Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawka2222

jaki alkohol polecacie na prezent dla mężczyzny?

Polecane posty

Gość kawka2222

oczywiście chodzi o slużbowe kontakty. muszę kupić jakieś prezenty dla facetow z hurtowni leków i bije sie z myslami cay kupic whisky czy cos innego bo nie kazdy pewnie lubi whisky. doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Grantsa
ja zawsze kupuje wlasnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Grantsa
ale nei wiem co to za rodzaj jest picia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky jest najbardziej
popularne w takich "oficjalnych" kontaktach, bo wszystkim się wydaje, że taka "elegantsza" niż zwykła wódka. Tylko że mało kto lubi... Mój tata zawsze dostawał whisky na różne prezenty, a nikt tego nie pił i zalegało w barku. Na szczęście mój mąż jest wielbicielem whisky, więc szybko się rozprawił z zapasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggghghgh
kup brandy...jak starszy facet to daj mu koniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka2222
no właśnie , nie każdy lubi. A ludzie w takich hurtowniach pewnie mają tego pełno. Dlatego chcialabym być oryginalna i coś innego sprezentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie, moze kup cos bardziej popularnego do picia, choc z wyzszej polki. moze jakies zajebiste wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Grantsa
no tak ale to bedzie sluzbowo... jak sie daje lekarzom flaszke to sie nikt nie zastaniawia zeby komus smakowala tylko zeby dobrze wygladala. A taka flaszke potem mozna wykorzystac na prezent dla kogos innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka2222
nie są to starzy ludzie. Mają koło 40-tki. A Brandy jak się w sklepie nazywa? tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfggfg
kup brandy ja tak robie i dobrze na tym jak narazie wychodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka2222
dzięki za pomoc, chyba kupię Grantsa. Zawsze to coś innego niż Johny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Grantsa
no jak masz kasy wiecej to metaxa moze byc. Ale jest sporo drozsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka2222
mam ok 50 - 60 zł za sztuke. A metaxa mój mąz kiedys rzygał 3 dni, tak się struł . Nie będe jej kupowac przez zle skojarzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkowskii
bezapelacyjnie każdy facet będzie zadowolony z jakiegoś ciekawego alkoholu, polecam przypominającą w smaku whisky żubrówkę paloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
whisky, koniak albo wino. Myślę, że któryś z tych alkoholi będzie odpowiedni. Mężczyźni raczej lubią takie alkohole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dootttiii
żubrówka zawsze się sprawdza w takich sytuacjach wg mnie, najlepiej klasyczna - z trawką, Ale nowa palona też może być, nie próbowałam jeszcze ale wygląda ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
moim zdaniem najlepsza bedzie żubrówka palona - taki męski trunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
Zgadzam się, że dobra whisky, to dobry pomysł na alkohol dla mężczyzny. Możesz też kupić jakąś wódkę z wyższej półki w połączeniu z jakimiś akcesoriami. Zerknij na alkohole-okazje.pl tam znajdziesz ciekawe oferty zarówno alkoholi, jak i akcesoriów w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manialek
Mimo wszystko - estetyczny. Nie wódkę, tylko np. wino + słodycze + ewentualnie jakaś kawa. Takie prezenty robią fajne wrażenie i przynajmniej są wykorzystane. W Centrum WIna za taki zestawik z porządnym włoskim winem zapłaciłem śmieszne grosze, tak więc ogólnie uważam to za dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to prawdziwy mężczyzna a nie jakaś cipka to na pewno doceni smak błękitnego mohito czyli naszego swojskiego denaturatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny zestaw alko można też kupic w www.salonwin.pl a co do tego, że prawdziwy facet musi chlać wódkę, to g*** prawda. To zdanie powtarzają głownie zakompleksione chlejusy, które nie umieją kulturalnie pić lepszych trunków, tylko piją i potem leżą nieprzytomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że whisky najbardziej pasuje. Polecam grant'sa. To mój stały repertuar, jeśli chodzio pomysły na prezent dla facetów. I jak do tej pory, sprawdza się b.dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whisky tylko nie oklepany i tani ballantines albo jack daniels...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wino, np. ze sklepu dekanter.pl. Na pewno będą zadowoleni. To bardzo elegancki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dobra whisky jest najlepszym pomysłem. Dużo opcji jest na outletalkoholowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszIndyka
Od lat już kupuję znajomym tylko Wild Turkey. Mało osób go zna a smakuje wyśmienicie. Najlepszy pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszkan
Hmmm... coś w wódek/alkoholi premium... nie ma co ukrywać, że w prezencie daje się porządne alkohole. Bardzo dobry przykład to np. Pepper Vódka od Gutt Vódka. To pieprzówka, o zaskakującym smaku, ale nie jakaś piecząca w gardło. Świetny i smaczny alkohol, najczęściej podajemy go gościom kiedy serwujemy jakieś jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×