Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość naturalnie...

Jakie macie sposoby na ładny zapach w samochodzie ?

Polecane posty

Gość naturalnie...

Jak sprawić ,żeby w samochodzie ładnie pachniało bez użycia perfumowanych zawieszek ? Znacie jakieś naturalne sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myxxo
jakie naturalne sposoby? mówisz o wożeniu świezych kwiatów czy co?? haha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Z.Z
można czyścić specjalnymi płynami zapachowymi , to przez tydzień w samochodzie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko to mozesz włożyć przekrojoną cytrynę i zamknąć auto na pół godziny :) oczywiście to na krótko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy56h56h5
wsadz kostke od kibla do nawiewu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mars442
uzywam sprawdzonych produktów ze sklepu http://royaldetailer.pl i nigdy na brzydki zapach nie narzekam. Inne produkty po 2-3 dniach wywietrzeja i jest lipa a u nich pachnie mi w aucie jakies 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie odkurzam i myję samochód więc nigdy nic nie śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ozonuje samochód, żeby nie tylko pozbyć się wszelkich zapachów ale również bakterii i drobnoustrojów. Korzystam z panów od airozone.pl, są sprawdzeni przeze mnie, tani i szybcy w realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ja też je lubie bo nie są drogie, ładnie pachną i do tego naprawde sa delikatne w zapachu wiec nie podrazniaja. A jestem alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię naturalny zapach pierdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma 2 woreczki zapachowe. Kurcze, no w aucie musi ładnie pachniec. Zresztą ja wiekszość dnia spedzam w samochodzie więc jednak ten zapach musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama musze zakupic taki zapach bo potrzebuje do auta, ponieważ mój mąż ma skłonności do palenia w samochodzie, mnie to bardzo przeszkadza, wiec musze własnie czyms zneutralizować ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palić, nie syfić, nie wylewać smrodów i od czasu do czasu okno otworzyć ot i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia79
Prać przynajmniej 2 razy w roku tapicerkę. Raz w tygodniu jeździć na myjkę. Dbać o wnętrza - odkurzać, wietrzyć, trzepać dywaniki, używać preparatów do tapicerki samochodowej. Ale i tak bez zapachów samochodowych trudno będzie utrzymać atmosferę czystości. Sama kupuje od czasu do czasu zapachy montowane na kratkę nawiewu. Głównie są to Yankee Candle (są wydajne, dobry stosunek cena/jakość). Odsyłam też na http://www.goodies.pl/141-car-vent-sticks (przy zakupach powyżej 100 zł dostawa jest za free).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czwartki nie pierdze w samochodzie. Każdy kto wsiądzie w czwartek mówi - ale tu ładnie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKalinkaMaja
ja przetestowałam wiele zapachów samochodowych - choinki, świece, woski, aromatizery, psikacze i te na dmuchawy - i nic. Dopiero drewienka takie małe, które jak odciągniesz zabezpieczenie, to olejek przesiąka drewienko i pachnie sprawiły, że w samochodzie przestałam czuć smród fajek poprzedniego własciciela a ładny zapach... Znalazłam takie w sklepie http://www.goodies.pl/108-zapachy-samochodowe w fajnej cenie i duży wybór zapachów. Od tamtej pory się z nimi nie rozstaję. Mało tego wieszam też je w domu w miejscach gdzie normalnie postawiłabym odświeżać z fotokomórką, a niech pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niezawodny sposob zawsze wsiadam i pierdze siarczyscie w fotel ale uwaga zeby odnioslo efekt to nie mozna otwierac szyb ani wlaczac nawiewu bo wtedy zapach sie szybko ulatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno czysty samochód będzie ładnie pachniał., wyczyszczona tapicerka, umyte, albo wyprane dywaniki i to klucz do świeżości. Ja niedawno zmieniłam dywaniki w samochodzie. Kupiłam gumowe na zimę i samochód jest czysty, pachnie w nim bo wykładzina nie gnije nie przemacza się jak wchodzę w mokrych butach do auta. Dobrej jakości dywaniki mają w sklepie http://www.pfi24.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja musze własnie kupić chyba takie woreczki, bo nieraz te takie tradycyjne zapachy tzw choinki jednak dla mnie sa za bardzo duszace i nie zawsze zapach jst też odpowiedni dla innych pasażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, teraz my kobiety mamy dużo łatwiej, własnie dzieki takim produktom wiec na pewno moim zdaniem warto jest je wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tego samochód ma mieć zapach samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak, glównie kupuje zapachy od Pachnacej szafy, zawsze ładnei i delikatnie pachną i naprawde spokojnie mogę je polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam ja znam
Mieć zawsze czyste skarpetki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie produkty Pachnącej szafy nie tylko świetnie sprawdzaja sie w domu ale te wszystkie zawieszki i woreczki mozna zastosować do wnetrza swojego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupic ladny zapach do samchodu np. AmbiPur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie zgadzam co do zapachów pachnącej szafy bo sa piekne i dlugo pachnie w domu. Do tego sa na naturalnych olejkach, wiec nie ma w nich niczego sztucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnąca szafa ma bardzo fajne woreczki zapachowe. Ja ma 3 w aucie i dają ładny, delikatny zapach. Mysle ze powinniscie tego wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie ich wszystkie woreczki zapachowe, kupuj***ardzo czesto patyczki i odwieżacze do szafy. Ładnie i długo pachną. No i plus za to ze sa niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbadnie o tapicerke, naprawde. Może to daje taki efekt tylko przy skorzanej, ale po kupieniu samochodu wymienilem na skorzana tapicerke dzieki firmie www.artmeb.pl dali mi porady jak o nia dbac i ten pierwszy zapach unosi się już od dawna, uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×