Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adajur

Jakie meble na wymiar?

Polecane posty

Gość adajur

Mam małe mieszkanko i szykujemy się na remont i wymianę mebli u małego w pokoju. Ciężko jest dostać coś konkretnego do małego pokoju . Pozostaje Nam wybrać mebla na wymiar. W ofercie tutaj http://www.estaco.pl/ czytałam że są w stanie wykonać wszystko . Ich projekty wyglądają bardzo zachęcająco . Czy ktoś z Was u nich zamawiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria lis
Zamawialiśmy u nich meble do pokoju syna. Wszystko wykonali zgodnie z naszym projektem. Materiały bardzo dobrego gatunku. Do wykonania nie mam zastrzeżeń. Spokojnie możesz u nich zamawiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska225
Najpierw na próbę projektowali i wykonywali nam meble do pokoju. Sprawdzili się więc robili meble do całego domu . Cenowo są w średniej więc spokojnie każdy może sobie pozwolić na ich meble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_nowak
Zgadzam się opiniami powyżej . Zamawialiśmy u nich meble kilkakrotnie i zawsze wszystko było ok. W kuchni mamy meble najdłużej bo 5 lat i mają się bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska114
Dla mnie meble na wymiar zawsze będą górą od tych sieciowych. Głównie z tego powodu, że to ja ustalam jak chce aby wyglądały. Zgodnie z tym co mi jest dokładnie potrzebne. Firma Estaco wykonywała dla nas meble do kuchni. Solidnie, bez jakichkolwiek wad i za bardzo dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarajanus
Oczywiście że meble na wymiar są o wiele lepsze . Tym bardziej że nie wychodzą o wiele drożej od tych w sklepach . U mnie firma estaco wykonywała meble w całym mieszkaniu . I gdybym miała zamawiać jeszcze raz, ponownie było by to u nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz małe mieszkanie, meble pod wymiar są jak najbardziej wskazane. Wg mnie warto najpierw zastanowić się nad własną koncepcją (bo Ty wiesz ile masz rzeczy do pomieszczenia w szafach), zaprosić firmę, której zlecisz produkcję i montaż. Im powiedzieć co oczekujesz, ale też aby oni swoją koncepcję też dali, bo niejednokrotnie mają więcej pomysłów w głowach. Co do firmy polecam Tobie http://www.interior-design.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robił ktoś meble na wymiar do kuchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu są na wymiar w kuchni. I powiem że lepiej wydać trochę więcej ale mieć to co się chce niż latać i szukać po sklepach gotowych zestawów. Z mężem trafiliśmy na bardzo dobrą firmę Verlani www.verlani.com z którymi świetnie układała się współpraca. Wszystko w kuchni jest na wysokim poziomie jeżeli chodzi o materiały, funkcjonalność i ma ładną łososiową kolorystykę. Nie oszczędzaliśmy na niej bo to akurat takie pomieszczenia na którym się nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ominek312
Na swoim przypadku mogę powiedzieć Ci, że warto abyś zwrócił się o pomoc w doborze mebli do firmy Estaco. Wszystko wspólnie uzgodnicie co do wymagań dla mebli, a oni wykonają Ci bardzo dobrej jakości meble nie tylko w kuchni, ale też w zależności gdzie i jakich potrzebujesz. Mają bardzo dobre warunki gwarancji i cene, która jak za taką jakość i wręcz idealne dopasowanie nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam meble kuchenne na wymiar od www.kuchniepinio.pl z Tych. Stworzyli dla mnie dokładnie taką kuchnie jak mi się marzyła, nowoczesna, biało-czarna połączona z drewnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam regały, które zresztą sama zaprojektowałam. Na stronie https://ewodd.com znalazłam konfiguratora, który jest łatwy w obsłudze, a gotowe meble wyglądają dokładnie tak jak na moim projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś tu wspominał o tej firmie http://www.meblegal.com.pl/ ale ja mam meble wlasnie od nich i uważam że wykonanie oraz jakoś jest na 5+ . Teraz jest pełno firm które robią fuszerkę a nie meble. Dobrze ze ta firma jest bardzo słowna i robi dobre meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządziłam sobie gabinet w domu, w sumie mały, ale meble na wymiar zamawiałam niedrogo z kieleckiej firmy http://kjk.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula91i
