Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarzyna123412

Jaki pomysł na własny biznes ??

Polecane posty

Gość katarzyna123412

Od kilku miesięcy jestem zarejestrowana w urzędzie pracy. Złożyłam ze 100 CV i zero odzewu. Zaczęłam myslec o własnym małym biznesie o środki na który mogłabym się starać z urzędu pracy. Problem tylko w tym że nie mam pomysłu. Mieszkam w 50 tysięcznym mieście, masa sklepów, restauracji zrestą i tak nie porywałabym się na taką dużą działalność, chodzi mi o coś małego. Proszę o jakieś pomysły bo muszę się wziąć w końcu za coś konretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes powinni zakladac ci
ktorzy maja swietna prace bo wtedy mysla rozsadnie. bezrobotny nic ciekawego nie wymysli bo nie robi tego co chce albo co potrafi tylko cos do czego zycie go zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna123412
fajnie jakie to mądre ale co ja mam zrobić jak pracy nie mam, muszę coś wymyślić więc proszę o jakies propozycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes powinni zakladac ci
ale nie masz też długów to lepsze niż wydanie oszczędności na biznes który padnie i zostaną długi. umowę najmyu podpisuje się zawsze na dłuższy okres podpiszesz biznes padnie a długi zostaną. takich przykładów może być masę. biznes robi się na tym an czym się cżłowiek zna podejrzewam że ty nie znasz się na niczym i tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba myśleć głową a nie dupą
nikt kto ma fajny pomysł nie napisze ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes powinni zakladac ci
jak chcesz uniwersalny sposob na biznes który nie wymaga umiejętności to ci podam. handel - kupujesz tanio sprzedajesz drogo :D teraz szukaj co można kupić tanio a sprzedać drogo jak nie znajdziesz to módl się do urzędu pracy aby ci jakaś pracę znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj znajomy sprzedaje z katalogow domow wysylkowych. Tanio tam jest a on sprzedaje przez tel drozej. I tak juz 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakatinaa
Ja mam własny biznes od dwóch lat świetnie prosperujący.Byłem w takiej samej sytuacji jak Ty.Spędziłem na urzędzie pracy 2 lata i nic, rodzice mi pożyczyli pieniądze na otwarcie biznesu, to był strzał w dziesiątkę, w pół roku ich spłaciłem.Nie powiem jaki biznes bo konkurencja rośnie :) Ale Tobie też tego życzę i nie słuchaj ludzi że bezrobotny który nie pracował nie może otwierać biznesu bo to bujdy wyssane z palca przez ludzi ograniczonych życiowo.Dużo ambicji, mocny charakter, cel i ciężka praca = sukces..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to ten kolor?
może fryzjer dla dzieci? ja mysle własnie nad takiej opcji urządziła bym lokal jak przedszkole tyle,ze był by to fryzjer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE JEST WÓLKA KOSOWSKA
ZARAZ SIĘ POJAWI TUTAJ TA NAWIEZONA PANNA Z WÓLKĄ KOSOWSKĄ:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kakatina
kakatina a to handel czy usługi??chyba tyle możesz zdradzić:-) I ile kasy włozyłeś na początek w ten biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corena
Też mam własny biznes, od ponad roku go rozkręcam i juz zarabiam całkiem nieźle. Zatrudniam jedną osobę, ale już widzę, że potrzebuję kolejna. Oczywiscie nie moge powiedziec czym sie zajmuje, bo tak jak kolega wyżej zauwazył konkurencja nie śpi ;) Także duzo wiary w siebie! Dobrze pomyśl i zrealizuj swoj plan. Pamietaj, przy wlasnej firmie, niestety ale trzeba duuuzo wysiłku, przede wszystkim na poczatku. Powodzenia życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miljanka
powiedzcie chociaż ogólnie , jaka branża czy handel czy usługi i ile kasy potrzebowaliście na otwarcie biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corena
To wszytsko zalezy jaki biznes otwierasz, kazdy wymaga innego wkladu wlasnego. Ja mialam wlasny samochod, jeden komputer plus zalapalam sie na dofinansowanie z UE. Z czego wyposazyłam biuro (meble, komputer, drukarke, ksero, niszczarke itp.). Oczywiscie nie wliczam ile pieniedzy poszlo na studia, bo bez nich nie moglabym tego otworzyc. Dzidzina którą się zajmuję to usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna123412
ojciec jest wendkarzem i namawia mnie abym hodowała dżownice i sprzedawała w wynajetym kiosku, bo podobno ryby strasznie na to biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pomysłu na biznes i szukasz podpowiedzi na forum, to raczej się za to nie bierz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitoro
