Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakich facetów wolicie?

Polecane posty

Gość gość

może głupie pytanie, nie wiem czy będe dobrze zrozumiana, jeśli chodzi o związek to wolicie przede wszystkich porządnych, ułożonych i spokojnych facetów czy takich którzy budzą w was w większej mierze pożądanie niż samo uczucie? np. u siebie zauważyłam że dziele facetów na dwie grupy, jedni to tacy faceci idealni spokojni z którym można byłoby stworzyć dobry związek a drudzy to tzw. ''bad boye'', których sie pożąda bo są bardziej męscy, związek sprowadza sie bardziej do seksu, egoiści wiem ze nie czuje sie przy takim do końca szczęśliwa bo nie szanuje mnie tak jak facet który nie widzi we mnie obiektu do łóżka ale niestety do takich mam słabość, nie wiem czy cokolwiek zrozumieliście czy macie podobne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie myślałam do x wieku. Później zmądrzałam albo zaczęłam zauważać inne cechy charakteru i odkryłam że można mieć "obydwóch facetów" w jednym i takiego mam od 20+ lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój temat można streścić do miłość na bazie przyjazni czy pożądania? czy szukać faceta który będzie miał obie cechy czy w miłości zawsze musi być pożadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 4:26 Są różne rodzaje miłości. Jeżeli nie jesteś np emocjonalną kaleką o możesz kochać przyjaciela, przyjaciółkę, rodziców, członków rodziny itd bez seksualnych podtekstów. Przecież ich nie pożądasz? Uważasz że w miłości na stopie partnerskiej (czytaj: związek) nie ma miejsca na pożądanie? Moim zdaniem, jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie uważam, tylko zawsze ja tak miałam że zawsze czułam bardziej albo pociąg albo miłość i kogoś kogo szczerze kochałam nie pożadałam tak silnie fizycznie, prawie że w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x antrypa
Hmmm... ciekawe przemyslenia , ale o tej godzinie ?,a ja myle jeszcze inaczej,bo taki spokojny "misio"to raczej chleba ci nie da,facet musi miec "jaja",moj "osobisty sluzy mi do wszystkiego, to znaczy do tanca i do rozanca, tak sie to niby mowi ale tak jest najlepiej , najlepszy facet to taki ktory ma TO wszystko razem, bo jesli nie bedzie tego mial w "komplecie" to zawsze bedziesz tego szukala bladzila i bladzila,itd...a tak robi wiele slawnych i bogatych i... nieszczesliwych ,podam taki przyklad ktory mi sie akurat przypomnial,kiedys dawno temu ogladalam na youtube takie wywiady pt:w pokoju 20 metrowym- pewnie wiesz oco chodzi,a byl to wywiad z edyta gorniak i gdzies tam poza krajem,kobieta ta /pewnie jest w moim wieku/wspomina swoje milosci i nie moze sobie uswiadomic jak mozna przysiegac komus milosc i wiernosc na cale zycie skoro jest to nie mozliwe do zrealizowania - Bozeszzz !- widzisz a nie grzmisz !!! uchowaj od takich debili ,nie zycze nikomu takiego zycia jakie ma ta pani, a moze sie myle ?- takie moje przemyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę że się mylisz. Dlatego wcześniej napisałam że można posiadać "dwóch facetów" w jednym albo używając Twojego określenia facet "do tańca i do różańca" (w sumie, fajnie powiedziane). Ale widzisz...Są kobiety które poniekąd szufladkują i zadawalają się byle portkami. Grunt aby był a cała reszta "jakoś to będzie", a są też kobiety które znają swoją wartość i wiedzą czego oczekują od przyszłego partnera. Gratuluję wyboru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to musi byc i milosc i pozadanie, czyli facet ktory bedzie mial obie te cechy /on bedzie mial i ty tez bedziesz miala/tylko taka milosc przetrwa, ja szukalam bardzo dlugo ale znalazlam taka wlasnie milosc,faceta ktory po prawie 20-stu latach razem zycia zapyta sie niekiedy - a ty mnie kochasz?, jak przed 20 stu laty TAKSAMO !- to jest milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możemy sobie 5-tkę przybić bo ja mam podobnie :-) Zupełnie się z Tobą zgadzam ale..."wytłumacz to" innym :-) Jak to się mówi; do tanga potrzeba obojga, albo coś w ten deseń. Miło się czyta że są takie kobiety jak Ty. Super. Zyczę Ci wszystkiego naj-naj. Na mnie już czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiniopasy z debiliady i frajerzy z usa i uk i zmywakowcy barowcy dyskotekarze lekarzyny aktorzyny pijacy markomani szatanisci ateisci katole grzesznicy karly zlodzieje klamcy przyglupy trutnie robole ameryksnscy niemcy z uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie pożądanie budzą przede wszystkim inteligentni (i oczywiście zadbani) faceci, a to nie wyklucza bycia "porządnym" czy "ułożonym". Nie wiem, co rozumiesz przez "spokojny"? "Bez polotu i fantazji" czy "bez głupich pomysłów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat jest pełen ludzi energicznych, takich z ikrą którzy są dobrymi partnerami, nie można dzielić mężczyzn na bad boyów i ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×