Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ooonnnaaa

Jaki prezent na 22 urodziny dla chlopaka?????

Polecane posty

Moj chlopak bedzie mial niedlugo urodziny a ja nie wiem co mu kupic... hmmm. Chcialabym przeznaczyc jakies 200zl nie wiecej. On interesuje sie wedkarstwem, ale zadnych haczykow mu nie bede kupowac bo ma ich wieele... Poza tym jestesmy para 5 miesiecy i nie zauwazylam zeby mial jakies inne hobby poza ogladaniem filmow :D Od razu mowie, ze prezent typu perfumy odpada bo ma ich wiele :P PORADZCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o to tylko mozesz mu jakies pierdolki do samochodu nakupywac ..... "kosmetyki do auta" zapach ... dywaniki ... zaglowki ... albo tez mozesz troche par boskerek jakis super kupic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy odpadaja... ale nad portfelem pomysle :) Nie ma w tym zadnego zabobonu? Kiedys jednemu kupilam buty (sam sobie taki prezent wybral i rok pozniej juz nie bylismy razem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna to mało powiedziane.
Kamasutra, skórzany portfel, koszula- jeżeli jesteście ze sobą blisko, seks itd;), no a jeśli już seksik jest to jakiś seksualny gadżet będzie wporzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie na taki maly starz ze soba .. tylko 5 miechow by bylo szkoda wydac 200zl ... moim zdaniem powinnas kupic mu cos wlasnie skromnego ... z tym portwelem to nie glupi pomysl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup pakiet 200 filmów na dvd[c
kup pakiet 200 filmów na dvd🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoOoO nawet o tym nie pomyslalam :) Moze wlasnie cos sexy :D Jedna kolezanka kupuje jako prezent dla chlopaka - bielizne dla siebie, ale my nie jestesmy az tak dlugo razem dlatego jak cos to kupilambym mu boxerki, tylko musze popatrzec jaki ma dokladnie rozmiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak konczyl 22 to kupilam mu portfel :) i zrobilam mily dzien :D:Djesli wiesz co mam na mysli. no i moga byc jakies fajne bokserki...moze jakas fajna myszka do komputeraaa? perfumy, brelok, jakas koszulka moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna to mało powiedziane.
książka plus bokserki, film dvd plus bokserki, ładny alkohol jeśli lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coatlique
może karnet na kurs masażu, będzie z korzyścią dla ciebie :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna to mało powiedziane.
a śpicie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coatlique
o wiem! w empiku widziałam takie "karnety" na niezwykły wieczór, to był jakby czek na określoną sumę i można było za to wybrać np. kolację w dobrej restauracji, skok na spadochronie albo popołudnie w SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow skok na spadochronie by mu sie marzyl... ale to nie na moja kieszen hehe A tak spimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Kolacja to nie jest taki głupi pomysł, albo zabrać chłopaka na jego ulubiony deser. Oprócz tego wydaje mi się że jakiś gadżet byłby też dobrym pomysłem. Na przykład taka ramka cyforwa. Jak ostatnio patrzyłam na electro.pl to miło się zaskoczyłam. Myślałam, że takie rzeczy kosztują więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz zamówiłam mojego facetowi komplet parkera Pióro wieczne i długopis z dedykacją :) 150zł + przesyłka :) Z prezentu sie bardzo ucieszył:) No ale to zalezy czym twoj sie zajmuje czy studiuje pracuje i wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś lepsze okulary przeciwłoneczne? Ja swojemu chłopakowi kupiłam w salnie Fielmanna, ale to wiedziałam ju,ż wcześniej że mu się podobają i że są jednym z tych droższych ptrezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Najlepszy prezent dostałem na osiemnaste urodziny od ojca, który kupił mi voucher przez motoprezent.pl i zabrał mnie na tor w Ułężu. Byłem pod opieką krajowych mistrzów rajdowych. Wrażenia na torze są warte wydania każdych pieniędzy. Piękne samochody dosłownie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×