Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfwsvhsh ;))))

Jakich postaci TV / dziennikarzy nie znosicie oglądać na ekranie ???

Polecane posty

Gość sfwsvhsh ;))))

Moje typy, któych nie mogę zdzierżyć :((( : - Danuta Holecka z TVP (szczególnie wkurwia jak opowiada coś śmiejąc się i ciesząc jak nie przymierzając dziecko z zabawki i słodyczy, od kilku dni w czasie relacji o stanie zdrowia Kubicy to dostaje ona już prawie orgazmu ze szczęścia, że zdrowieje, to wygląda co najmniej śmiesznie ... ) - Krzysztof Ziemiec z TVP - nie mogę znieść jak prowadzi Wiadomości, wiem co przeszedł w życiu prywatnym, ale nie mogę go oglądać, widać jego nieobiektywność i to co u Holeckiej - przesadna radość z niektórych wydarzeń - Dariusz Nowakowski z TVP INFO - gość ma głos dziwny jakoś i miny robi ustami w czasie mówinia jakieś takie dziwne - Justyna Pochanke z TVN - za całokształt - Anita Werner z TVN - babochłop, wyglądem nie grzeszy .... wstętna i chuda - Diana Rudnik z TVP INFO - dziwna jakaś, wytrzeszcz oczu i przedstawianie siebie jako najmądrzejszej i najpiekniejszej ... Ogólnie nie lubię telewizji informacyjnych, bo kurde każdy dziennikarz robi z siebie najmądrzejszą istotę, Alfę i Omegę, a to nic inego jak czytanie wiadomości z ekranu, czasem widać, jak są jakieś problemy z wyświetlaczemami ch, to sie wtedy zaczynają plątać i motać ... wredne istoty Jak kogoś jeszcze przypomnę to dopiszę oczywiście. Dawajcie swoje znienawidzone typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaosk
Nie znoszę Kurzajewskiego, zawsze jest kretyństwo zadowolony z siebie, a fryzury...co chwila to nowa, raz czub, raz zaczesany na prawo, na lewo, raz ulizany...ohyda, nawet Mann się z niego śmieje. Poza tym Pochanke - za agresywny sposób prowadzenia faktów, poza tym ta kobieta nie wie co to jest przecinek i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemielowskiej z telexpresu , wkurwia mnie jak mało która .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaosk
*kretyńsko, w każdym razie facet doprowadza mnie do białej gorączki.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papappapa
adrian klarenbach krasko ziemiec cholecka to juz w ogole dno tvn-u nie ogladam wyszynska :O nowakowski jest ok, jest z poznania z poznanskiej tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włączam dzien dobry tvn i widzę tę Pieńkowską to od razu zmieniam kanał , uwa żam że jest okropnie nienaturlna i drażni mnie jej każde słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaosk
Zapomniałam jeszcze o Odecie Moro-Figurskiej - tragedia, sztuczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuuuuuuuuuuuuup
Mołek Sołtysik Rusin Węglarczyk Pieńkowska Prokop Wellman ten ciul od pary z Pieńkowską, nie wiem kto to jest Ibisz Cichopek Tadla Wyszyńska Kurzajewski Banda przygłupów, która -mam wrażenie- nie potrzebuje widzów, bo doskonale bawi się w swoim własnym towarzystwie. Kiszące się we własnym sosie snoby komplenie oderwane od rzeczywistości :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój typ to pan
którego nazwisko wyleciało mi z głowy z tvp 2 taki siwy gośc , pamiętam jak były relacjonowane wydarzenia ze Smoleńska a on to przedstawiał jakby zdawał relację z imienin cioci , poza tym Odeta , Kurzajewski , Pochanke i Monika Olejnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROKOP I WELLMAN SĄ ŚWIETNI BARDZO LUBIĘ ICH OGLĄDAĆ za to pienkowskiej nie trawię tak ja OMENY MANSACH i tej durnej MAJKI POPIELARSKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pienkowska, Mołek, (J)Ibisz, Cichopek, Kuźniar, Olejnik , Paulina Smaszcz- Kurzajewska :O, Cholecka, RUSIN Uwielbiam za to Prokopa+ Wellman- bo sa zwykli i bezpretensjonalni i Hołownie tez lubie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwsvhsh ;))))
