Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gghjghj777

JAKA ODŻYWKA DO PAZNOKCI??????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość gghjghj777

no nie moge sobie zapuscic :( od zawsze sie lamia i sa cienkie. myslalam o zelu albo akrylu u kosm ale slyszalam ze to niszczy plytke. poleccie mi jakas dobra odzywke albo cokolwiek co pomoze mi zapiscic paznokcie. od razu mowie ze skrzypowity i inne nie działąją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjghj777
dzięki! a ty uzywasz jej codizennie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgrtr
e tam gadanie takie, ja mam ta eveline, moja mama, moje kolezanki... i kazda sie skarzy ze niby taki cud a nic nie dziala wiec daruj sobie ta reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrnerówna
słyszałam o tej odzywce 8w1 eveline że jest świetna , ale jej nie używałam. Obecnie uzywam Sally Hansen - złota odzywka , paznokcie szyko rosną są bardzo zdrowe i białe , ostatnio moja znajoma powiedziała ze mam fajny french a to przeciez odżywka Sally Hansen sprawia takie cuda :) Polecam , koszt około 46 zł /szt. w Natura Juz mam jej końcówkę wiec sie skusze na ta odżywkę 8w1 eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjghj777
a wyprubuje ta eveline. jak nie podpasuje to moze ta sally hansen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjghj777
ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokMarchewkowy
rtgrtr to nie jest zadna reklama;/ co mma poradzic jak na mnie to cudo dziala??? wiec nie mow, ze mam sobie darowac reklamy! sama sobie daruj! autorko ta odzywke stosuje sie przez 4 dni (na opakowaniu jest napisane jak) pierwszego dnia malujesz, drugiego dnia kolejna wartstwa, trzeciego nastepna i czwartego, pozniej zmywasz i pozniej od nowa przez 4 dni :) widzisz tutaj laski pisza, ze jest nawet lepsza od tej za 50 zl, wiec sprboj:) 10 zl to nie majatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjghj777
a sprobuje, czemu nie ;) gdize to mozna kupic, w drogerii jasmin bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokMarchewkowy
no ja w rossmannie kupowalam, tam na 100% sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki Calcium pantothenicum :) Paznokcie rosną jak szalone, a do tego stają się naprawdę mocne. Ja po 3miesięcznej kuracji mam tak mocne jak tipsy (początkowo używałam jeszcze odżywek do pazn. ale potem już same tabletki - i efekty powalające są). Zażywałam 3x dziennie po 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjghj777
ile kosztuja te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiuszak
Jest taka odżywka o nazwie new nails. Kosztuje tylko 10 zeta, ale przede wszystkim przynosi fajne efekty - moje paznokcie są twarde, dobrze utrzymane, a ich malowanie jest po prostu przyjemnością. Testowałam również dwie droższe odżywki. Efektów żadnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech znam z autopsji
tylko nail tex xtra , nie kupuj czasem na allu , zamówisz w każdym sklepie kosmetycznym ( nie dauglasy sephory czy rosmany) jest nieziemska ,poczytaj w googlach ,koszt około 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 w 1 z ewelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ta od zapiekanegomakaronu
8w1 z eweline to szajs z formaldehydem. jaki sens jest jej uzywac, co niby odzywi jesli nawet na lakierach jest info, ze nie zawieraja szkodliwego formaldehydu a do odzywki go nawalili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nailtek
Ja zdecydowanie polecam NailTek. w sumie maja odzywki do roznego rodzaju paznokci. na ich stronie mozna sprawdzic jakie sa najlepsze dla nas. Moze nie sa w najnizszej cenie ale są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza odzywka to witaminy i mineraly ale zadne tabletki tylko warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam ten problem, ale koleżanka poleciła mi odżywkę z ceramidami marki Chili. Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelski
Całkiem nieźle sprawuje się new nails. To niby tylko tydzień na razie, ale już widać zmiany. Mam nadzieję, że po tych kilku tygodniach moja płytka będzie wyglądała jak kiedyś, bo aktualnie wciąż bardzo jej daleko do ideału ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eveline nie dzaiala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelski
Działać to działa, ponoć tylko po jakimś czasie pojawiają się przy niej jakieś komplikacje, ale ile w tym prawdy.... Sama nie wiem. Moja odżywka jak na razie spisuje się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdzila się eveline diamentowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelski
A po jakim czasie się sprawdziła? To dopiero pierwszy flakon? Z tej od new nails korzystam już blisko 2 lata, bez przerwy. Wszystko w należytym porządku. Po tym jak ludzie zaczeli pisać o eveline, również się bałam problemów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddzywa
Odżywka potrzebuje kilka tygodni na jakieś zauważalne efekty - w krótszym czasie nie da się odmienić paznokcie, bo jak? Tak więc np. rezygnacja po tygodniu i gadanie że nie działa, to z lekka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest odzywka eveline SOS do kruchych i lamliwych paznokci. Po 3 tygoniach nie bylo sladu bo rozdwajaniu sie pazurkow a teraz sa mocne i twarde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniajcie paznokcie po miesiącach, a nie tygodniach. Po kilku tygodniach zmiany będą raczej symboliczne i na pewno nie docelowe. Na docelowy efekt trzeba trochę poczekać, ale przy systematycznym stosowaniu te paznokcie faktycznie całkowicie się odmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamalec
Ta sama sytuacja - odżywka pełnię możliwości pokazuje dopiero po kilku tygodniach, miesiącach, a nie dniach, chociaż po kilku dniach również zmiany mogą być widoczne. Kluczowa jest systematyczność. O ile ta systematyczność będzie utrzymana, to wszystko z paznokciami będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaanka1565d55a
Z evelina przynosi efekty.. niestety zawiera szkodliwe składniki.. i w moim przypadku po pomalowaniu, tak zaczynają mnie piec paznokcie, ze nie jestem w stanie wytrzymać i szybko muszę ją zmywać ;/ niestety ale mam tak tylko z odzywkami evelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaklina
Odżywka tak, ale raczej new nails. Mam ją jakieś dwa lata, efekty na paznokciach na prawdę fajne - paznokcie ładne, malowanie bardziej trwale, same paznokcie nie łamią się, nie pękają, skórki również ok. Macie inne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dostanę new nails ? Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×