Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki dobry prawnik? Grodzisk Mazowiecki

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję dobrego prawnika do sprawy cywilnej. Polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam kiedyś z usług pani Joanny Suflity-Stanek. Sprawa też była z powództwa cywilnego i dotyczyła zakłócania ciszy nocnej i w ogóle różnych sąsiedzkich problemów. Udało się wszystko załatwić polubownie, nie musiałam za nic płacić odszkodowań. Ta pani ma kancelarię na ulicy Sieńkiewcza w Grodzisku Mazowieckim, a tu znajdziesz jej stronę internetową: http://js-adwokat.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grodzisku nie ma dobrych prawników. Szukaj w innym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mogę cos doradzić to proponowałabym kontakt z mecenasem Cichoniem, jego telefon to 668 899 666 lub janusz-cichon@wp.pl, Mi bardzo pomógł! Jest z Warszawy! Dojeżdza! Mecenas skóry nie zedrze a do tego jest szybki, solidny i skuteczny, o co ciężko w dzisiejszych czasach, a ja już też nabrałam się na wielu… 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rzetelnyadwokat.pl Na każdą kieszeń! Szybko i skutecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara558
Bardzo dobrego prawnika znajdziesz tutaj http://prawnikgrodzisk.pl. Ma bardzo szeroki zakres usług prawnych więc na pewno nie raz w życiu się przyda. Zawsze warto mieć namiar na dobrego prawnika w życiu różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaa2018
Ja polecam Adw. Kornacką z Warszawy. W Grodzisku trochę się bałam iść do adwokata, a Warszawie to adwokaci chyba mają trochę więcej spraw i to jednak duże miasto, dużo sądów. W każdym razie też nie chciałam się szfędać gdzieś po krańcach Warszawy. Znalazłam właśnie Kancelarie Adw. Kornacka blisko pociągu, bo na ul. Świętokrzyskiej. Na pierwszà wizytę czekałam nie za długo bo tydzień, a współpraca była bardzo pomyślna i na każdej sprawie była moja pani mecenas, a nie jak mój przeciwnik miał różnych aplikantów, wiec miałam pełne zaufanie. Efekt też okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×