Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imionnnnnnnko

JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ?

Polecane posty

Gość imionnnnnnnko

HEJ WLASNIE MAM TAKI DYLEMAT POWIEZDZCIE JAKIE IMIE Z IMION SWIETYCH WY BYSCIE WYBRALI NA BIERZMOWANIE CHODZI MI O COS LADNEGO I ORYGINALNEGO A JAKIE WY MACIE IMIONA Z BIERZMOWANIA JA SIE ZATANAWIAM NAD LEA, BLANKA, ANASTAZJA KTORE LADNIEJSZE? JAKIE SA WASZE PROPOZYCJE POMOZCIE PROSZE BO JESTEM BARDZO NEIZDECYDOWANA A CZASU MALO ZOSTALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wzielam magdalena
i zaluje bo moglam wziac orginalne imie a nie takie :O no coz, trudno ;) wypisz sobie imiona ktore Ci sie podobaja, potem zrob kilka "odrzutow" poczytaj ich znaczenie, jak pasuje do imion i nazwiska ( chociaz i tak go nigdzie nie podajesz, ale tak dla "odrzutu" ) i samo wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam tak
1.monika 2.ewa 3.julia(to mam z bierzmowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymitywna istota
Imię wybierane do bierzmowania nie ma większego znaczenia, po latach nie będziesz nawet pamiętać jakie imię sobie wybrałaś. Tym imieniem się nie podpisujemy, więc jest raczej niezauważalne. Moja przyjaciółka ma na imię Agnieszka do biezrmowania wybrałam sobie właśnie to imię, ona natomiast wzięła moje Magdalena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludki
to imie nie ma być ładne ale ma powiedzmy spełniać pewną "funkcję". wybierając imię wybierasz sobie patrona, zastanów się co chcesz w życiu robić, z czym masz może jakiś problem albo w jakiej sferze chciałabyś otrzyamać wsparcie. ja dość często mam migreny, moją patronką jest św. Teresa- święta od bólu głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja się wypowiem
Magdalena :classic_cool: podoba mi sie bo sama wybieralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wez sobie
Andżelina. Koniecznie przez "dż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzmowanie to nie moda i nie wybiera sie imienia, bo tak wypada i tak trzeba, tylko wybiera sie patrona (juz tu kilka osob o tym pisalo)...........kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
imię nie musi być ładne i oryginalne ja mam Weronika- nie podoba mi się to imię, ale święta jest dla mnie wzorem i dlatego się zdecydowałam właśnie na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Ania
dziś zmieniłabym na Anetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfsafsa
Co to ma być, kwadrat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam ze z kolezankami
wybieralysmy imie patronki, o ktorej najmniej bylo w ksiedze imion napisane :P nie chcialo nam sie za duzo pisac wiec poszlysmy na latwizne :P bierzmowanie mialam kupe lat temu i wybralam sobie Julia (jeszcze wtedy malo popularne ime, dopiero teraz jakis szal na nie zapadl :O ) a do tej pani, ktora sie pytala czy julia ma swoja patronke to odpowiadam TAK MA I TO NIE JEDNA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUŚŚŚŚŚŚ
ja wzięłam Martyna :P nie ze względu na patronkę hehe.. nawet nie wiem "od czego jest"..:P podobno pasuje do mnie to imię :P zdaje się że byłam jedyną, albo jedną z niewielu Martyn :P... a moja kumpela wzięła Tatiana :P i biskup spytał czy jest taka święta czy coś hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wziełam Łucja :) Przez patronke - podobała mi sie historia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najoryginalniejsze (bo chyba o to Ci chodzi) na bierzmowaniach jakie slyszalam to ita rita kosma wiara nadzieja miłosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwie znajome wziely sobie chyba dla zartow takie imiona: Gemma i Scholastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka wziela imie Scholastyka, moja mlodsz siostra wlasnie Solange (jak gdzies wyzej wyczytalam), a ja poprostu Lidia po mojej p. katechetce. Złota kobieta była ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weridiana
takie sobie wybralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostat-nia
ja mam Dominika na trzecie bo mojej mamie dali tak na drugie a nie na pierwsze nad czym ogromnie ubolewała-dlatego postanowiłam dać jej prezent i wziełam jej ukochane imię!!!ale bardzo podoba mi się imię Odetta-ah nazwę tak kiedyś swoją córeczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja
A ja mam Monike-patronkę samotnych kobiet:P Ale pech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego mają nie
przystępować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga_
Ja sobie wybrałam Blanka, ale myślałam też o wg. mnie oryginalnym Tekakwita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sScholastyka i jestem z neigo dumna - patronka burz i niepokojow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję imię, które będzie się ładnie komponowało z ogólnym klimatem kafeterii: ANALIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
15:11 A czy to takie istotne ??? musisz wybrac za patrona swietego ktorego w jakis sposob cenisz a nie tego ktory ma ladne imie ja cenie sw.Klare dlatego tak mam na 3. Ale nigdy od czasu bierzmowania nikt nie pyytal jakie nosze 3 imie. To ma miec znaczenie dla ciebie. Ogolnie podoba mi sie jeszcze bardzo postac bl. Sancji ktora zwykla mowic "Jak sie oddac Bogu to na przepadle" albo gdy umierala "Milosc milosci niczego odmowic nie moze" poszperaj, znajdz ulubionego swietego, ale nie patrz na to czy ma ladne czy brzydkie imie 15:17 A czy to takie istotne moja siostra na 3 imie ma Letycja co znaczy radosna, wesoła itp bardzo to do niej pasuje bo jest taką dziewczyną, usmiech nie schodzi jej z twarzy. 15:18 przeniesienie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3238086 15:22 aja na 3 mam DOMINIKA (chyba, bo pewna nie jestem) 15:24 ja wybtalam sobie Alicja 15:24 smileyface1 a jak wybralam sobie Kinga 15:28 dla faceta Gumbas dla dziewczyny -Frustracja nie dziękujcie za pomoc 15:29 karlakarlo berenika błogosławiona ktora rzuciła sie w przepasc przed zniesławieniem przez zołnierzy 15:30 Kasiulek Ja mam Wiktoria "Jeśli wszystko jest stracone oprócz miłości - nic nie jest stracone" !!! 15:36 IZ Smiley Ciekawe czy zgadniejsz kim jestem? JKa też chciałam na bierzmowanie Kinga,ale miałam niedobrego księdza....kazał mi się nauczyć jej życiorysu na pamięć...spytałam go wtedy a jakie można bez recytacji...podał kilka imion i wybrałam z nich Małgorzate (poza tym tak miała na imię moja ówczesna najlepsza koleżanka) 15:39 Ulaaaa ja wybrałam Patrycja zastanawiałam sie na Faustyną 15:41 xMadziuchnax Viktoria nie palę,nie piję,nie przeklinam - k... fajka wpadła mi do wódki 15:42 Aldona tak sobie dałam 11:09 smileyface1 IZ - ja juz wiem kim jestes Ty przebiegla Malgorzato!!! 11:16 padlinka ja mialam agnieszka, cociaz mialo byc Inga, juz stojac przed biskupem wypalilam z ta Agnieszka(nie wiem czemu) A wczoraj miala bierzmowanie moja siostra i wybrala imie Łucja Imię: Paulina Wiek: 25 Tc: 25 Termin porodu: 27-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +1,5kg Płeć: córunia -Emilka http://tickers.baby-gaga.com/p/dev238pr___.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×