Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malwik

jaki prezent na 18 ?

Polecane posty

Mam problem, moja pierwsza chrześnica wkrótce będzie obchodziła osiemnastkę. Jaki prezent, za ile, a może lepiej pieniadze? Kto mial taką sytuacje i podzilei sie doświadczeniem? Bede wdzięczna :))) Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście radzę Ci dać jej pieniądze. Bedzie zadowolona, nie będziesz miała żadnej wtopy z nieudanym prezentem. Znajomi kupią jej mnóstwo rzeczy, Ty daj jej lepiej pieniądze. Takie moje zdanie. Sama zrobi z nimi co zechce i nie będzie musiała ewentualnie udawac, że cieszy się z czegoś, co tak naprawdę w ogóle jej się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! pewnie najlepiej pieniadze:) choc niektórzy twierdzą że to pojście na łatwizne i wolą godzinami biegać po sklepach:) a jesli nie chcesz pieniędzy to coś uniwerslanego. złoty łańcuszek, ładny zegarek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że najlepiej pieniądze, zwłaszcza że wiem, że to bardzo rozsądna dziewczyna i nie wyda na głupoty. Ile? Ile sie daje tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od Twoich możliwości finanswowych....wiesz....jedni Ci powiedzą że 200zł spokojnie wystarczy a inni dodadzą od siebie stuknij się w głowę-tysiąc co najmniej:o powiem Ci ile ja dostałam a osiemnastkę miałam prawie 3 lata temu...od chrzestnego 300zł a od chrzestnej 500 plus jakieś kosmetyki. nie wiem czy to wiele czy niewiele....ale może coś Ci pomogą te dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie zloty lancuszek
bleee... dostalam od ciotki, ledwo zdolalam sie usmiechnac i podziekowac, no ale byly jeszcze pieniazki;) jezeli bizuteria to komplet(tez dostalam) naszyjnik + bransoletka +kolczyki piękny, mialam go na studniowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o 500 zł. Zarabiam średnio, wiec w stosunku do moich możliwości finansowych jest to w sam raz, tak sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spałam z Ibiszem
To bardzo duzo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że pieniądze na bank i ewentualnie coś na pamiątkę. Żeby wiedziała, że to od chrzestnej. A co do pieniędzy, to moja znajoma mówiła, że jej tata jak szedł do chrześniaka to dawał 300zł. Natomiast jak ja ostatnio z rodzicami byłam u kuzyna, to my daliśmy 250zł (nie był chrześniakiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam od mojej chrzesnej przepiekny zegarek a la branzoletka i troche kasy :) zegarek nosze do dzis a niedlugo skoncze 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też jest niezły pomysł....tak jak pisze Nola....jak dasz pieniądze to wiadomo ile wydałeś na chrześnicę...a jak dasz mniej a do tego jakis ładny zegarek czy koplecik to może się okazać korzystniejsze. nigdy nie bedzie wiadomo ile wydałes na ten drugi prezent wiec nikt nie bedzie Cie oceniał czy dałeś za mało czy za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylancikowa
ale co co wg Ciebie jest ladne niekoniecznie musi podobac sie chrzestnicy! no chyba ze znasz jej gust :) ja dostalam pioro wieczne od swojej chrzestnej - takie naprawde fajne :) jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×