Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra i niedroga karma dla kota ?

Polecane posty

Gość gość

kupowałam kitekata myślałam że to dobra firma jednak ostatnio sie nasłuchałam że to totalny syf poszłam do zoologicznego , sprzedawca polecał acana, orjen ,taste of wild ale ceny masakryczne 16 zł za 200 g znacie jakąś dobrą marke i niedrogą i czy ten kitekat jest faktycznie taki zły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś była najlepsza royal canin ale teraz sie pogorszyła jest sredniej jakosci jednak nieadekwatna do ceny 500g /25 zł podobnej jakości jest purina one 13 zł/750 g lub w tej samej cenie perfect fit można je kupic w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te karmy które polecił ci sprzedawca ą naprawdę extra. 3 najlepsze rodzaje karm, nie należą do tanich ale są warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję swojej kotce Purinę odkłaczającą. Wcześniej dawałam jej Royal itp. ale wiecznie zwracała kulami włosowymi. Pasty odkłaczające też nie pomagały. Sprzedawca polecił Purinę i to był strzał w dziesiątkę. Karma niedroga, kot chętnie ją je a problem się skończył. Just duży wybór karm z Puriny. może jakaś podpasuje twojemu kociakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj sie w zoologicznym o karme mac´s. Jest pelnowartosciowa (70% miesa) bez zbednych dodatkow. Ja kupuje zawsze puszki 800 gramowe, wychodzi taniej. Ja mam dwa koty i wydaje w sumie tyle samo co kiedys jak kupowalam inne tanie karmy z supermarketu, albo Rossmana (nie wliczam w to tych naprawde najtanszych puszek), bo jak dajesz pelnowartsciowe jedzenie to koty sa najedzone mniejsza iloscia. Tylko nie wiem czy ta karma jest juz w Polsce. Tylko powtarzam puszki 800 gram, a nie male saszetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dobra i tansza karma to almo nature, cosma, bosch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny! jak długo karminie kota przed konsumpcją? taki 2-3miesięczny nadaje się już na obiad dla rodziny? sąsiadka ma takiego grubego, jak go w końcu podprowadzę to będzie uczta święta dla rodziny i gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kitekat to tragedia, przeczytaj sklad.. śmieci, ulepszacze, barwniki i kilka procent miesa. Kot na takiej karmie skonczy z niewydolnością nerek. Moj kot miał niewydolnosc - cztery miesiące leczenia wyniosly 3 tys zl a i tak odszedł. Kroplowki kilka razy dziennie, karmienie strzykawka, potem przestal nawet chodzic. Lepiej dołożyć kilka zl i uniknac tego cierpienia. .. mial taka umeczona mordke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zabawne a jak wygląda twoja szynka ? obrosła już tłuszczykiem bo jak znalazł na świąteczną pieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kotka na marketowych karmach i domowym jedzeniu dożyła 17 lat niewydolność nerek może przytrafić się także z powodu wad wrodzonych nerek słyszałam o przypadkach niewydolności nerek u stosunkowo młodych kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam karmy niemieckich firm Sanabelle i Smilla. ja kupuje je w sklepie www.zooplus.pl za Smille place tylko 80 zl za 10 kg.jest dobrej jakosci i koty jedza ja z apetytem,nie maja zadnych problemow zoladkowych. kitiket i whiskas to paskudztwo, maja tylko 4 proc.miesa a Smilla 25 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kupuj w zoologicznym bo stasznie przeplacasz...w sklepach internetowych czy na allegro jest 3 x taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje oba koty dostaja animode von feisten de lux ( dla kastratow) za worek 10kg płace nie cale 130 zl. 2 koty + trzeci dochadzacy i worek starcza na 1,5 miesiaca. Zamawiam w zooplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotom smakują karmy z Puriny,nie są drogie jak Royal Canin albo Hills.Mój kot jadł jeszcze przemrożoną wołowinę i mięso z kurczaka gotowane,dodane do karmy zanim zachorował.Teraz musi i może tylko Renal z Royala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, zamiast marudzić usiądź poszukaj w necie kupi od razu z 7 kg to wyjdzie ci cena rzędu 23zł kg co już nie jest rządną tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajna91
