Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Hej:) jestem już po maturze i chciałam nadrobić zaległości czytelnicze:) od razu powiem, że uwielbiam książki oparte na faktach, głupawe powieści romantyczne, młodzieżówkę oraz trudne książki typu jak filmy np thrillery:) Moje propozycje dla was to: 1. Waris Dirie ,, Kwiat Pustyni" 2. Alice Sebold ,, Szczęściara" 3. Alice Sebold ,, Nostalgia Anioła" 4. Natascha Kampusch ,,3096 dni" 5. Elizabeth Gilbert,, Jedz, módl się, kochaj" 6. Kazuo Ishinguro,, Nie opuszczaj mnie" 7. Sara Gruen ,, Woda dla słoni" 8. Cecelia Ahren ,, Ps. Kocham Cię" 9. Cecelia Ahren ,, Love, Rosie" 10. Gillian Flynn ,, Zaginiona dziewczyna" 11. Jodie Picoult ,, Świadectwo Prawdy" 12. John Green ,, Gwiazd naszych wina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Takie ilustrowane. Najlepiej same obraki bez liter. Mogą być komiksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to słabo pamiętam tytuły większości, a autorów to już w ogóle, a po fabule nie będę przedstawiać ;) Z tego co pamiętam i czytałam ostatnio: "Rogi"- ale myślałam, że będzie bardziej dzika ta książka "Papillon" - autobiografia kolesia, który kilkakrotnie uciekał z więzienia, ciekawa Somaly Mom "Droga utraconej niewinności" - to pewnie byłoby w twoim stylu Z listy autorki czytałam Zaginioną dziewczynę i moim zdaniem bardzo przewidywalna książka, dostarczająca mało rozrywki (nie, że zła, ale słyszałam dużo pozytywnych opinii i jak człowiek oczekuje za dużo, to źle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie natomiast "jarają" wszystkie te historie o miłości :D od jakichś romansów, po prawdziwe miłości życia, także te nieszczęśliwe, niespełnione. Nie wiem, może mi samej czegoś w życiu brakuje i w książkach to znajduję. Nie ważne! W każdym razie ostatnio szperałam w Matrasie i wykopałam kolejne cudeńko i już nie mogę się doczekać, kiedy dostanę wypłatą i zamówię nowiutką książeczkę "Zapomniałam o tobie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demrr
Pozycja nr5 "Jedz, módl się, kochaj"Elizabeth Gilbert , też dostępna w Matrasie, jest na tej liście moim nr jeden, ale dobrych książek jest tak wiele że wyliczanie zajęło by tu trochę miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×