Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DariuszAB

jaki kurs angielskiego wybrać?

Polecane posty

Gość DariuszAB

Muszę opanować angielski przed wyjazdem do Anglii. Z jakiego kursu najłatwiej nauczyć się języka angielskiego? Co polecacie? Jakie są Wasze opinie w temacie nauki języka angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaT01
Mam do sprzedania angielski metodą 5s, część 1. Kupiłam w promocji i jeden egzemplarz otrzymałam gratis. To wyjątkowy kurs w dobrej cenie, gdzie angielskiego uczymy się odczuwać za pomocą specjalnnie skonstruowanych pytań. Polecam kurs szczegółnie osobom, które pracują i nie mają czasu na naukę. Więcej informacji o nauce angielskiego tą metodą i cenie proszę pisać na adres: malwinatokarska@gmail.com Polecam też angielski system SITA, ale w tym przypadku kursy są o wiele droższe niż te metodą 5s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda metoda, w tym metoda krebsa, która opiera się na powtarzaniu nie może zadziałać, bo wystarczy przerwać powtarzanie, a wszystko zapomnimy. Gdyby powtarzanie było skuteczne, to słowa rzadko używane w języku ojczystym, które wciąż pamiętamy bez powtarzania musielibyśmy równie często powtarzać, co te które słyszymy każdego dnia. Metoda 5s to tłumaczy, dlaczego pamiętamy słowa rzadko używane bez powtarzania i co za tym się kryje. Jeśli tym się nie kierujesz, równie często będziesz musiał powtarzać słowa takie jak: ślusarz, respirator, tokarka, co i słowa typu: jeść, chleb, pić, iść. Uniakjcie wszelkich metod, które oparte są na powtórkach, inteligentnych powtórkach itd, gdyż wszystkie te metody uczą język tłumaczyć, zamiast odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaAla
Bardzo fajny kurs języka angielskiego zorganizowała moja firma. Korzystali z usług firmy rafalkozak.pl Moje umiejętności języka angielskiego dzięki nimi bardzo się podniosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafasolkax
jak dla mnie najlepsze są zajęcia z profesjonalnym lektorem+praca własna w domu, u siebie w Koszalinie znalazłam szkołę SML i mogę ich polecić (szczególnie kurs indywidualny metodą komunikacyjną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darmowy kurs EFS (Europejsie fundusze strukturalne)nic nie musisz płacić, a po takim kursie masz certyfikat. Ja tak zrobiłam sobie kurs jezyka angielskiego na poziomie pre intermediate. Za darmo bo to z projektów unijnych. Poszukaj pełno takich ofert, po co płacić jak możesz miec za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kurs tysiąca najczęściej używanych słówek. Na stronie http://angielski.naukaslowek.pl/ jest taki kurs. Polecam naukę słówek bo od tego napewno każdy zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te darmowe lekcje ENlinado tez ciekawe właśnie oglądam pierwsza i naprawdę porządnie wykonana robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirra33
Ja uczyłam się za granicą w UK z kursem od enlinado i bardzo pomogło - szybko nauczyłam się i zaczęłam rozmawiać w j ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zis kupiłem ten kurs enlinado i szczerze wam powiem że fajnie się zapowiada - sporo materiałów i dobry kontakt ze sprzedawcą - odpisał, doradził, napisał co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w tym enlinado jest z tymi native speakerami? faktycznie bez limitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - ja korzystam obecnie z 3 osób, z którymi utrzymuję stałe kontakt i z jednym na czacie czasami piszę całe dnie tak w odstępach -w sumie jak mam czas to mu odpisuję i zadaje pytania ale dużo daja takie konwersacje na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a faktycznie się można tak szybko nauczyć mówić po ANG z tym enlinado? w 6 miesięcy? Czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po opiniach widać, że możliwe, mają duzo dobrych opinii wśród użytkowników kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronnik
Ja uczę sie z Enlinado 4 miesiące polecili mi go znajomi ze szkoły językowej - po tych 4 miesiącach już potrafię porozmawiać po angielsku, najważniejsze jest to, że nie mam problemów i oporów przed rozmową z Anglikiem - bardzo dużo dały mi te konwersacje z native-speakerem na czacie :) Poza tym teraz skupiłem sie na słownictwie, poruszam nowe tematy z ludźmi na czacie i dzięki temu uczę się nowych słów - taki sposób na naukę nie tylko jest przyjemny ale i znacznie skuteczniejszy niż kucie słówek na blachę z kartki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłem z dostępem na maila - doszedł od razu dostęp do ich platformy - dam znać za kilka dni jak efekty nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy kurs angielskiego1
czyli to najlepszy kurs angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to najlepszy kurs angielskiego to nie wiem ale na pewno lpeszy niż ta nauka angielskiego w szkołach - ja uczyłem się 8 lat w szkole i ni w ząb angielskiego a z tym kursem już potrafię opowiedzieć o sobie zapytać o różne rzeczy i zawsze coś odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te darmowe lekcje naprawde robią wrażenie, widać że facet umie przekazać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam enlinado świetny kurs do nauki angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszaAgata
Jeżeli chcesz się w miarę szybko nauczyć jezyka, to chyba szkoła językowa będzie najlepsza. Chodziłam do speak up i było ok. Zwłaszcza jeżeli chodzi o konwersacje, bo do tego niestety każdy powinien się przełamac, a zajęcia w grupie mi to znacznie ułatwiły. Najgorszym rozwiązaniem jest próba samodzielnego nauczenia się, bo jednak cięzko po szkole czy pracy się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła językowa rocznie to koszt około 1000 zł, uczymy się w grupach, gdzie rozmawiamy między sobą KALECZĄC angielski. Prawdziwy akcent słyszymy lub też nie od wykłądowcy, który najczęściej jest Polakiem. Uczymy się pustych, sztucznych zwrotów, które nijak nie przekładają się na posługiwanie się językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś mega stary temat, gdzie wchodzą tylko osoby chcące dodać linki do swoich kursów - pozdro! dziewczyna mówi o tym, że musi się nauczyć języka do wyjazd sprzed 2 lat, a ktoś jej teraz wielce doradza - masakra, jak już chcecie reklamować swoje szkoły, to chociaż wysilcie sie i nowy wątek załóżcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAlutka
Bez języka angielskiego w tych czasach ani rusz. Ja w znacznej mierze opanowałam go przez rozmowę z obcokrajowcami. Praktyka najlepsza. Natomiast gramatykę opanowałam w szkole języków obcych http://www.uspeak.pl/ w Gliwicach. Chociaż dalej nie lubię gramatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×