Mój kot przez długi czas jadł tą karmę http://allezoo.com.pl/whiskas-m-2.html Nie jest droga i mojemu kotu smakowała. niestety weterynarz kazał ją zmienić na inną po operacji. Ciężko było lulka przekonać do czegoś ale na szczęście się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam dawać kotom przeróżne karmy,oczywiście koty były bardzo wybredne i nie chciały jeść. Odkąd dałam im produkty whiskas, jedzą aż miska będzie pusta :-) są zdrowe, mają ładną lśniącą sierść i zawsze mają pełne brzuchy :-) Gdy tylko otworze szafkę gdzie trzymam saszetki whiskasa miauczą, mruczą i się tulą do mnie i do saszetek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś karmiłam Whiskasem, suchą karmą, moja blokowa dzikuska chodziła jakaś taka wyliniała, w tym roku zmieniłam jej na Purinę i o dziwo chętnie ją zjada i bardzo wyładniało jej futerko, przytyła też bo przedtem zawsze była wątła. Daję jej karmę dla sterylizowanych z wołowiną (wybrała tę bo to staruszka 12 letnia i boję się o jej nerki a ta karma ma być pomocna w zapobieganiu infekcji pęcherza i nerek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zakochał sie w animondzie, brit i applaws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele91
Osobiście bardzo polecam produkty firmy Whiskas, nie są one wygórowane cenowo, a właściciele puchatych kuleczek mogą być spokojni o zdrowie swojego pupila ponieważ karmy Whiskas niezależnie od tego czy jest to karma sucha, czy też mokra zawiera pełnowartościowe składniki i jest rozdzielona na wiek kota- co jest bardzo ważne w doborze karmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantaro95
Ja szukałam długo karmy dla mojej kotki testowałam różne karmy i wybrzydzała mi podziubała troszkę i wiecznie wyrzucane było jedzenie , jednak whiskas jej przypadł do gustu i przy tym zostajemy w końcu je ze smakiem i wszystko znika z miski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pupile przetestowały różną karmę, i tak naprawdę tylko whiskas przypadł im do gustu, jedzą karmę rozwijają się przybierają w końcu na wadze prawidłowo i sierść mają w końcu lśniącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koty jedzą suchego Applawsa i mokrego Whiskasa. Applaws wychodzi naprawdę niedrogo kupując worek 7,5kg (zależy w jakim zoologicznym, internetowym oczywiście, bo w stacjonarnych nigdy nigdzie nie widziałam) kosztuje ok. 130-150 zł. 7,5kg = ~140zł, 1kg = ~18zł. W porównaniu do RC gdzie 4kg zazwyczaj kosztuje ok. 120 zł (1kg = ~30zł) jest to ZNACZNA RÓŻNICA JAKOŚCIOWA I CENOWA. Aktualnie skład RC jest fatalny, a gdzieś czytałam, że Whiskasem lepiej karmić i jest tańszy (dużo tańszy). Z mokrych zdecydowanie Whiskas, inne jakoś nie podchodzą na dłuższą metę. Poza tym jakieś mięsko surowe, gotowane, mleczko, jogurcik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Suprun
Whiskas kurczak w galaretce. Jest to myślę, że najlepsza karma mokra. Moja kotka uwielbia kurczaka dlatego tak szybko znika ona miski a mała cwaniara prosi o więcej. Dzięki odpowiednim składnikom zawartym w tej karmie jest ona odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z moją kotką, bo nie chce jeść dobrej karmy. nie pamiętam nazwy, ale kupiłam jakieś niemieckie puszki z dobrym składem - 50% mięsa, dodatki witaminowe i tauryna. nie chciała tego w ogóle jeść i tak odmawiała, że schudła. próbowałam innych firm o podobnym składzie, cena nawet 7-10 zł za saszetkę...nie chce jeść i tak :) woli whiskasowe i rossmannowe fast foody, więc daję jej to dwa razy dziennie, suchego royal canina zawsze w misce z dodatkami witaminowymi, surowego kurczaka dwa-trzy razy na tydzień, krem z tauryną raz dziennie, bo kompletnie nie chciała jeść tauryny w proszku z masłem, trochę śmietany albo mleka raz w tygodniu i trochę wędliny dla smaku, ale też nie więcej niż plasterek co parę dni. futro ładne, lśniące, nie ma na razie problemów z nerkami, więc jakoś sobie radzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa93
ja daje swojemu kiciulkowi karme mokrą z rossmana , ta niemiecką ;) jest podobno bardzo dobra ;) a sucha to royal... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja stanowczo polecilabym dla kota karme Whiskas. Moja kotka wyprobowala juz kilka innych karm, jednak gdy podaje jej saszetke mokrej karmy np. "kurczak w galaretce" to na jej widok az mruczy i sie lasi. Z moich obserwacji stwierdzam, ze chyba najlepiej jej ona smakuje. A co najwazniejsze wiem, ze karma ta jest doskonale zbilansowana i dostarcza jej wszystkie potrzebne do rozwoju witaminy. Naprawde polecam, sprobujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×