Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie pralki polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Doradźcie mi coś w kwestii nowej pralki. Tyle jest tego do wyboru, że trudno się zdecydować. Pralka ma być niedroga, nie musi mieć miliona programów i Bóg wie czego, ważne żeby prała i była sprawna przez lata. Jaką pralkę byście polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką z lat dziewięćdziesiątych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaboliku
Amica- Optimus 700 jest niezawodna. lub z nowszych to pralki Polaru z wsadem od góry za niecałe 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy z beko (turcja). Trochę głośna, ale pierze z***bi.scie. Wsad na 5kg, trochę mało, ale tania była. Poprzednia działa do dzisiaj - Amica. Amica wymiata juz z 10 lat. Minusy: urwana przednia ścianka od dozownik (:D) spoko, to tylko plastik dla ozdoby. I urwała się rękojeść od filtra. OBIE usterki nie mają wpływu na jakość prania. Jedynie filtr trzeba było srubokretem odkrecac ale nowy to koszt 40zl i śmiga do dzisiaj :) także Amice polecam a Beko sprawdź czy wszystkie takie glosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Amicę od pół roku; pierze ok, wygląda fajnie. Niestety ludzie w necie bardzo narzekają i boję się co będzie jak miną dwa lata. Czy zaraz po skończeniu gwarancji szlag jej nie trafi, bo podobno tak najczęściej z nimi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×