Dzięki wam pprzypominam sobie jeszcze parę przykładów znienawidzonych postaci: - TVN - owskie "osobistości" - Węglarczyk - brak słów, gośc totalnie antytelewizyjny, Pieńkowska, Sołtysik, Mołek - każdy weekendowy poranek z tymi mordami na ekranie to kiepski humor na pół dnia, aż trzeba wyłączyć TV - jeszcze z TVP - ten cały Klarenbach, poza dziwacznym nazwiskiem, jego miny i ciągłe uśmieszki są co najmniej denne i głupie, taki gość z programu niedzielnego "Między Ziemią a Niebem" - młody jeszcze, w okularach w włosami na żel, gruby dość - jest beznadziejny, widać, że jest prawicowy i katolicki do przesady. Nie ogladam tego programu, ale w domu moim czasem oglądają i stąd wiem który to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministka xxxxxxxxxl
Ibisz i Kraśko. Obaj powinni wwyemigrować do Ameryki bo tylko tam lubią dziwolągi w tv oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALBO KUBA WESOŁOWSKI I BRACIA MROCZEK NO KURWA MAĆ!!!!! I TA MAŁA JULKA WRÓBLEWSKA INNYCH DZIECI DO FILMÓW JUŻ NIE MAJĄ CZY CO???? TERAZ JAKIŚ NOWY SERIAL KRĘCĄ FAJNIE SIĘ ZAPOWIADAŁ DO PUKI NIE POWIEDZIELI ŻE WRÓBLEWSKA ZNOWU TAK BĘDZIE GRAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwsvhsh ;))))
O właśnie, własnie - popierdolona Maja Popielarska i jej pojebane ogrody, toz to monstrun istne, jak ją słyszę, ten jej pisk o kwiatach, to pilot mi się w reku pali, by jak najszybciej zmienić kanał. Osoba kompletnie bez wyrazu, z fatalnym głosem i potrafi tylko pieprzyć o roślinach, jaby nie było poważniejszych tematów i bardziej na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa, jakze mogłam zapomniec .. jeszcze Jola K. ze swoją nadzwyczaj madrą córeńką Olą K..:O:O no i wybitnie wkurwia mnie Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JOLKA WYMIATA UCZY JAK BEZĘ JEŚĆ IDIOTKA JEDNA A MAJKĄ MNIE WKURWIŁA JAK W TVN STYLE ROBIŁA PROGRAM JAKIŚ I BADANIA ZA DARMO KURWA MIAŁA ROBIONE RÓŻNE PRZEŚWIETLENIA DO KURWY NĘDZY NA NASZ KOSZT !!!!! A LUDZIE LATAMI CZEKAJĄ NA BADANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JOLKA WYMIATA UCZY JAK BEZĘ JEŚĆ IDIOTKA JEDNA A MAJKĄ MNIE WK**WIŁA JAK W TVN STYLE ROBIŁA PROGRAM JAKIŚ I BADANIA ZA DARMO K**WA MIAŁA ROBIONE RÓŻNE PRZEŚWIETLENIA DO K**WY NĘDZY NA NASZ KOSZT !!!!! A LUDZIE LATAMI CZEKAJĄ NA BADANIA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię wszystkich z PiS-u, Szydło i Kempy, prezesa i jego dwór ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, tyle wymieniania:) Wspomniana Pochanke tez mnie drażni, bo zawsze ma na twarzy uśmieszek, nawet kiedy opowiada o jakiejś tragedii. Kasia C., Kinga R., zwłaszcza ta ostatnia lafirynda:o Ale najbardziej na całym świecie Weronika Rosati:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mała
GARDIAS bo jest sztuczna nawet nie potrafi swobodnie oddychać zgrywa wielką panią jakby mogła to by nie oddychała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wielkim miescie
"ciul od pary z Pienkowska" :-D dobre dobre, tez jej nie lubie. Do listy dorzucam Kamela i Kuzniara. Kuzniar to dla mnie buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkjiio
Pauliny Chylewskiej. Z takim głosem do tv?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge zdzierżyć
- Kurzaja (Kurzajewski) opowiada jakby zaraz mial dostac orgazm poza tym ma sie za jakies bóstwo przystojne a jest zwyklym frajerem!! - Ibisz - probuje byc zabawny i cool ale mu nie wychodzi!! - Prokop nie znosze go!! jest obleśny wciąz tylko pierdoli o sexie niewyżyty zbok!! - Hołownia ten to juz za siebie naprawde nie może jego teksty sa żenujące tak pierdoli jakby zaraz mial zejść - Nie wiem jak on sie nazywa ale ten stary siwy co prowadzi Wydarzenia na Polsacie - jakis taki niemrawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kloppss
pewnie Gugała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm787
Prawie wszystkich z tvn Gardias (teraz pogodynki to celebrytki) Mołek Pienkowska Pochanke Cichopek Mucha Cegielska Sykut Kurzajewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj muchomor
wiecie... ci braciszkowie z Torunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×