Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana kredytem

jaki kredyt na mieszkanie dostane sama

Polecane posty

Gość zainteresowana kredytem

ktoś się orientuje, jaki kredyt na mieszkanie dostanę sama przy 3 tys netto, umowie na czas nieokreślony, przy 30 tyś wkładu własnego? mam szansę? moje jedyne zobowiązania to telefon i wynajem mieszkania, który siłą rzeczy odpadnie, jak będę "na swoim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości - gdzie chcesz kupić mieszkanie i za jaką kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna pani domu
Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi: - Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy. - A co ze mną? Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi: - A ty Sasza do kabiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana kredytem
Warszawa, ok 380 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana kredytem
interesuje mnie glownie, na jaki kredyt w ogole mam szansę, bo wątpię, że na taką kwotę się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes ladna to cie przygarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co przy takich zarobkach chcesz urzadzic to mieszkanie? za co utrzymasz, splacisz kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana kredytem
dodam jeszcze, z kilkoma murzynanim, co mają wielkie kutongi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana kredytem
moj narzeczony sporo zarabia, na brak pieniędzy nie narzekamy, niestety kredyt z nim z pewnych względów prawnych nie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje zdanie jest takie
tu ci nikt nie odpowie na takie pytanie..idź do banku, doradcy wyliczą twoją zdolność i bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnych względów prawnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ty bedziesz splacac kredyt, nie narzeczony, wiec zastanow sie czy CIEBIE na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Twoim miejscu wstrzymałabym się i poczekała na projekt rządowy, który dofinansowałby całą transakcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz możliwości w bankach sprawdź ofertę Skoku Chmielewskiego, mają w swojej ofercie kredyt hipoteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onikso34
Samemu ciezko zaciagnac kredyt na mieszkanie, lepiej wziac kogos do kredytu np rodzicow, wyjdzie wtedy sporo taniej, tu troche informacji www.kredyt-na-mieszkanie.info oczywiscie singiel tez mozeliczyc na kredyt, ale liczba bankow zostaje mocno ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruder
Wiem na 100%, że dostaniesz tutaj: http://przebojowapozyczka.pl/ potwierdzone info- sam brałem, a mam dość kiepskie zaplecze finansowe :) Dwie godziny czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym proponowala kupno mieszkania pod warszawą, np Ożarów Mazowiecki, Piastów, odległość od Warszawy to zaledwie kilkanaście kilometrów a ceny dużo niższe ,mozesz nawet kupić 40-45 m za mniej niż 200 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem dobrze ? nawet połowy tego nie dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sprawdz oferte 20 bankow, doradca kredytowy sie tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 695 152 008 Udzielamy kredytów gotówkowych oraz hipotecznych. Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą o ugruntowanej renomie. Zajmujemy się całym spectrum kredytów, poprzez kredyty gotówkowe, hipoteczne, jak i firmowe. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie, co pozwala na sprawną i wysokiej jakości obsługę. Zostaliśmy wyróżnieni na rynku finansowym. Pomagamy również osobom pracującym za granicą.  Masz problemy z kredytem hipotecznym bądź gotówkowym, skontaktuj się z naszym doradcą.  Król Kredyty  Telefon: 600 231 869  e-mail: malgosia@krolkredyty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto udać się do specjalistów. Pośrednik Kredytowy Warszawa z Credit4you.eu pomógł mi w ogarnięciu najlepszej pożyczki i ogarnięciu formalności. Szybko, bezpiecznie i na jasnych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starając się o kredyt na mieszkanie skontaktowałam się z poleconym doradcą. Miałam małe problemy z historią, ale doaradca finansowy z Help Finanse pomógł mi we wszelkich formalnościach. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henrycka
Wiesz... Może skorzystaj z usług doradców kredytowych finatio.pl naprawdę rewelacyjni ludzie. Zależy im na klientach i bardzo pomagają. Mówię z własnego doświadczenia. Nie ma co im zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrzycka
dokładnie. doradcy Ci z pewnością pomogą. wybiorą co chcesz na jak najlepszych warunkach jakie mogą zaoferować. ten nade mną dobrze powiedział ja również z www.finatio.pl korzystałam i nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×