Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slinkaa2

Jaki jest facet spod znaku Bliżniąt

Polecane posty

Gość Slinkaa2

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica1226
to najgorszy typ faceta interesowny jezeli mu nie dostrczasz coraz to nowych rozrywek nie jest z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
Ja mam byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierkaaa
jak masz byk to sprawdz sobei czy byk i bliznieta pasuja do siebie jesli wierzysz w te glupoty :) chodz nie powiem ze tak do kon ca glupoty bvo cos w tym jezt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierkaaa
jak masz byk to sprawdz sobei czy byk i bliznieta pasuja do siebie jesli wierzysz w te glupoty :) chodz nie powiem ze tak do kon ca glupoty bvo cos w tym jezt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
Tez nie wiem czy w to wierze heh ale chcialabym sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocate
dokladnie, blizniak chce ciagle nowosci, nienawidzi rutyny(jak wiekszosc ale on szczegolnie). az dziw, ze 2 lata z takim wytrzymalam :o. jak mowi sam znak, ma 2 twarze. raz potrafi byc aniolkiem a za chwile pokazuje takie rogi, ze niewiadomo w ktora strone uciekac. i jest niestaly w uczuciach i zwiazkach. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest spod bliźniąt
!!!!!!!! Fakt, nie lubi nudy, ale wbrew pozorom lubi też mieć coś stałego w życiu. Ma poczucie humoru, które uwielbiam, ale dla niektórych jest nie do zniesienia ;) Lubi seks i potrzebuje dużo. Lubi gotować i eksperymentować w kuchni. Ma mnóstwo zaintersowań i doba dla niego jest stanowczo za krótka. Ogólnie nie można się z bliźnaikiem nudzić, przynajmniej z moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tato jest
blizniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest spod bliźniąt
popieram pracowity i artysta :) I lubi pieniądze, zarowno mieć jak i wydawać. Trochę snob czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notointee
indywidualista, lubi ,,rządzić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
mój facet tez jest bliżniakiem ;p No to tak on jest spokojny zabawny wesoły energiczny stały w uczuciach :D hehe juz jakis czas jestesmy ze sobą ....denerwuje się czasami...wkurza się na mnie heh ale ogólnie jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest spod bliźniąt
Twój bliźniak jest spokojny? Mój to 5 minut nie usiedzi. Dobrze, że ma taką pracę, że znoszą te jego wygłupy i szaleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Slinka
sama sobie zaprzeczasz-energiczny i spokojny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
Spokojny w sensie takim ze nie biega z nozem po ulicy np ;pxDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tato jest
tak maja poczucie humoru..umieja pozartowac inteligetnie.Moj tato z tego słynal w rodzinie i znajonych. kochaja muzyke...tato gral na organach i harmoni keyboardzie kochaja dzieci..obce biora na kolana w autobusie.. a ze mna? ojciec spiewal mi kolysanki..i lulał mnie wkladajac moje nogi za koszule...rozpinane. aby mi cieplo było. I stawal na czworaka a ja dosidałam i woził mnie tak po domu..potem kolana mial zdarte do krwii.. wady..ciezko go wkurzyc ale jak sie wkurzy wybucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tato jest
z racji sluchu maja dryg do jezykow... do dzis ojciec gawarii pa ruski malenka joleczka cs cos tam... i maja dobra pamiec...licza i mnoza w pamieci. pamiec do nazw, wierszy..np broniewskiego Z puszczona głowa powoli idzie zolnierz niemieckiej niewoli.. t tez pamietam z dziecinstwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
Co do liczeniaw pamieci to prawda moj facet tez jest dobry z matmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest spod bliźniąt
z tym liczeniem to się nie zgodzę, u nas w domu to ja jestem od liczenia w głowie. Jakbym liczyła na to, że on będzie liczył to byśmy w dlugach permanentnie tkwili. Ale z tą muzyką to prawda, lubi. Nie ma za to kompletnie pamięci do twarzy, miejsc, nie zna miasta w którym mieszka od urodzenia, ogólnie czasami mam wrażenie, że beze mnie by zginął, zagubił się we wszechświecie. A przecież ogólnie jest zaradny i ogarniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna brunetka
Nie plącz się w to, ja "przerobiłam" 2 spod tego znaku, uciekaj jak najdalej. A już najbardziej od Tomków spod Blźniąt - wiem z doświadczenia, że nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
u mojego wlasnie z tą matmą to prawda hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slinkaa2
aha i stasznie uwielbia tez sex ;p dwa razy dziennie przynajmnie musi byc ;p heh tez to lubie zreszta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony jest spod bliźniąt. Faktycznie ma dwie twarze. Raz idealny, doskonały, a za chwilę wielka obraza nie wiadomo za co i milczenie aż mu przejdzie, robi się wtedy zimny itd. Umysł ścisły, duże poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×