Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daga*

Jaki podac powód zwrotu towaru

Polecane posty

Gość daga*

Mój brat kupił sobie łańcuszek z wisiorkiem przez internet ale okazało się że na zdjęciu wyglądało to o wiele lepiej niż na żywo i teraz chcemy to odesłać w ciągu 10 dni ale w formularzu trzeba podać powód zwrotu i nie mam pojęcia co napisać . Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntownik z wyboru
załamka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam :)
prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgdhjsdsa
A kupiłaś ten łancuszek od osoby prywatnej czy od kogoś, kto handluje tym towarem w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczdej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsgdhjsdsa
Sprawa wygląda tak, że jeśli kupiłaś to w jakimś internetowym sklepie, a nie np. od przypadkowego gościa, ktory sprzedawał na allegro rzeczy z szafy, to nie musisz podawać żadnego powodu. Mowi o tym wyraźnie art. 2 ustawy o ochronie niektorych praw konsumentów: "Art. 2. 1. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od zawarcia umowy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalletta
napisz że niezgodność towaru z zaprezentowanym na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga*
Właśnie z tego co się orientuje to nie muszę podawać przyczyny zwrotu jeśli kupuje się w sklepie internetowym ale niestety we formularzu jest taka rubryka i muszę ją wypełnić żeby się później nie czepiali ze nie przyjmą zwrotu . A jeśli chodzi o zakupiony produkt po prostu mój brat jest jeszcze młody i głupi i kupił coś pod wpływem impulsu myślał że nie wiadomo jakie to będzie a okazało się badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×