A dlaczego nie? Moim zdaniem warto się dowiedzieć, zapytać, poradzić, w co warto zainwestować często niemałe pieniądze. Ja jestem na początku otwierania własnej działalności (będzie to sklepik z papierosami, fajkami itd. z takim asortymentem http://www.skleptytoniowy.pl/ ) wiem, że nie jest to sprawa łatwa i że kosztuje sporo nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś w stanie się naprawdę poznać na roślinach,bo to lubisz,to Centrum Ogrodnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważny interes społecznu
HAHHAAHAHAHHHA dżownice życzę powodzenia hahahahhayh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walabi789
My z mężem rozkręcamy myjnię parowa. Mamy już sprzet, mamy dość dobrą chemię Premo, mamy podpsiane wszelkei papiery i pewnie już po majówce pierwszy klient zostanie obsłużony… Trzymajcie kciuki. Wcześniej pboje pracowlaismy na etacie dla kogos, teraz jesteśmy w koncu na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznes możesz założyć, nawet jeśli się na nim nie znasz - po to zatrudnia się ludzi. Na początek, jeśli chodzi o małą firmę jednoosobową dobrze sprawdza się mała gastronomia, spożywka - bo tu masz małą przebitkę, ale od razu (bo żywność kupuje się często). Handel towarem przemysłowym możesz prowadzić przez internet (niskie koszty) - tu istotne jest znalezienie niszy na rynku. W usługi wpakowałabym się, jeśli znałabym się na jakimś fac*****ak wspomniane fryzjerstwo. Pomysłów warto szukać w zmieniającym się prawie i nowych modach (patrz piorunujący sukces e-papierosów i maszyn do skręcania papierosów z wilgotnego tytoniu, lub powiedzmy import chińskich butów imitujących emu lub np. nagły sukces stronek typu kwejk, demotywatory, pudelek - w zasadzie nic wielkiego, bo autorzy tych stronek skopiowali pomysły, ktore sprawdziły się wcześniej już gdzieś, tylko zrobili to w odpowiednim miejscu i czasie). I, od czego może powinnam zacząć - rozważ system franczyzowy, bo to naprawdę dobry pomysł na pierwszy biznes dla żółtodzioba, jeśli słabo znasz się na tym i potrzebujesz wsparcia doświadczonego i życzliwego ci mentora. W internecie możesz poszukać ofert franczyz - jest ich setki z różnych branż i na pewno coś dla siebie byś wybrała, jeśli interesuje cię ta forma współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo dobrym pomyslem jest lumpeks w sieci, kobiety kochają second hand a czesto nie mają czasu zeby po nich biegać., taki pomysl np jak tutaj, moim zdaniem rewelacja dla młodej mamy, ktora pracuje z domu, dla przyjaciółek lub aktywnej kobitki http://olx.pl/oferta/sprzedam-sklep-internetowy-gotowy-pomysl-na-biznes-CID619-ID7mUEN.html?action=show&id=108895361&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55--25818643@1-20141009132344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w podobnej sytuacji, zdecydowałam się na otworzenie myjni parowej, bo sama z takich chetniej korzystam. Jednak na przeszkodzie stal brak odpowiednich środków...Zdecydowałam się wejść we franczyze Ecomyjni oddziału krakowskiego. Super szkolenia, mile wspominam tą wiedzę, pomoc od A do Z, no i maszyny parowe bardzo dobre europejskie. Jak na razie odpukać jestem sporo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas franczyzna? w cencercie http://www.cencert.pl/ znajdziesz tez podpisy elektroniczne. Jesli bedziesz zatrudniac wiecej niz 5 osob to jest to wymagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj tutaj o pomyśle na własny biznes http://maszynyparowe.com/ Mnie się ten temat bardzo podoba, myjnie takie są coraz bardziej popularne, mam pomysł juz na biznes. Wybrałem oddział krakowski bo mieszkam w okolicy krakowa, na start dają maszyny parowe, nawet wkładu nie mam wielkiego jak się okazuje pomagają otrzymać dotację z UP oraz UE. Jestem pod wrazęniem współpracy z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pomysł dobry, jak się na tym zna się i ma się wystarczająco dużo motywacji. ;) Ja zaczęłam bardziej rozwijać działalność związaną z tworzeniem stron internetowych i w końcu postanowiłam skorzystać z usług www.wvo.org.pl w celu posiadania komfortowego miejsca na spotkania z klientami. Wygodna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejKa1
Ja współpracuję z http://maszynyparowe.com/ od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Byłem zarejestrowany w UP a firma ta pomogła mi uzyskać odpowiednie dotacje. Teraz mam kilku pracowników i zastanawiam się nad rozszerzeniem mojej działalności o dystrybucję ich produktów. Może ktoś zajmuje się dystrybucją produktów tej firmy i podpowie mi, czy na tej płaszczyźnie współpraca też jest tak dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×