Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sosssssss

jaki prezent dla dziewczyny na mikołaja?

Polecane posty

obecnie leczy sie ze złamanego serca i myslałem nad jakas koszulka z nadrukiem typu precz z facetami albo cos w tym typie : ) cos pozytywnego bo dziewczyna jest lekko szalona i lubi szpanowac czyms innym.... dajcie jakies propozycje bo moze ktos cos lepszego wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się wkurwiła jak by mi ktoś taką koszulkę kupił. To jest śmieszne przez 3 minuty ale potem zupełnie bezużyteczne. Może jakąś płytę? albo zestaw płynów do kąpieli widziałam w douglasie po 45zł taki ładny w złotej wanience, na prawdę fajny. Może jakiś inny fajny kosmetyk? Może ładne kolczyki, może fajna książka. może po prostu powiedz nam co ona lubi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek23423523
Koszulka dobra, ale inny napis. Żeby nie było jakiejś desperacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek23423523
Może pięćdziesiątka i ... " Na pohybel Jankowi K." Albo bardziej bespośrednie " Janek K. to zakompleksony pedał "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek23423523
albo " Janek K. co wieczór pije mleko bo podobno od tego rośnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lubi takie pierdołki tylko ze drogie sa : ) jakies masła czy cos do kapieli ale to po 100 zeta :D raczej biżuterii nie kupie bo ma tam własny gust i nie chce jej narzucać czegoś bo jak dziewcze moze chodzic 5 h po centrum handlowym po jakąs jedna pare kolczykow to nie chce lepiej ryzykowac szansy strzelenia w 100% gustu : D ksiazka odpada bo ma swoje lektury do matury wiec czytania ma dosc... hmmmm.... nie wiem no kosmetyki ma swoje i tez ciezko.... moze własnie te masło do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie Ci idź do perfumerii Douglas i już na wystawię zobaczysz takie zestaw do pielęgnacji złoty w złotej wanience - bardzo efektownie wygląda, kosztuje 45zł myślę że sie ucieszy. Albo mają tam takie różne płyny do kąpieli które mają jakieś piękne ozdobne opakowania po 39zł. Na pewno coś wybierzesz i bedzie przydatne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi dbac o siebie wiec mogłbym jakis kosmetyk jej kupic no ale ona ma tam swoje co ciagle uzywa i nie chciałbym negowac tych jej przyzwyczajeń : ) oczywiscie bez problemu moge ja wziac do jakiegos centrum handlowego i kupic to co sobie wybierze ale jednak ma to byc prezent i zalezy mi na niespodziance : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom poszperam troszke w tych jej kosmetykach i upodobaniach do nich wiec cos tam wykombinuje i sie dowiem co by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film to ja moge za darmo sciagnac z wareza i wspolnie poogladamy :D ale jednak chciałbym z lekka nutka zaskoczenia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągaj swobodnie a później przyjdzie ci wezwanie do zapłaty opiewające na 12 tys.złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagam w celach zapoznawczych by przekonac czy film dobry po czym go kupic :D nie kopiuje go nie powielam : D i nie sprzedaje wiec moga mi pociumkac bejbiaczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to jeszcze jakies pomysły ktos ma? jak narazie to koszulka z nadrugiem lub kosmetyk a dokładniej masełko do kapieli badz jakis inny ale do kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio to kazda babka ucieszy sie z interesujacej ksiazki, ladnej bizuterii, ulubionych perfum. A moze karta podarunkowa do jakiegos sklepu? + Buty od Laboutina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taborami cyganami
a nosi bransoletki? To moze jakąś przywieszkę z Apartu? Sos i może określ cenę do jakiej kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty juz kupiłem jej we wakacje wiec spokojnie ;D przyjmijmy ze prezent ma byc cos do 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak za 50pln to wybierz sie do EmPiku i kup jakas zajebista ksiazke. jakas kobieca powiesc, zalezy jakie lubi. Albo idz do sklepu i kup jakas fajna bransoletke, kolega u gory ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze zrob cos samemu? Na przyklad kup fajna duza ramke do zdjec i zrob fajny zbior zdjec, jakas kolekcje, moze wasze razem, moze z wakacji, cos z jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze zdjeciami narazie zostawie na pozniejszy czas jakby cos sie działo :classic_cool: ale tak teraz sie zastanwiam.... no dziewcze lubi pachniec : D wiec chyba zainwestuje w jakis kosmetyk do kapieli bo szybko to jej schodzi a cos kiedys gadała ze z jakimis kulkami czy kamyczkami nie wiem co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BXXXXXXX
WIBRATOR, PERFUMY, FARBĘ DO WŁOSÓW, PŁYTĘ Z MUZĄ, TELEWIZOR PLAZMOWY, LAPTOP, TELEFON KOMÓRKOWY, ZWIERZAKA PRAWDZIWEGO LUB MASKOTKĘ, KOLACJE PRZY ŚWIECACH, WYPAD NA NARTY W ZIMIE, JAKIŚ MODNY CIUCH LUB BUTY, I WIELE INNYCH MOŻLIWOŚCI NA PREZENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taborami cyganami
koleżanka.Z zapachem musiałbyś podejrzeć w łazience co używa , bo możesz nie trafić.A z własnoręcznych prezentów składanka waszych nagrań? Plus ksiązka /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucha wgl innej muzyki niz ja wiec lipka z tym ... mamy jakies tam filmiki swoje ale mało... bo mogłbym zrobic taki swiateczny mix plus muzyczka bo i nie mam z tym problemow ale własnie mało ich jest... ksiazka na prawde odpada bo za duzo nauki i ksiazek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taborami cyganami
to poszukaj coś z biżuterii , to najbardziej neutralne.I zrób mixa z filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×