Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie macie doświadczenie w podrywaniu nieśmiałych?

Polecane posty

Gość gość

Jak oni się zachowywali podczas podrywu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nieufny bardziej niż nieśmiały. Kobiety to suki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam poderwać nieśmiałego. Nakombinowałam się żeby go zdobyć a przy okazji nie wyjść na nachalną. Moje podchody trwały kilka miesięcy ale warto było. Jak poczuł się pewny w moim towarzystwie i w koncu mi zaufał - okazał się ideałem faceta. Jesteśmy małżeństwem od prawie 11 lat i nie zamieniłabym go na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mi jeden powiedział czemu jestem taka nieśmiała przecież się jemu podobam a ja do niego że jest głupi bo nie widzi że on mi się nie podoba dlaczego faceci uważają że jak kobieta na nich nie leci i od nich stroni to jest nieśmiała a nie że ich zwyczajnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesin
To tak jakby facet brzydką podrywał. No, ale nie każdą stać na pewnego siebie, więc bierze nieśmiałego i cieszy się z tego co ma. Nic w tym złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest ten sam schemat. Patrzy się na mnie kpiąco, a to wszystko sprowadza się do tego, że sama go poderwałam, więc to ja chciałam, a nie on, więc nie mogę mieć pretensji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nieśmiały, wykształcony, mam własną firmę, porsche 911 996, niebrzydki, niestary (30l). Masz rację nie warto podrywać nieśmiałych, jak można nażelowanego karka w bmw e30 albo golfie 3, żucającego mięsem we wszystkie strony. Nie każdy ma ochotę na podryw kobiety, zwłaszcza, że jak gustuje w ww. prymitywach, to i tak szans nie masz. No albo jak jest blacharą to już w ogóle szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*rzucającego Sorry, my bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, podrywa ten któremu zależy, krótka piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś taki urażony to powiedz czemu tak źle traktujecie kobiety, które was podrywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdefiniuj "źle traktujecie". Co przez to rozumiesz? Jeżeli człowiek nie wyniósł kultury z domu i w bardzo nieprzyjemny, wręcz pogardliwy sposób cię spławia, to jest to tylko źle to o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×