Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Jaka szkoła językowa w Olkuszu???

Polecane posty

Moja kuzynka (13 lat) przeprowadziła się teraz do Olkusza, do tej pory ja dawałam jej jakieś dodatkowe lekcje z angielskiego ale teraz nie będzie takiej możliwości. Prosiła mnie żebym znalazła jej jakąs dobrą szkołę językową w tym mieście, możecie polecić jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to w Olkuszu swoją placówkę ma Axon, dość znana szkoła językowa, ma całkiem niezłe opinie. Poszukaj w necie opinii o nich, myślę, że można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barma
nie polecam professorady!!!!!!! masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam professorady również żenująca szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Dobrym miejscem do nauki języka jest na pewno szkoła na Sienkiewicza. Oni się dokładnie nazywają MKEJ - www.mkej.pl . W jednym miejscu można zrobić kurs, wykupić sobie korki (dobre dla uczniów), ale też zdać egzamin. Ja tu zrobiłem kurs arabskiego akurat;) W ofercie mają tak w ogóle 25 języków, więc jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zdecydujesz się na język angielski z dojazdem do domu? SPrawdz www.englishzone.eu/ - tutaj naprawdę dobrze nauczysz się jezyka,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z wyszukiwarki langzie.pl :) Szukałam dla siebie szkoły w Katowicach i mega ułatwiło mi to sprawę. Najważniejsze jest to, że wszystkie niezbędne informacje są w jednym miejscu - adres, języki, oferta, godziny, cennik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle jak szukam tego typu usług to korzystam z pkt.pl można fajnie po lokalizacji wyszukać. Ostatnio przeglądałam sobie właśnie szkoły różnego typu, bo chcę się dokształcać i nie mogę się zdecydować w którym kierunku iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaaa2

Nie wiem jak w Olkuszu, ale jeżeli ktoś jest  z Trójmiasta to gorąco polecam szkołę językową AJ.edu.pl profesjonalna kadra i bardzo dobry kontakt, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×