Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sol123456

Jakie sa najsilniejsze moczopedne leki bez recepty?

Polecane posty

Gość sol123456

Prosze,poradzcie cos,okropnie zatrzymuję wodę w organiżmie,zwłaszcza teraz-zbliza sie okres,puchne ze masakra,jestem tak zmeczona ze nic mi sie nie chce.Poradzcie cos co działa,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia005
nie znajdziesz mocnego leku moczopednego bez recepty. z moczopednych ziolowych mozesz kupic: urosept, ale dzialanei jego nei ejst zbyt silne.no ale mozesz sprobowac, raczej nie powonien zaszkodzic na mnie odwadniająco dziala mocna czerwona herbata mocna kawa z resztą tez.. a gdzie puchniesz? nogi? twarz? napsiz konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukacie dobrych lekow bez recepty zerknicie tutaj www.galena.pl/produkty ja kupowalam ostatnio leki przeciwbolowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbatka z pokrzywy, zielona herbata ale i tak powinnaś o tym pogadać z ginekologiem bo być może masz jakieś zaburzenia hormonalne do leczenia wypróbuj może ziołowe tabletki Castagnus, są na regulowanie hormonów i zapobieganie PMS są też ziółka które pomagają regulować hormony np. wyciąg z nagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki Hydrominum zmniejszają obrzęki, wiec pewnie dzialaja moczopędnie, nie pamiętam składu, ludzie sobie chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×