Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmin214

jakie mleko modyfikowane najlepsze na kolki i zaparcia?

Polecane posty

Gość Jasmin214

witam, jestem szczęsliwa mamusia wcześniaka, moje maleństwo w szpitalu karmione było mlekiem bebilon nenatal premium w płynie dla wczesniaków o niskiej masie ciała i nie miał żadnych dolegliwości, po dwóch tygodniach w szpitalu wrócilismy do domu, kupiłam to samo mleko tylko ze w proszku gdyż nie mogłam dostac w płynie, u maluszka od razu wystapiły problemy- pręzył sie podkurczał nózki i przerazliwie płakał, widząc co sie z nim dzieje udało mi sie zamówic to szpitalne mleko, ale nie ma żadnej poprawy:(((((((((((( do tego synek sam nie może zrobic kupki, w szpitalu nie miał najmniejszego problemu a teraz nie załatwi sie póki nie zastosuje Windi katetaru rektalnego tylko że nie chcę go do tego przyzwyczajac, synek ma równiez problem z odbijaniem , którego nie było wczesniej mozna go trzymac pół godziny w pionie, nosic go na rękach i to rzadko kiedy przynosi efekt. Dodatkowo stosuję propriotyk Dicoflor,ma specjalne smoczki, przebajam go , czasami pomaga mu ciepła kąpiel i połozenie na brzuszku ciepłej pieluszki.przeczytałam zekolka zaczyna sie od 3 tygodnia wiec moze dlatego w szpitalu było dobrze. mój synek wazy 2400 gram i ma 3 tygodnie poszukuje mleka , po którym bedzie czuł sie dobrze, na razie jest za malutki i lekarz zabronił stosowania leków typu espumisan Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
ja myślę ,że to nie od mleka zalezy tylko od dziecka moja corka miała kolki do 6 m-ca zycia dzien w dzien po 6 godz nic nie pomagalo karmilam piersia prawie nic nie jadlam zeby brzuszek nie bolal,pozniej sprowadzalismy mleka najdrosze specyfiki z niemiec holandii angli czech nic probowalismy metod z pielucha kminkiem gotowanym wszystko synek karmiony piersia ,czasami dostawal mleko nan czasem bebiko zalezy co bylo w promocji (od czasu do czasu)dokarmalam i ani jednej kolki a karmiac jadlam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
skuteczne ponoc jest edelweis proszek dodawany do mleka my spr.z niemiec pomagal wszystkim dzieciom tylko naszej corce nie:( i mozna podawac wczesniakom podawac mozesz tez herbate,poradzila mi starsza pani z ktora moja mam lezala w szpitalu pol lyzeczki kminku zalac szklanka wody gotowac 10 min doslodzic glukoza i dawac do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
Bambino tu Cie zaskocze pomaga na 100% "coś" ale nie polecam;) bylam z moja coreczka u lek ,80 letni dziadek wtedy były ordynator oddzialu dzieciecego kontrowensyjny lekarz on mi przepisal lek "robiony"on pomagal ale ja podalam kilka razy i zaprzestalam poniewaz dziecko przesypialo po nim 22 godz ,budzila sie napic i zasypiala mieszanka luminalu spazmofenu i czegos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszek troisty
powinien pomóc, ale twój dzidziuś jest chyba za mały na to, ciężko dostać ten proszek ale popytaj w aptekach. a najlepiej położnej jak przyjdzie na patronaż czy możesz podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bino bino bino bino ino ino no
pierniczekzpolewa Bambino tu Cie zaskocze pomaga na 100% "coś" ale nie polecam bylam z moja coreczka u lek ,80 letni dziadek wtedy były ordynator oddzialu dzieciecego kontrowensyjny lekarz on mi przepisal lek "robiony"on pomagal ale ja podalam kilka razy i zaprzestalam poniewaz dziecko przesypialo po nim 22 godz ,budzila sie napic i zasypiala mieszanka luminalu spazmofenu i czegos jeszcze Czy ty wiesz, co ty napisałaś? Ten lekarz powinien za to siedzieć w więzieniu i mieć odebrane prawo do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
czy wiem co napisalam ?owszem wiem ,umiem pisać ,czytać...a nawet czytać ze zrozumieniem ta mieszanka działa ,nie dziwne czytajac skład tych leków jednak nie napisalam proporcji ,nie chce zeby ktos eksperymentował a zapewniam Cię ,że wszystko było pod kontrolą lekarską na dzien dziecko dostawało ok 1/10 tabletki do kazdego pokarmu dodawało się zmieszany proszek z glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bino bino bino bino ino ino no
