Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdeikcjeijemikfjem

Jaki kierunek studiów wybrać ???

Polecane posty

Gość kdeikcjeijemikfjem

Rodzice mnie cisną żebym poszła na studia a, ja bym wolała do policealnej szkoły fryzjerskiej ale, u nas wszyscy są po studiach i oni nie wyobrażają sobie żebym nie skończyła studiów :O Czy jest jakiś kierunek związany z fryzjerstwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty co ty idz na studia mowie ci a jesli chodzi o tego fryzjera to zrob sobie kurs fryzjerski przy okazji np w wawie jak bedziesz na studiach i juz masz!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdeikcjeijemikfjem
ale, na jakie studia mam iść bo z tego co przeglądałam kierunki to chyba tylko mnie Dietetyka interesuje ;p Ale u nas w rodzinie nikt tego nie studiował i tak się zastanawiam czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce nie warto niec mgr . idz w kierunku fryzjerstwa. przynajmniej prace bedziesz miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się idź na fryzjerstwo i załóż własny zakład ;) A jeśli koniecznie studia, to może kosmetologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzzler ma racje. zawsze mozesz prowadzic zaklad fryzjerski i kosmetyczny. zastanow sie - to twoja przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdeikcjeijemikfjem
Mama jest po Farmacji Tata jest Pediatrą Starsza Siostra też studjuje Farmacje a, brat Ratownictwo medyczne Tak bardziej w kierunku medycyne a, tylko mnie to niestety nie kręci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdeikcjeijemikfjem
Jedynie co dietyetyka mnie ciekawi ale, podobno trzeba być dobrym z chemi i biologi a, ja bardziej humanistka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdeikcjeijemikfjem
no ale, rodzice cisną że na studia idź dziecko bo będziesz kible szorować dla nich człowiek bez tytułu to już jest skazany na zawód pomywaczki.... i jak tu w takiej rodzinie pójść do szkoły fryzjerskiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaassssssiiiia
nie idź nigdy na studia poto zeby studiowac, pewno u nas w kraju magistrów co to skonczyli zeby skonczyc, a teraz psioczą ze nie po to studiowali zeby kawe podawac. ale taka jest prawda, ze nikt tych magistrów nie potrzebuje i tylko taka praca dla nich jest. obecnie więcej zarabia technik mechaniak, fryzjer (własny zakład), stolarz, budowalniec, kosmetyczka, niż Pani/Pan MGR politolog, europeistyk, socjolog. itp itd bo co one niby umieją robic, własnie nadają się tylko do podawania kawy i bycia sekretarkami asystentkami bo z całym szacunkiem bo nabytej wiedzy na studiach nikt tej ich wiedzy nie potrzebuje, a rynek nie zgłasza potrzeb na osoby o taiej wiedzy bo ta wiedza to nic konkretnego. moim zdaniem jeśil fryzjerstwo cię interesuje powinnas rozwijac sie w tym kierunku więcej osiągniesz i fach masz w ręku (co teraz rynek ceni bardziej o wiele niż magistra politologa) studiowanie dla studiowania a potem płacz ze jedyna praca to dla sekretarki nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu poszłabym do tego studium :) Ale tylko wtedy jeśli miałabym warunki do tego żeby otworzyć swój własny salon fryzjerski. Studiować możesz zawsze zaocznie np rachunkowość bo dobrze umieć się samemu rozliczyć zwłaszcza jeśli ma się własny biznes :) A jeśli nie masz lokalu idź na studia i zapisz sie na kursy fryzjerstwa i też zmierzaj w kierunku własnej działalności bo tylko wtedy ma sens taka praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaassssssiiiia
a rodzice pewnie mają jeszcze takie zdanie jak to kiedys było ze wyższe wykształcenie daje gwarancję dobrego bytu - teraz to nieaktualne zdanie. oczysice nie mówię o kierunkach technicznych one są bardzo trudne więc mało osób je studiuje więc tym samym jest zapotrzebowanie na taie osoby. ale humanistyczne sobie odpuść. zasada jest taka im łatwiejsze studia tym gorzej postudiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2341
Generalnie, żeby mieć pracę to nie wystarczy iść na studia w Polsce. Trzeba wybierać kierunki na uczelniach zagranicznych. Tutaj http://swift.edu.pl/bedfordshire/kierunki/ są kierunki, które między innymi można studiować na uczelniach w UK. Rekrutację prowadzi Swift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na http://study4u.eu/pl/ Jestem przekonana, że znajdziesz tam idealne miejsce do studiowania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×