Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Witam

Jaki strój do teatru?

Polecane posty

Gość Witam

Mam dziewczyny do was pytanie a mianowicie wybieram się do teatru i zastanawiam się jaki strój byłby najbardziej odpowiedni. Może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam
myślałam żeby przebrac sie w strój hydraulika ale to chyba nie wypada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tergregergergreggreg
Byłam min. na GALi Piosenki Aktorskiej w Teatrze Polskim we Wrocławiu - i było baardzo różnorodnie, byli nawet ludzie w jeansach. mnie to specjalnie nie zachwycało. Ja osobiście uważam, ze do teatru obowiązuje strój wyjściowy... tzn. elegancki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki kobiecy komplecik
z materiału. Tzn. żakiet + spodnie lub żakiet + spódnica Może być garsonka i do tego elegancki szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam
A moze być np. spódnica i do tego elegancki golfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki kobiecy komplecik
myślę że też spokojnie może być ładny golfik do spódnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki kobiecy komplecik
wszystko zależy od tego co masz w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny, bez przesadnej nonszalancji, ale tez i nie klujacy wyszukana elegancja. Skonczyly sie czasy, gdzie wyfiokowane, ufryzowane kobiety w najlepszych, suto zdobionych kiecach byly norma w teatrze. Zaloz jakas marynarke, spodnie (niekoniecznie dzinsy), buty na lekkim obcasie i idz skupiac sie na sztuce, a nie na tym czy wszystkie falbany w Twojej kreacji dobrze sie ukladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że jakiś podszywacz Ci
zarezerwował nick :O Nudzi ci się głupku ? Spadaj stąd i zajmij się czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuję się tylko i wyłącznue pożytecznym podszywaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam.....
A niech się podszywa jeśli ma tak mało innych radości w życiu:P W każdym razie dziękuję wam bardzo za rady, buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-
a czy mozna isc do teatru w mini spodniczce? takiej do pol uda? troszke dluzszej nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-
upupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOOLA1
NIE IDZ W DZINSACH DO TEATRU BO TO NIE KINO najlepiej załóz jakieś eleganckie ciuszki tylko bez przesady np. eleganckie spodnie i jakąś bluzke w stonowanym kolorze nie różowa albo turkusową grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca-
jest klopot, bo to wycieczka szkolna i kazali spodniczki, ale ja mam tylko mini ;/ hmm a do spodni eleganckich (nawet gdybym sie wylamala) to nie mam butkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada
"elegancki kobiecy komplecik z materiału" dobre :D, bo ja to zawsze mam z taki kubraczek z kartonu badz folii aluminiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka123
Często bywam w teatrze Imka. Chodzę tam na luzaka. Jakieś jeansy i zwykła bluzka. Nic wyszukanego. To nie te czasy, żeby się stroić do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancki a jaki? trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie pozmienialo, juz wcale ludzie nie chodza tylko w garniaczkach a i marynarek nie daja ludziom w t-shirtach. w zasadzie panuje wciaz zasada ze powinno byc eleg. ale co raz czesciej ta eleg ma wymiar symboliczny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galowa
Ja jestem jednak konserwatystką :) Nawet jak idę np. tu: http://teatralny.pl/teatr/teatr-osmego-dnia,753.html to zawsze zakładam bardziej elegancki strój. Jakoś tak mi zostało z lat szkolnych, gdzie zawsze mieliśmy klarowane, że trzeba wyglądać galowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galowa
Ja jestem jednak konserwatystką :) Nawet jak idę np. tu: http://teatralny.pl/teatr/teatr-osmego-dnia,753.html to zawsze zakładam bardziej elegancki strój. Jakoś tak mi zostało z lat szkolnych, gdzie zawsze mieliśmy klarowane, że trzeba wyglądać galowo usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w teatrze stroj jest bardzo wazny, musxi byc elegancki. Ja czesto chodze do www.witkacy.pl/ ale zawsze pamietam by miec eleganckie ubranie. niewazne czy sukienka, spodnie czy spodnica. byle elegancko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat! Podppowiedzcie. Wymagana taka elegancja jak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do teatru mozesz zalozyc spodnie i koszule np, ale warto pomyslec o sukience lub spodnicy. Nie musi to byc bialo czarny badz czarny stroj al eraczej elegancki. No i pamietaj o czarnych rajstopach np takich kryjacych jak w http://www.consay.com.pl/ maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×