Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

JAKI DOBRY HORROR NA WIECZOR?? WASZE PROPOZYCJE :)

Polecane posty

Gość niech czarny twój próg
przekroczy,wystarczy,że przyjmiesz ksiedza po koledzie,nerwy powinny cię trzepac przez pare dni,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
a jakie lubisz? Bardzo mocne? to np. Najscie, Martyrs... Typowy survival horror? Mi sie spodobal Hotel zla, Haute tension, zejscie i wiele innych Cos lzejszego ale dobrego- ostatnio widzialam rewelacyjny Case39 i to z dobra obsada... Polecam tez starszy- na faktach- Wolf creek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam dobrego horroru
darkness ogladalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ostatnio oglądałam ORPHAN . Sierota. Też bardzo fajny ;) Dzisiaj obejrzę Dom na przeklętym wzgórzu. Zamierzam tez obejrzeć Wrota do piekieł. Ponoć straszny naprawdę. Odradzam natomiast KOSZMAR MINIONEGO LATA. Czwórka znajomych potrąci człowieka, topi go, a on wciąż powraca. Jak kot :D tyle żyć ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
no to martyrs. Nie ma gorszego. Ale przygotuj sie na niestrawnosci. Jest wstrzasajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to też bym chciala kiedyś w końcu natrafić na STRASZNY horror. ktoś mi polecil amusement - że niby taki dobry - ok, początek calkiem niezly do momentu wyskoczenia bohaterki przez okno - dalej LIPA i zero strachu :( paranormal activity I i II obejrzane jedna po drugiej fajne albo W pogoni za zlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
darkness bylo b. dobre, Sierot tez- super, jak sie komus spodobal Ssierota to powinien obejrzec tez Case39. Dom na nawiedzonym wzgorzy to fillm klasy B, mi przypominal 13 duchow. Wrota do piekiell mnie nie wysstraszyly, ale mnie nic juz nie straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom na przeklętym wzgórzu to ten o psychiatryku? Dawal radę :P jedynka i dwójka jak to ten film o którym myślę ;) wrota do piekiel może i nie flaki z olejem ale na pewno nie straszne. Na caly film są może 3 momenty grozy i tyle a martyrs nie przypadl mi do gustu a już na pewno nie byl straszny wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkness też - fabula byla fajna. ale np. sierociniec w ogóle mi się nie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
nie wiem jak Maartyrs mogl ci nie byc straszny... chyba ze obejrzalas go do polowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej nie taki przewidywalny w miarę realistyczny fabula ok ale sam strach te dreszcze - tego mi brakowalo podczas tego filmu. Byl realistyczny, zajebiście brutalny ciekawy - ale troche skomplikowany, pogmatwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ma dwie części :) Muszę go obejrzeć,bo wczoraj właśnie ściągnęłam. Paranormal to 1 oglądałam. Ale przyznam,że mnie wystraszył,bo jest taki realny.. Nie jak film gdzie ktoś zostaje postrzelony a za chwilę wstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny film Ulice strachu :) Albo Dom woskowych ciał. To były moje ulubione horrory z kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoś z Was ten film (martyrs) ? Obejrzalabym jeszcze raz mój facet z resztą nie widzial tego filmu a ngdzie go nie ma po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreeea
a znacie jakies horrory z młodzieżą? że musieli kombinować jak uciec,jak przeżyć? uwielbiam takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrea mnóstwo tego jest wolf creek chyba, droga bez powrotu, wzgórza mają oczy albo cold prey jedynka i dwójka tez fajne zwlaszcza na teraz na zimowe dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto sado maso do którego jest podany link widzialam. Babka igielką jeździ po plecach jakiemuś uwiązanemu kolesiowi później na jądrach i się tym podnieca. Nie pamiętam co gadali, wiem, że on zwracal się do niej :"moja Bogini" a ona się zachwycala krwisto czerwonym zabarqwieniem podlogi, oburzala się kiedy pobrudzil jej ubranie swoją krwią ale co dokladnie gadali nie pamiętam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y879y7
a znacie jakies horrory z młodzieżą? że musieli kombinować jak uciec,jak przeżyć? uwielbiam takie.. No ja tez... Cala seria: Krzyk, Final Destination, Hotel zla, Wolf creek, Manhunt, Prom night, Basen, Droga bez powrotu 1-3, Eden lake, Zejscie 1 i 2, See no Evil, Shrooms, Just after dawn, i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już ma poharatane te plecy (chyba jakieś cyfry później mu jeszcze tam robila tą iglą czy coś) to caly się trzęsie, mięśnie chyba odmawiają posluszeństwa. Trochę krzyczy z bólu, ona się podnieca wszystkim. Jak pomyślisz, że to się dzialo na prawdę to wiadomo myślisz, chorzy ludzie jak tak można itd. ale z drugiej strony ich to podnieca i sami tego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myisa jak jesteś
tyle to samemu udało mi się zrozumieć... ps. jak sie jest facetem to nie da sie tego doogladac do konca :O :O :O babom jest latwiej - poza tym ta blondzia jest zayyebiscie sexxyyyyyy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myisa jak jesteś
Mysia69 no właśnie - te amerykańskie badziewia sa same udawane i tak naprawde nic tam nie widać... a tam nawet stop klatki nie ma - wszystki live i naprawde :O :O :O po 10 minutach mozna zemdleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pamiętam co tam dokladnie mówili już a filmiku nie mam po formacie na kompie :P wklej dialogi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×