Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki tani SMARTFON polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Mam stary telefon, jakaś tanią nokię. Ale szczerze mówiąc to już wstydzę się ją wyciągnąć w sklepie przy ludziach bo chyba tylko ja mam jeszcze stary telefon. teraz wszyscy mają smartfony. No właśnie, co byscie mi doradzili, polecili...coś tańszego, bez szaleństw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmimi
kup sobie smartfon firmy Be nazywa sie be unitet 3 w rtveuroagd kosztuje 179 zl na androidzie wygląda jak samsung galaxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikisowska
Wejdź sobie na http://allinside.pl/. Mają bardzo dobre telefony mniej znanych marek za to parametrami dorównują czołowym producentom, a cena jest o wiele niższa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na allinside, też polecam. :) Znam te stronę i mogę polecić z czystym sercem, mam stamtąd telefon, dorównuje parametrami np LG G2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba ten Francuzki Sorequ 4 ma fajne parametry dwie sim karty aparat 8 mpx i ekran 4,7 cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside jest świetnym sklepem! Można tam znaleźć zarówno smartfony jak i case'y do nich ;) bardzo dobrze, że na nią weszłam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam Sorequ w sklepie i nie jest taki drogi ale fajne ma sluchawki i kolorki na ekranie dotykowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym proponowała poszukać na allinside. Mają super sprzęt w dobrych cenach, sama mam smartfona stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca Tira
Ja sobie chwalę nowe technologie, jestem kierowcą tira i podróżuję mam telefon, smartfona z androidem i nie wiem co bym zrobił gdybym nie miał dostępu do internetu czy TV :/ fakt ciężko znaleźć taki telefon ale da się, ja sprowadzałem z chin ;D http://www.naziemna.info/zawsze-pod-reka-czyli-telewizja-w-smartfonie/ , można sobie poczytać, to akurat się przydaje. Na wakacjach pod namiotem w ulewny dzień również ;) Także jeśli telefon to tylko smartfon i z telewizją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randsstand
Ja nie lubię popularnych marek więc kupiłem sobie Smartfon ASUS Zenfone C ZC451CG-1A075WW, dla zainteresowanych jest na avans.pl zapłaciłem nie całe 600 zł, parametry super, aparat rewelacyjny, szybkość śmigania nie pozostawia wiele do życzenia, także jak lubisz mieć perełki to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrzenka66
Jeśli ma być tanio to może ostatnia nowość czyli http://goophones.pl/ ? Ceny najczęściej nie przekraczają 500 PLN w sieci już krążą filmiki-testy, generalnie telefony bardzo podobne do smartfonów znanych marek, może to Cię zaciekawi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prolog
Z tanich jak niektórzy tu pisali kierowałbym się na Lumie , dobrze by było wiedzieć jaki budżet na to przewidujesz ale według mnie ten byłby fajny http://allegro.pl/oryginal-nokia-lumia-920-gw-24-bez-locka-5-kolorow-i5338393506.html już porządna maszyna w szczególności jak chce się robić zdjęcia. Do kafelków trzeba się chwile przyzwyczaić ale są według mnie ok. Jak chce się dodatkowo zaoszczędzić można towar sprowadzać bezpośrednio z chin tylko trzeba trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwin320
Jak bez szaleństw to może coś od Manty? Idealny sprzęt na pierwszy telefon smart. Ewentualnie w celu sprawdzenia jak nam leży cokolwiek o ekranie większym niż 4.5 cala. Jeżeli zatem szukasz czegoś w okolicach 300-400 złotych, podobny sprzęt może okazać się dla Ciebie idealny. Osobiście polecam. http://www.manta.com.pl/pl/113-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem ostatnio smartfona w sklepie internetowym http://www.smartking.pl - czas oczekiwania nie jest krótki, bo czekałem 18 dni, ale przynajmniej zaoszczędziłem bardzo dużo pieniędzy. Co ważne na każdym etapie przesyłki wysyłali mi maila co się dzieje z paczką wiec nie musiałem się o nic bać. Wiadomo, paczka z Chin wiec stresik był ale właśnie dlatego wybrałem polskiego pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiol
potwierdzam to co mówi przedmówca. Akurat tego skepu nie znam, ale wole kupić przez sprawdzonego pośednika niż samemu szukać w Chinach. Przy okazji. na tej stronie smartking znalazłem ciekawy smartfon Xioami Mi4, ktoś coś może powiedzieć na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam na co dzień smartfona Siswoo i8. Jestem z niego bardzo zadowolony. Szybka w ogóle mi się nie porysowała, chociaż intensywnie korzystam z telefonu, metalowa obudowa jest solidna, kolory spoko, głośnik też. Wiem od znajomego serwisanta, że ten telefon jest nastawiony na oszczędzanie energii, a przy dobrej optymalizacji aplikacji bateria trzyma tak długo, jak w starych telefonach, bez bajerów :) Płynność zachowana. Marka naprawdę ok. W promocji kupiłem model w sklepie www.dmtrade.pl, bo widziałem, że mają najwyższy standard Allegro. A takim sprzedawcom ufam najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz jakis porzadny model, a taniej mozesz kupic przez dziobacz.pl jak jest wiecej chetnych na dany sprzet to zbijaja cene u dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim pierwszym smartfonem był iphone 4s, a teraz tylko zmieniam generacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dziś dzień każdy smartfon z chipem nie obsługującym Vulkana odpada, bo nie dostaną Androida 7.0 i w zwyż. Vide "Vulkan api wiki". Ewentualnie okrojonego Nougata. Tani telefon? Ma być Asus Zenfone 3 Laser, kolejny to zwykły Asus Zenfone 3 (premiery na jesieni). Póki co z mainstremu chyba nie ma nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze Asus Zenfone 3 Max. Ale trzeba uważać bo Asus nie wszędzie wpakuje Snapdragony obsługujące Vulkana. Np. model zc520tl ma chipy MediaTeka. No i np. model ze520kl ma słabą baterię. Na razie najlepiej prezentuje się Laser zc551kl i droższy tzw. classic ze552kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze Asus Zenfone 3 Max. Ale trzeba uważać bo Asus nie wszędzie wpakuje Snapdragony obsługujące Vulkana. Np. model zc520tl ma chipy MediaTeka. No i np. model ze520kl ma słabą baterię. Na razie najlepiej prezentuje się Laser zc551kl i droższy tzw. classic ze552kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś nie smarfon ? Tak zwykły telefon, co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Alcatel 20.12, fajny telefon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie. Co do NIE smartfonów to może ktoś mi poleci telefon, który będzie w stanie ściągać pliki i streamy video. Bo nie wiem czy nie smarty obsługują coś więcej niż gprs i edge, a te protokoły CHYBA nie nadają się do takich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×