Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiulecjdkfjkdjfkdj

jaki bank najlepszy ?? gdzie macie konta?

Polecane posty

Gość asiulecjdkfjkdjfkdj

witajcie. mam pytanie do was, ponieważ siedzę od 3 godzin w necie i szukam banku w którym mogłabym założyć konto..tylko nie wiem który jest najlepszy... myślałam, o tym banku ING ponieważ zależy mi na tanim prowadzeniu rachunków i bardzo leży mi też to że za darmo z każdego bankomatu można wypłacać...to jest super..ale jak zaczęłam czytać opinie... serio ten bank jest taki zły?? mam 23 lata potrzebuje konta do małych kwot, wypłata, renta itp..proste przelewy i zakupy w necie... nie żadne lokaty i inne... aha a co sądzicie o tym alior sync?? czy tam konto da się tylko przez internet założyć?? to jest bank wyłącznie wirtualny?? szukałam czegoś w Łodzi ale siedzib to coś nie posiada..nie znam się na bankach dlatego liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
napiszcie chociaż gdzie wy macie konta i czy jesteście zadowoleni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Obecnie najlepszy jest Alior Sync http://www.pozyczki.biz.pl/aliorsync/ :) jest to oddział Alior Bank S.A. a takie z kolei mają swoje placówki w całej Polsce. Jeżeli dokonujesz płatności bezgotówkowych kartą na co najmniej 250 zł/ miesięcznie, to polecam konto Comfort Direct w Raiffeisen Bank http://www.pozyczki.biz.pl/raiffeisenbank/ :) Wszystko za darmo (jeżeli transakcje bezgotówkowe kartą wynoszą co najmniej 250 zł/ mies.- inaczej opłata za kartę 4 zł.). Ponadto mają teraz bardzo fajną promocję związaną z polecaną stroną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
czyli idąc do alior bank mogę założyć konto a alior sync ?? jedno się z drugim jakoś wiąże ?? jak to jest?? nie znam się kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Nie, Alior Sync jest typowym bankiem dla internautów więc konto zakładasz przez internet. Jeżeli teraz masz konto w innym banku, to nawet bez podpisywania "papierowej" umowy możesz mieć konto w Alior Sync w ciągu kilku godzin bez wychodzenia z domu i bez wizyt kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ododje
ING najlepszy bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciodpisze
odradzam bzwbk zdzierstwo, a takze pko polecam mbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
no właśnie..czyli nikt mi nic nie wytłumaczy, nie mogę pójść do banku i się dowiedzieć nic bo to prze z neta jest... alior bank i alior sync mają ze sobą coś wspólnego ?? jak wygląda tam założenie konta?? jak mam wpłacić tam kasę pierwszą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka Wodnaaaaa
BGŻ - zdzierstwo:/ PBS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
no właśnie myślę o ING albo mBank.... ale zależy mi na tym żeby z każdego bankomatu można było wypłacać, a w mBanku tak nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
albo deutshe bank ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
ING tylko przez neta można ?? czy mają placówki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
asiulecjdkfjkdjfkdj Alior Bank S.A. prowadzi oddział w Warszawie pod nazwą Alior Sync. Jest to ten sam bank. Jeżeli nie radzisz sobie z bankowością przez internet, to załóż sobie konto w Banku Pocztowym S.A. - dostępny na każdej poczcie. http://www.pozyczki.biz.pl/pocztowy/konta-standard-index.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
chyba mają..... no to jadę chyba założyć dziś konto w tym ING ..z każego bankomatu za free można wypłacać a to jest bardzo ważne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
dobra decyzja chyba podjęta..założę w ING ale bardzo złe opinie są na temat tego banku... mam nadzieję że to tylko złośliwa konkurencja pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
asiulecjdkfjkdjfkdj po chuj pytasz jak lecisz jak leming do marmurów? Dobrze Ci Emet pisze [o alior sync do którego mBankowcy przechodzą masowo) a ty swoje... 23 lata a mózg na poziomie przedszkolaka (gdzie grupa tam ja) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
powiedzcie mi jeszcze jak wpisuje w mapy google bank ing w łodzi to mi wyszukuje oddział?? czy bankomat?? bo ja żeby założyć konto chcę być w banku a nie prze z neta bo będę zadawać dużo pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
:D to załóż a Banku Pocztowym- będziesz mogła codziennie łapać listonosza, np. wysyłając listy do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
czyli alior sync założony przez neta jest lepszy ?? muszę mieć konto do końca tego tygodnia... płaci się coś za to ?? jak wygląda pierwsza wpłata na to konto ?? bo chyba nie będzie teraz miesiąc puste do momentu aż mi wpłynie kasa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
i co kiedy nie mam konta w innym banku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzik Rydz
Nic ani za nic się nie płaci w Alior Sync. Pierwsza wpłata jest taka jak każda kolejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
w moim przypadku będę musiała wezwać kuriera... wątpię, że się nie płaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Alior Sync jest bezpłatny, wszystkie bankomaty są darmowe, za zakupy internetowe dostajesz 5% zwrotu na konto. Jeśli nie masz konta w innym banku, to umowę dostarczy Ci kurier po dwóch dniach od wysłania wniosku przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
ok. zakładam tam konto. :) mam umowę z innym bankiem, ale mi chyba konto zablokowali..więc kurier :] dobra dzięki za pomoc. dziś składam tam wniosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsteeeer
ja mam konto tu xhamster.com/user/babciaola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
ej pomocy jeszcze raz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulecjdkfjkdjfkdj
zakładam konto w tym banku.. i wpisałam tam adres zameldowania ale ponieważ mieszkam gdzie indziej to wpisłam tez adres zamieszkania bo jest inny i teraz muszę wybrać adres dla kuriera i każą mi nazwę firmy wpisać i jest to pole obowiązkowe... i jeszcze adres korespondencji ...ale z tym kurierem to nie rozumiem... o co tu chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×