Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce podłączyć

Jaki internet bezprzewodowy jest najlepszy (najtańszy)? Jaki polecicie?

Polecane posty

Gość chce podłączyć

Witam, muszę miec dostęp do internetu, a nie wiem jak długo będę mieszkać w obecnym miejscu więc chyba najlepiej bezprzewodowy, nie? Ale jakiej sieci? nie chce płacić nie wiadomo ile co sądzicie o play-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce podłączyć
halo, potrzebuje pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce podłączyć
bardzo mi zalezy, a mam niewiele czasu ile mniej wiecej kosztuje internet bezprzewodowy? pytam sie was, bo przeciez wiadomo, ze na kazdej z ich stron beda sie swietnie reklamowac, a ja sie na tym nie znam chce sie dzisiaj wybrac do salonu orange albo playa, ale czy to dobry pomysl? prosze was, nie mam juz internetu od przeszlo tygodnia, a musze go miec (teraz nie jestem u siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce podłączyć
no ludzie :( nikt nie ma takiego internetu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giofhjbbffj
play jest ok, orange unikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce podłączyć
no wreszcie jakis odzew :) a dlaczego play tak, a orange nie? jakie korzysci mam w playu? prosze napiszcie, jaki pakiet najlepiej wziąć? z czym sie najbardziej oplaca? z gory serdecznie dziekuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1979
ja mam orange free ale to porażka o ściąganiu możesz zapomnieć ,bo życia braknie koszt 60 zł ale jak ja zakładałam to nie miałam innej możliwosci bo mieszkam na wsi teraz jest jakiś nowy net z orange coś PRO nie wiem jak się dokładnie nazywa i podobno jest o niebo szybszy koszt miesięcznie 50zł przy zakupie też 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik internetu orange
A niby czemu unikać orange? Jest szybki, dobry zasięg . No chyba że cena za wysoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja np. mam play
7 GB za 49zł, a dwa pierwsze miesiące w połowie ceny i jestem bardzo zadowolona, jest szybki, nic nie zamula także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy korzystał najpierw z Paly potem z Orange, różnicy w korzystaniu nie było, dla niego akurat Orange było lepsze, ale nie pamiętam dokładnie z jakiego powodu. W każdym razie nie chodziło na pewno ani o cenę, ani o prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce podłączyć
tak, ale teraz rozmaiwalam wlasnie z mkolegą, ktory mi powiedzial, ze o ogladaniu filmow mogę zapomniec, a ja tak lubilam usiąśc wieczorem i obejrzec jakis film online :( chyba ze po 24 :( :O i to za dodatkowym kosztem :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklopeco
Jak przy wyborze Internetu mogę tylko podsunąć pomysł VPN: http://imediavpn.pl/ Sama o tym nie wiedziałam, kumpel podsunął i strasznie mi się podoba, że mogę korzystać z Internetu dosłownie wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraG
Jeśli chodzi o wybór najlepszej telewizji cyfrowej to bardzo fajna opcją jest porównywarka usług telekomunikacyjnych www.panwybierak.pl , korzystałam z niej i jestem zadowolona . Porównałam sobie kilka ofert i wybrałam taka która jest najbardziej korzystna dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molena78
Teraz to chyba najlepszą ofertę ma OTVARTA . Ich oferta jest prosta i nie ma tam żadnych haczyków. Za 39,99zł jest 100GB + 200GB do wykorzystania w nocy. Mają też inne opcje. Tutaj https://otvarta.pl/internet są szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiazzz
molena78 ja też korzystam z oferty sieci Otvarta :) mam u nich i internet mobilny ( ten sam pakiet co Ty ) i abonament telefoniczny ( tu płacę tylko 13,99 zł miesięcznie ). Generalnie operator jest dość nowy na rynku ale uważam, ze ofertę mają zdecydowanie najlepszą na ta chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×