Odpowiedz na ten temat

Jaką szkołę policealną wybrać?

• Ja napisałam tego posta 2017.06.19 [21:47]
    Witam, mam już dwadzieścia parę lat, skończyłam studia na kierunku pedagogika, pracuję w zawodzie, ale mnie to nie satysfakcjonuje, co więcej szlag mnie już trafia. Co mnie właściwie skusiło żeby pracować z dziećmi? Jpd. Od kilku lat bardziej hobbystycznie zajmowałam się programowaniem. Zainteresowałam się przypadkiem, dzięki pewnej grze komputerowej, potem kupiłam odpowiednie książki i tak powoli, dla siebie uczyłam się tej sztuki aż sama zaczęłam projektować strony internetowe i nieduże aplikację. Nigdy nie traktowałam tego jako potencjalnego źródła zarobku, ale ostatnio tak siedzę i myślę, dlaczego ja od razu nie poszłam na studia informatyczne? Dlaczego przynajmniej nie poszłam do jakiegoś technikum? Co ja w ogóle robię z tym swoim życiem? No i tak sobie myślałam, na studia nie chcę iść (musiałam bym napisać rozszerzoną maturę z matmy, no i to jakby nie paczeć prawie4 lata kolejne nauki, łącznie 5) ale do jakiegoś dobrego technikum informatycznego bym poszła. Znacie jakąś dobrą szkołę? (tylko nie CE Nova)
  • Bajkałaka 2017.06.21 [15:51]
    Ja np. zapisałam się do szkoły Progers w Poznaniu i akurat szkolę się na technika masażystę i jestem mega zadowolona bo nie dość, że idę w stronę zawodu, o którym marzyłam to jeszcze szkolę się za darmousmiech.gif
  • eEMIlkAa 2017.06.26 [11:39]
    a może technik informatyk w Cosinusie? szkoła zaoczna i brak jakichkolwiek opłat?
  • gość 2017.07.06 [12:50]
    warto skończyć Medyczną szkołę policealna Plus Edukacja we Wrocławiu. dużo kierunków za darmo, łatwo po tym znaleźć pracę no i szkoła uczy pod wzgledem praktycznym.
  • gość 2017.07.07 [18:45]
    chyba wszystkie policealki kładą nacisk na praktykę? tzn wydaje mi się że tak powinno być. przynajmniej w cosinusie tak jest
  • gość 2017.07.13 [18:31]
    Ja skończyłam szkołę policealną Nova w Bydgoszczy i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Dużo zajęć praktycznych, które przygotowują do zawodu.
  • To ja napisałam tego posta 2017.07.15 [15:20]
    Byłam w szkole Nova i dobrze wiem jak tam jest. Dlatego pisałam by mi z tą szkolą nie wyjeżdżać.
  • zuzka_233 2017.07.17 [21:23]
    Cosinus jest spoko. A co do kierunku - trzeba wybrać taki, który nam odpowiada usmiech.gif
  • gość 2017.08.05 [09:09]
    Wybierz jakiś popularny kierunek np: technik Weterynarii lub Technik rachunkowości. te kierunki są darmowe we wrocławskim oddziale Plus Edukacji. zajęcia na zachodniej w gimnazjum a sekretariat jest na placu solidarności.
  • gość 2017.08.05 [21:34]
    Co ty za bzdury gadasz? Iść byle gdzie tylko po to żeby mieć za darmo? I rzucić szkołę po kilku miesiącach, bo kierunek jednak nie odpowiada? Szkoda czasu.
  • eEMIlkAa 2017.08.11 [14:27]
    Kto bzdury gada?
    W Cosinusie wszystkie kierunki są darmo, wiec przy wyborze nie trzeba sugerować się ceną i można iść na co się chce ;p
  • gość 2017.08.24 [17:27]
    Hmm a czemu nie nova? Ja robie informatyka w bydgoszczy i nie mam na co narzekac.. naprawde super szkola. pzdr
  • gość 2017.08.25 [00:24]
    Nova nie, dlatego że mam z tą szkołą problemy, do rozwiązania tylko na drodze sadowej. Wiem jaką praktykę stosuje ta szkoła oraz jak wygląda ,,nauka" w niej. A zdecydowana większość pochlebnych komentarzy jest pisana przez jej pracowników.
  • gość 2017.08.25 [14:04]
    Ja bym Ci polecił szkołę Faber w Krakowie , sam ją w tym roku ukończyłem i jestem bardzo zadowolony. Egzamin zdany, grupa mega pozytywna, super nauczyciele. No i spoko też było to, że szkoła bezpłatna.
  • gość 2017.08.30 [13:01]
    Szkół policealnych jest teraz całkiem sporo więc ważne żeby sensownie ją wybrać i nie natchnąć się na taką co wyciąga tylko pieniądze. Ja skończyłem cosinusa bez problemów także mogę polecić.
  • gość wczoraj [14:15]
    Ja poszłam do http://stm.edu.pl/ na kierunek opiekuna medycznego. Jestem zadowolona zarówno z poziomu szkoły, jak i ścieżki takiej kariery. usmiech.gif praca związana z medycyną bardzo mi się podoba.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...