Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rohy

Jaki samochod lepszy? astra czy focus?

Polecane posty

Ktore auro lepsze opel astra czy ford focus. Chodzi o nowe auta z salonu. Gdzie czytałam zeby nie kupować aut na f - fiata, forda i francuzów. Ktos mie powie czemu? co nie tak z tym fordem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten sie dowie
astra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focus zdecydowanie
astra to nie jest w ogole dobre auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AveKociątko
focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delienaa
mercedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akashanet
astra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław 1948
ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuudaaaa
nowe fokusy sa zbajerowane dla mlodych spontanicznych ludzi astra jest spokojniejsza nie jestem pewna ale moze miec lepiej wykonczone wnetrze a jaki masz charakter sposob bycia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuudaaaa
z fordami jest wszystko ok te opinie sa lekko przeterminowane ford jest teraz w czolowce czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi A6 4,2l
kup sobie astre jest cała cynkowana, silnik zdrowy,na łańcuszku wiec ok 500tys km jeżdzisz bez wymiany rozrządu wypasiona mile autko,jeżdziłem służbową -polecam,osobiście jeżdze audi ful wypas i pali ale to już moje hobbi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatuzo
oglądałem top gir testowali ople fordy i fiaty polecali pandę mały silnik mało pali dobra na korki zwrotna dużo mocy ma ford i opel to na długie trasy są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na astre ostatecznie się zdecyduje. Slyszalam opinie od znajomego , ktory juz 10 lat jezdzi slużbowymi oplami, dlugo astrą a ostanio oplem insignia i zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, wybierz opla. Bank, w ktorym pracuję juz od wielu lat kupuje tylko ople na samochody służbowe dla pracowników, ponieważ są niezawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
Dwa lata temu service dał mi samochód zastępczt Ford Focus.Na moje nieszczęście przepaliły się żarówki,drugiego dnia/żarówki reflektorów/.Nie wiedziałem jak otworzyć maskę,zadzwoniłem do serwisu i ..... zgłupłem.Trzeba znaczek Firmowy na masce obrócić ,ukaże się orwór na kluczyk i kluczykiem otworzyć maskę.To było w czasie mroźnej zimy i ni chuja nie mogłem tego pierdolonego znaczka obrócić.Co za chuj wymyślił takisposób otwierania maski.Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammmra
Pewnie, że Focus. Teraz są fajne promocje właśnie na ten model w salonie w Gdyni gdzie sama go kupowałam. Salon nazywa się eurocar i polecam go każdemu kto chce cieszyć się jazdą takim super autem! Macie tutaj link do niego- sprawdźcie sami cenę;) Warto ;) http://www.eurocar.pl/samochody_nowe/samochody_osobowe_katalog/focus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
op.le to badziew. fordysie nie psuja i mało palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×