Nie ma czegoś takiego jak kontrola lekarska. Każdy z tych lekow jest silnie toksyczny i bardzo niebezpieczny dla niemowlaka. Luminal to silny barbituran, który uszkadza wątrobę, DNA, powoduje zaburzenia neurologiczne i psychiczne. Możliwe, ze jest rakotworczy, ale to mniej ważne. Może spowodować niewydolność krążenia i smierć dziecka. Nawet dorosłym juz od lat się tego leku raczej nie podaje, zastępując lekami nowszej generacji. To samo spazmofen, może powodować obniżenie ciśnienia krwi. Mieszanka tych świństw działa synergicznie, wzmacniając swoje działanie w nieprzewidziany sposób i żaden lekarz tego nie jest w stanie kontrolować. Co ci kobieto strzeliło do głowy, zeby dziecku podawać psychotrop z silnym lekiem rozkurczowym, którego nie podaje się nawet małym dzieciom? Luminal to narkotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bino bino bino bino ino ino no
Tylko w przypadku żółtaczki lekarze podają luminal, bo idą na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
Ty mi nie kopiuj składu leków i dzialan niepożądanych ,ja je znam poczytaj skład leków na kolkę ,leków nie ziól ,herbatek przerobiłam wszystko więc wiem nie będę dyskutować na temat tego czy któryś składnik jest rakotwórczy ponieważ wywiąże się dyskusja na temat toksyczności farb,materiałow itp kiedy mojemu dziecku nic nie pomaga,wszelkie domowe sposoby zawodzą ,dziecko płacząc non stop się zanosi sinieje traci oddech ,dmuchanie w usta wychodzenie na balkon przerabialam...jezdzenie notoryczne na pogotowie celem podania zastrzyku rozkurczowego równiez.... w takim wypadku ZAUFAŁAM lekarzowi który ulżył mojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
co mi strzeliło do głowy już Ci napisałam. doskonale wiem ,jakie te leki maja dzialanie idac na latwizne podawalabym do oporu ,ufajac lekarzowi,szczesliwa,ze dziecko przesypia dnie i noce podawalam przez kilka dni dopoki nie doczytalam i nie zauwazylam jakie to ma dzialanie ..a i bylo to 14 lat temu nie mialam internetu pozniej podawałam raz na kilka dni w kryzysowej sytuacji napisałam sklad wodp na Twoj post ,że nie ma leku... jak widzisz jest skuteczny ale szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin214
jak znajde chwile to uważnie przeczytam waże rady, mam nadzieję ze dzisiajsza noc bedzie spokojniejsza wczoraj bez przerwy płakał tak gdzies od 20 do 2 w nocy, o 2 wpadłam na pomysł ze go wykapie i wkońcu zasnał, chyba padł ze zmeczenia, ja juz tez ledwo patrze na oczy, powinien urodzic sie 28 stycznia i boje sie na nim eksperymentowac leków i jakis innych specyfików, dlatego szukam jak na razie tylko odpowiedniego mleka zeby mu ulżyc i sobie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczekzpolewa
rozumiem Cie autorko bo dziecko z silna kolka to cos strasznego bardzo duzo dzieciom ten cukier edelweiss pomagal kazdej znajomej jakiej polecilam dziecko lagodniej przechodziło lub kolki ustawały z takich domowych sposobow staraj sie byc spokojna wiem ,ze to trudne ale musisz byc spokojna i lagodnie do dziecka mowic,zadnej nerwowosci z powodu kolki tysiac osob krecocych sie łagodne swiatlo ,kapiel,badz ciepla pieluszka,masaz brzuszka ,suszarka powodzenia i oby szybko minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maluch do konca iedy byl na pleku byl karmiony mlekiem bebiko poczatkowe w plynie (sloiczki z apteki) bo kazde inne powodowalo takie wlasnie jak u twojego dolegliwosci. teraz ma 6 lat jest zdrowy, silny i wysoki jak na swoj wiek. jak widac bebiko 1 nie przynosi strat dla organizmu nawet gdy dostaje je dzieci wieksze niz przewiduje ulotka ... :-) sproboj takze podawac maluszkowi wode koperkowa z apteki - to taki oleisty preparat i baaaaardzo skuteczny na kolke. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela9980
Jeśli chodzi o mleka specjalistyczne na zaparcia i kolki, to u mnie najlepiej sprawdziła się Humana Anticolic. Długo szukałam rozwiązania, aż w końcu koleżanka poleciła mi spróbować własnie Humany. Okazało się, że mleko to ma bardzo dobry i bezpieczny skład i na prawdę działa. Dodatkowo jest łatwo dostępne, więc nie musisz się martwić, że któregoś dnia nie będziesz miała co podać dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×