Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linda McCartney

Jaki jest najrzadziej spotykany kolor oczu

Polecane posty

Gość Linda McCartney

i jaki wam się najbardziej podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby ach te baby
Mój facet ma granatowe i są naprawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda McCartney
Granatowe? Nie widziałam chyba jeszcze takich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem jakich
Ja rzadko spotykam ludzi z zielonymi oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę ideałem
najmniej osób na świecie ma oczy niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najrzadziej spotykanym jest żółty ;p (to jeszcze bardzo rzadka mutacja) a mi się bardzo podobają zielone oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone oczy są mało rozpowszechnione, ale najczęściej spotykane są u Europejczyków, szczególnie w Irlandii i Europie Północnej. Spośród Amerykanów o europejskim pochodzeniu, zielone oczy są najczęściej spotykane wśród tych o germańskim i celtyckim pochodzeniu, około 16%.Gene Expression: NLSY blogging: Eye and hair color of Americans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam prawidziwe zielone
a nie jakieś ni brąz ni nie wiadomo co, co często nazywa się zielonymi:O zielone to zielone w kolorze trawy, liści lub bardziej w seledyn a nie jakieś bardziej przypominające brąz. Najwięcej na świecie jest ciemno brązowych oczu i czarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn j@k nic
tak najogolniej to zielone ja widzialm raz babke miala taki niesamowity zielony kolor,bardzo rzucqjacy sie w oczy .taka zielen jak trawa normlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawidziwe zielone >> ja też mam oczy koloru czystej zieleni :) nie wpada w żadne brązy.. zieloną tęczówke świetnie podkreślają fioletowe, ciemno-niebieskie cienie do oczu. Wszyscy mi mówią, że mam zajebisty i nietypowy kolor oczu :D hihi Natomiast oczy zielone z brązem widziałam już u sporej liczby ludzi. W polsce większośc ma oczy szare- albo szaro-niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam oczka niebieskie ;) takie wyraźne :). za to mój meżczyczna ma z natury hmm jak on to mówi ciemno-koperkowy-róż :D gdy ma dobry humor ma oczy zielone, gdy jest zdenerwowany itp to kolor oczu ma od razu piwny hmm. nie wiem od czego to zalezy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zielone oczy ;) Taka ciemna, zgniła zieleń. W moich okolicach taki kolor jest bardzo często spotykany, a najrzadziej można spotkać niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delija
ja mam ciemnoniebieskie oczy czyli nie takie blade ,błękitne tylko jakby chaber widziałam raz w życiu dziewczynę z białymi oczami normalnie żrenice takie przeźroczyste ,nie białomleczne tylko takie szkliste w kolorze szkła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kolor oczu zmienia się pod wpływem łez :P Jak tylko płaczę, to zaraz moje oczy robią się takie bardzo intensywnie zielone, normalnie nie mam takich nigdy, tylko jak płaczę :) A moja mama ma oczy szare, taki jasnoszary kolor. Jest jedyną osobą jaką spotkalam w życiu z takim kolorem oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam zielone
nie wiedziazlam, ze to taka rzadkosc. Choc, zadna z moich kolezanek takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro tyle tych "zielonych" tutaj to raczej to nie jest najrzadziej spotykany kolor oczu ;)" Wszystkie zielonokie wpadły na ten topik opisac swoj nietypowy kolor oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesiella
Brązowy kolor oczu jest najbardziej powszechny, niebieski jest na drugim miejscu, potem jest szary, a zielony jest najrzadszy. *Cytat by - Wikipedia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffdfgfgh
moze miala soczewki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesiella
Ambi Pur' - Ja też mam czysto zielone tylko jak płacze =P A jak normalnie to ciemno zielone, albo często zółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że najczęściej spotykanym kolorem oczu jest brązowy, a najrzadziej chyba niebieski lub zielony. Słyszałam tez o fioletowych oczach, ale nie spotkałam osoby z takimi oczami. Ja mam dziwny kolor oczu, są jakby ciemnoniebieski, ale trochę wpadają w zielony. Trudno jednoznacznie określić jaki to kolor;/ A najbardziej podobają mi się brązowe lub czarne, takie mogłabym mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzodzolinnka
ja mam czarne oczy, taka 100% czern i nie spotkalam nikogo innego jeszcze z takimi oczetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oczy są koloru morza
słyszałam już to kilka razy i zawsze te osoby zachwycały się moim kolorem :) a moj chłopak jest zachwycony moimi oczami i mowi ze to najpiekniejszy kolor jaki kiedykolwiek widzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×