Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie typ urody ? cygański, alpejski, nordycki, żydowski itp

Polecane posty

Gość gość

jak wyglądacie ? bo nie ma czegoś takiego jak 100% Polak, kazdy z nas przypomina troche Niemca, Anglika, Rosjanina, Mongoła, Turka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wygląd typowo słowiański: blond włosy taki średni blond ani jasne ani ciemne, szare oczy, jasna skóra, regularne rysy twarzy. Mój facet też ma urodę słowiańską: ciemny blondyn i niebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meksykański :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego, jak cygański typ urody, bo cygany to po prostu ciapate hindusy. Ćwierć Azji tak wygląda. Żydowskiego typu urody też nie ma, bo żydzi - aszkenazyjscy to typ armenoidalny, są podobni do turasów i armeńców. żydzi sefardyjscy są podobni do arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak typowy polaczek wyglądam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze zydowski, a zyczylabym sobie nordycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, jaki to typ, nie myślałam nigdy o tym :D Mam bardzo ciemne włosy, zielono szare oczy, jasną cerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie ze zydowski, dodatko chodze na co dzien ze sciagnietym napletkiem zeby jak najbardziej upodobnic sie do moich braci-zydow. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to alpejski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polaków to mieszanka urody typowo wschodniej-ruskiej i północnej-bałtycko nordyckiej, taka prawda. Niestety piękni nie jestesmy, zwłaszcza Polscy faceci są uważani za jednych z najbrzydszych na świecie zaraz za Ruskimi i Angolami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodę mam brazylijki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, polscy faceci zasluguja na pierwsze miejsce na najbardziej obrzydliwych ludzi swiata, nawet cyganie juz lepiej wygladaja. Ehhh, to przykre ze my Polki, piekne, inteligentne i swiatowe kobiety musimy patrzec na tych podludzi ktorzy smia nazywac sie mezczyznami. Jedyna szansa na szczesliwe zycie w tym k***idolku to poderwac jakiegos przystojnego (oni wszyscy sa nieziemscy) hiszpana albo takiego amerykana. To sa prawdziwi samce a nie polacy-robacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mniam :P a ja mam meksykańską możemy się złączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 swinia maciora zachrumkala w chlewiku chrum chrum jestem najpiękniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jeden znany historyk powiedział że Polacy mają różne typy urody bo najeżdżali nas Tatarzy,Szwedzi,Rusini,Germanie,Turcy,Mongołowie,Żydzi,Litwini... I każdy zostawił tu swoją spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 skoro Polacy to podludzie to twoj ojciec tez. A ze jestes jego corka to oznacza zes sama podludz i smiec ludzki. F**k logic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.55 :) dziękuję za komplement. mam męża typowo polska uroda i uważam że Polacy nie są wcale gorsi od innych a nawet powiedziałabym że przestojniejsi od murzynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty z 13:53 toś pojechała. Fakt że polscy faceci do przystojnych nie należą ale są też przystojni a kobiety polskie też do najpiękniejszych nie należą jak np.Rosjanki czy Ukrainki które są bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historyku ale te kilka kilkanascie tys rocznie tych wrogow nie bylo w stanie zmieszac krwi. Zg****ili np 20k rocznie. Organizm kobiety broni sie i zazwyczaj nie zachodzi do zaplodnienia i wychodzi moze z200 dzieciakow rocznie z tego. A co to jest przy setkach tysiecy dzieci polskich. Btw w Polaku jest wiecej Polaka niz w niemcu niemca, anglika w angliku. Jestesmy jednym z najmniej wymieszanych narodow na swiecie choc w ostatnich latach polki silnie nad tym pracuja obrabiajac palki latynosow szwabow arabow i czarnuchow jak np ta spod 13:53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam włosy ciemny blond/szatyn i brązowo zielone oczy, karnacja taka ani biala skrajnie, ani ciemna, pelne usta, proporcjonalny nos, i ładny owal twarzy. Nie wiem jaki to typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jeden znany historyk powiedział że Polacy mają różne typy urody bo najeżdżali nas Tatarzy,Szwedzi,Rusini,Germanie,Turcy,Mongołowie,Żydzi,Lit wini... I każdy zostawił tu swoją spermę. X Brutalna prawda trudno spotkac sie ze 100% polakiem a tym bardziej w ameryce nie istnieje 100% amerykanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Niestety cie rozczaruje polaczku ale moj ojciec jest w polowie szwedem wiec ma tylko polowe zepsutych genow (czyt. polskich). Dobre i to, niz mial by byc w polowie zaplutym garomyjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Typ urody albański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pasztet to jaki typ ma urody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś polski - to jest specjalna odmiana dla gorszego sortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mulatem,jak ci to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:08 za hitlera kropla krwi robila podludzia robaku ludzki. Idz sie zabic bos w 3/4 polka. Jednego smiecia ludzkiego co mial szczescie urodzic sie polakiem a ktory pluje na nas. To zes brzydka glupia i idiotka nie znaczy ze wszyscy Polacy sa tacy. Moze to te szwedzkie geny. Idz murzynom robic dobrze i nie pisz na forum z .pl bos smiec. I nie pisz po polsku bos niegodna szmata. A teraz won trollu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Polacy o blond włosach (naturalnych) i niebieskich oczach to Aryjczycy. Reszta to mieszanka ludów negro-semickich i innego tałatajstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×