza tym efekt jest trwały ;) i salon ma swoje punkty w kilku miastach, w tym dwa w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feel_good
kurcze, masakra, nie wyobrażam sobie depilować pach woskiem ani depilatorem. Musiałoby być to bardzo bolesne, ale w sumie dla urody warto pocierpieć. Chociaż najbardziej to chciałabym na depilację laserową. Ile trzeba tych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jakie masz włosy, jaki ich rodzaj, ale mnie wystarczyły 3 wizyty w SL. Ale jestem pełna podziwu dla autorki wątku, że chciała depilować pachy za pomocą depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comeone
rany ja też nie wyobrażam sobie tego, żeby pachy czy bikini depilować za pomocą depilatora, no zupełnie tego nie widzę. Ale faktycznie najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć włosów to depilacja laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_pomidorek
rany mnie zawsze zabrakło odwagi na to, żeby się zdecydować na depilację pach depilatorem, jakoś chyba nie zniosłabym tego bólu. Dlatego u mnie zawsze kończyło się na maszynce, ale niestety nie jest to zbyt trwały sposób. Może się w końcu skuszę na to, żeby poddać się depilacji laserowej. Bo mi koleżanka bardzo zachwalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillll
też jakoś nie widzę tego, żeby wydepilować pachy depilatorem, to musi być strasznie bolesne. Mnie się marzy depilacja laserowa i już po wakacjach się wybiorę na taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi22
jesli chodzi o laser diodowy to jestem po 3 sesjach i napewni na tym sie nie skonczy nie wiem czy to przez niedoklanie wykonany zabieg czy przez moja przypadlosc hormonalna ale zaczynam sie lamac czy mozna pozbyc sie owlosienia na stale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie ma się co łamać, ja będę trzymać kciuki, żeby Ci się udało. Ale jak mówisz, że zabieg nie dokładnie coś wykonany to może lepiej byłoby wybrać się do innego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tańszych opcji wosk u kosmetyczni-samemu nie polecam się bawic. Z droższych to laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość younggirls
o ja też chodziłam do kosmetyczki w domu, sama to nie bardzo mi wychodziło dokładnie, ale wolę pastę cukrowa nie wosk, mniej boli. Ale i tak najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć włosów jest depilacja laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluję pachy pastą cukrową w salonie kosmetycznym. Nie ma w tym nic strasznego ani jakiegoś wielkiego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany nie, na samą myśl o tym, że się można depilować depilatorem pod pachami słabo mi, ale jeśli chodzi o depilację myślę o laserze, szczególnie po tym jak przeczytałam ten art http://kobieta.dziennik.pl/piekna-i-zdrowa/artykuly/430840,depilacja-laserowa-czy-warto.html dobrze, że już po lecie prawie więc bez obaw się można umawiać na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetdreammmmmm
fakt najlepiej byłoby poddać się depilacji laserowej, potem nie będzie problemu, że przydałoby się mieć gładkie ciało a tu włoski, ale pod pachami to dość wrażliwa i cienka skóra, więc może jaką inną metodę nie wosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×