Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka spacerówka najlepsza?

Polecane posty

Gość gość

Witam, dziewczyny poradźcie mi jaką spacerówkę kupić dla 1,5 rocznej córki? Mamy wózek tutek tambero 3w1 ale spacerówka robi się za mała i denerwuje mnie, że na zimę nie ma żadnej osłonki na nogi. Zależy mi na tym żeby się rozkładała do pozycji leżącej, żeby miała pompowane koła no i była praktyczna. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy espiro active i jestem zadowolona choć wózek ma negatywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od pół roku mamy quinny zapp xtra, i jesteśmy zadowoleni, lekki przede wszystkim i dobrze się prowadzi nawet na kamienistej nawierzchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x lander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-lander?? przereklamowany! mieliśmy 3w1 ale po "atrakcjach" z głębokim daliśmy sobie spokój i przerzuciliśmy się na quinny, nie polecam x-landerów, za to quinny tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez do quinny bede przesiadac, jak ogladalam to zapp xtra 2 okazal sie najlepszy dla mnie, wozek trzeba pod siebie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wybór był miedzy zapp xtra, a jezz, ale jednak padło na zappa i nie żałujemy. oczywiście, że trzeba pod siebie wybierać, my mieszkamy w mieście, prowadzimy bardzo aktywny tryb życia, wózek zabieramy z sobą dosłownie wszędzie, dlatego ważżbe było, aby był lekki, łątwo się prowadizł, a po złożeniu zajmował tyle miejsca, co nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jakąś tanią spacerówkę z allinside.pl ;) Nie jest jakaś markowa a sprawuje się świetnie. Bardzo dobrze, że nie zapłaciłam za niego dużo, nawet się nie obejrzałem jak już spacerówka byłą nieprzydatna hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yezz chyba mniej miejsca zajmuje po zlozeniu niz zapp, skoro wazy chyba z 5kg :) w kazdym badz razie mnie interesuje spacerowka z rozkladanym siedzisiekiem do spania, a zapp xtra dwójka takie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję, to tak yezz jest najlżejszym z wózków quinny. aczkolwiek zapp xtra też lekki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanko
http://www.babydesign.eu/wozki-babydesign - polski producent, nie made ich china :p oprócz wyglądu warto zwrócić uwagę na to czy spacerówka posiada wszelkie atesty- bezpieczeństwo jest najważniejsze. A w przypadku baby design ogromnym plusem jest cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałam na pompowanych kołach, bo jednak wtedy zajmuje wiecej miejsca po złożeniu, dlatego zdecydowałam się na model z piankowymi kołam Runner z euro cart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiałaś skakać na penisie to umiej teraz sama wybrać wózek szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonnada
na polskie warunki - polski producent ;) o baby design też słyszałam, że jest okey, ale niestety dowiedziałam się o tym po fakcie, ja już zdążyłam kupić włoski model :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Easygo Milo i dobrze się nam nim jeździ, chociaż nie ma pompowanych kółek :) Używamy go właściwie tylko na zakupy i jak gdzieś dalej jedziemy bo mały już sam śmiga, no ale za taką cenę myślę że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nowy Baby Jogger City Mini GT 2. W stosunku do swojego poprzednika ma kilka ulepszeń. Przede wszystkim ma lepszą i bardziej wydajną amortyzację, koła sa wiecznie pompowane, więc sie nie przebiją. Poza tym budka ma dwa poziomy wysokośći, dwa okienka i duży panel wentylacyjny z tyłu. A najważniejsze jest to, że podnóżek jest regulowany! Siedzisko jest bardzo obszerne i duże. Spokojnie zmieści sie w nim nawet nieco starsze dziecko. I co ciekawe GT2 ma udźwig do 22 kg to więcej niz przeciętna spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Mamy Cybex Mios ze sklepu Tosia i bardzo dobrze nam się sprawdza - lekki, zwrotny, łatwo mieści się w bagażniku, dziecko ma wygodę i my 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×