Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksobiesiedze

jaki prezent kupic swojemu chlopakowi na obrone?

Polecane posty

Gość taksobiesiedze

Moj facet (5lat razem od 8 miesiecy mieszkamy razem) broni sie w lipcu i chcialabym mu cos fajnego kupic. Najlepsza bylaby wycieczka ale wiecie brak funduszy. Co mozna kupic fajnego zeby bylo pamiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
No dalej dziewcyny doradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
moj tez broni w lipcu ale do glowy mi nie przyszlo zeby mu cos kupic hmm zastanowie sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradnikff
proponuje kupić nóż wojskowy + magnum44 doskonałe do obrony i powinno spełnić swoje zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lubi zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
a tak na serio to uwazacie ze nalezaloby sprawic mu jakas niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam pióro i wygrawerowałam tam mgr XxxYyyy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
laciata ja tez sie zorientowalam ze cos trza by kupic jak uslyszalam ze ludzie sobie zagraniczne wycieczki funduja z tej okazji. Fajny pomysl ale ja jeszcze studiuje wiec niby jak mam mu to fundnac:)Ale np moze jakies fajne pioro z dedykacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
hmmmmmm no pioro z dedykacja to fajny pomysl a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
ACE pomyslalam o tym samym. A powiedz mi bo wiem ze faceci daja swoim kobietom po wyjsciu z obrony kwiaty ale jakos nie wyobrazam sobie ze mogloby byc na odwrot tzn ja daje facetowi kwiaty. Z drugiej strony glupio jakos tak stac z pustymi rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nie pamietam bo to było 2 lata temu.... ładne pióro można już za stówke kupić (ja akurat zapłaciłam 250) grawerka zależy od ilości liter - nie pamiętam dokładnie ile za literkę, za cały napis dałam ok 50 zł ale on ma wyjątkowo dłuuugie imie i nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
taksobiesiedze ajj tam zaraz z pustymi rekami bedziesz pioro trzymac ladnie zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwaitków żadnych nie dawałam...bez przesady, duża buzia wystarczyła, a prezent też dostał nie zaraz po obronie tylko z wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
no wlasnie prezent tez chce dac wieczorkiem. W takim razie po wyjsciu tez bedzie buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
A u mnie w miescie za literke placi sie od 1-2zl. Zalezy gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, sama Twoja obecność już wystarczy, wiem z doświadczenia, że w takim stresie najważniejsze jest żeby ktoś z nim był - żadnymi kwiatkami nie zawracaj sobie głowy 🖐️tylko kopa mu porządnego daj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
A jakie jeszcze inne macie pomysly na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie ten pomysł
z piorem osobiscie bardzo podoba.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
ACE masz racje. Tak zrobie. Apowiedz mi jak to jest z tymi promotorami. Daje im sie kwiaty czy nie? Bojakos marnie to widze ze po obronie facet facetowi daje kwiaty. Moze lepiej jakis alkohol? Tylko czy oni to dobrze odbiora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
moj to jakos spokojnie do tego podchodzi, bez zadnych emocji tak jakby to bylo cos zupelnie naturalnego .. myslicie, ze powinnam tam byc? poki tu nie zajrzalam to nawet bym o niespodziance nie pomyslala a co dopiero zeby isc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W W W W
Możesz mu zaprojektować i dać wizytówki z jego imieniem i nazwiskiem z mgr przed nimi :) (jeśli to obrona magisterska) i wszystko to w jakimś wizytowniku ładnym. No chyba że nie spodobałby mu się taki prezent albo nie przydał w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
W W W W rewelacyjny pomysl!!!!!!!!!!!!!!1dziekuje:)ile takie cos kosztuje:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W W W W
Nie mam pojęcia niestety.... To chyba zależy od miejsca gdzie je zrobisz, od rodzaju papieru, ich ilości itd. - trudno mi przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciata
pomysl z wizytownikiem ok ale co napiszesz na min tylko mgr imie i nazwisko ? trzebaby bylo tez nr, adres @ A czym on sie zajmuje? przyda mu sie? zazwyczaj jak ktos ma taka prace ze posluguje sie wizytowkami to ma juz swoja wlasna w pracy, a co do takich wizytowek to one maja swoj okreslony wyglad, logo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
pioro jest lepszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
Musze sie wiec zorientowac.To naprawde dobry pomysl dostac taka wizytowke z tytulem:)mgr inż. XY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
nie nie nienie moze pioro i wizytówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W W W W
No wiesz, tomoże być tylko i wyłącznie symboliczne. Zeby poczuł się wyróżniony. Z resztą nawet jak się już pracuje i ma się wizytówke zrobioną pod firmę, to i tak często uzywa się jeszcze swoich własnych- prywatnych. Poza tym to, co napisałam to tylko przykład, oczywiste jest,że taksobiesiedze będzie wiedziała co tam jeszcze dopisać- nr tel. mail czy co tam jeszcze. Czepiasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nienie
to tez dobre,tylko zeby to za drogo nie wyszlo. najpierw sprawdz ceny, apotem to skonsultuj z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×