A co powiecie na meble Estaco ? Ogólnie zrobili piękną szafę do sypialni dla mojej siostry. Jednak chciałabym zapytać czy zawsze robią meble z tak dużą dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrdonHek
Estatco to przykład firmy, która ciągle idzie za trendami i wie jak powinna wyglądać zabudowa w korytarzu, kuchnia, czy garderoba. Wykorzystują również wysokiej klasy materiały, które nie szkodą aż tak bardzo środowisku. Pomimo, że może wydawać się że są dużo drożsi to tak na prawdę mają ceny bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicia1e1
Dokładnie widać, że stale śledzą co się dzieje na rynku, bo ich projekty mocno wyróżniają się wśród innych firm. Do wykonania i wykończenia również nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Warto też trochę popatrzeć na ich stronie, bo może coś stamtąd kogoś zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, wcale nie widać, że sami własne firmy "reklamujecie" :o nie pojmujecie, że to nie przyciąga, ale odstrasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kortona7
W okolicy Szczecina to moim zdaniem nadal Estaco jest bez konkurencyjne. Meble wykonane dla nas w terminie, cena konkurencyjna, bez żądnej skazy, odprysków. Robią porządną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleccie meble na wymiar w Wawie. poszukuje kogos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Drap
W Estaco robią super meble na wymiar, ale jednak tylko w Szczecinie i okolica. U nas zrobili cały salon z szafkami, stołem itd na wysoki połysk. Mega to wygląda, szafki chodzą leciutko, nie ma żądnych odbarwień czy nierówności. Zrobione wszystko mega profesjonalnie i za to ich doceniam. Dodatkowo z 24 miesięczną gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Witkowska
Sprawdź sobie ofertę salonu meblowego MEBLO DOM II w Rzeszowie na ulicy Armii Krajowej 24. Mają świetne meble, różnych producentów. I może akurat znajdziesz coś dla siebie? Ja zamawiałam tam wyposażenie całego domu praktycznie i sądzę, że w całym mieście nie znalazłabym mebli tej jakości, w takich przystępnych cenach jak tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam fotele do salonu=> http://www.meblant.pl/fotele-muno.xml w internecie, bo nie mogłam znaleźć takich nigdzie stacjonarnie w swojej okolicy. Moim zdaniem taki wygodny fotel to absolutne must have, szczególnie dla takiego mola ksiazkowego jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TysiaK12
Przy mały mieszkaniu to meble na wymiar są opcją idealną. Najlepiej własnie wybrać dobrych projektantów a tacy są w Estaco. Zrobią Ci to tak, aby nadal było przestronnie i do tego mega funkcjonalnie. U nas w mieszkaniu 48m2 robili kuchnię, szafę dla nas i synka. Idealnie zgrane, przy montażu nic nie uszkodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo ładne meble na wymiar zamawiałam od firmy www.indeco.bielsko.pl. Są wykonane bardzo starannie i z wysokiej jakości drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaKoz
Estaco tez nie wszędzie sięga jednak gdy ktoś ma blisko to warto zgłosić się o pomoc do nich. Jak nikt podchodzą do każdego klienta indywidualnie i robią świetne meble. Nie ma się nawet do czego przyczepić, a projekty robią w cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaMajko
Estaco tak na prawdę przygotuje Ci świetne meble do każdego miejsca w domu. Czy to sypialnia, kuchnia i salon. U nas zrobili garderobę dokładnie tak jak sobie to wyobrażałam i w końcu mam gdzie powpychać te wszystkie buty :) Co do kuchni piękna biała z czarnymi blatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas meble zamawialiśmy w www.meblestasiak.com. Bardzo pięknie to wyszło a wyszła ona mniej wiecej tak jak na tym projekcie z galerii firmy http://meblestasiak.com/galeria/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×