Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaa lolitkaaa

*****Jakie świece zapachowe polecicie ??? ******

Polecane posty

Gość kasiaaa lolitkaaa

Jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
chciałabym użyć do pewnego celu...ale nie wiem jakie są smaki i zapachy...piszcie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
długie i grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak świeczki zapachowej???? Chcesz ją użyć do pewnego celu, hę..... do zjedzenia? ;-) :classic_cool: P.S. nic nadzwyczajnego, ale ja lubię waniliową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
Ja lubię bardzo bananowe, a chciałabym wiedzieć czy są też prązkowane...są takie? piszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
:-) Konkretnie chodzi mi o firmę. Fajnie pachną te z ikei w szklanym słoiczku. Ale może znacie jeszcze jakieś dobrej firmy świeczki zapachowe. Porostu lubię,jak w domu pięknie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
..i nie tylko w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzie w smietanie
jak lubisz fajny zapach w domu to lepiej wybierz kominek zapachowy i duży wybór olejków do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
To prawda, ale kominka to nie użyję do "tego::" celu no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
Znudził mi się już kominek. świeczki fajny nastrój robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
lubię, bo ona zawsze stoi na mój widok...lubię jej używać toteż pytam o zapachy smaki i kształty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinoo
podgrzewacze z lidla po 30 pakowane ładnie pachną zwlaszcza zółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
Dzięki poszukam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
tak się śmieję,że aż komputer oplułam z podszywacza (y) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinoo
sorki po 18 szt. wlasnie mam przed sobą , pisze na nich tealights vanila cake, kolor taki kremowy ale widzialam tez inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa lolitkaaa
dzieki dzieki napewno kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzjanna
Ja najbardziej lubie świece Korony, z wszystkich jakie dotąd stosowałam te pachną najpiękniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pasztetonki
Masz racje te swiece sa chyba najpiekniejsze jakie zapalałam w domku. A słyszałaś o promocji walentynkowej ? Można otrzymać w prezencie refill o zapachu Emotions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na beta.myin.pl można dostać fajne świeczki w różnych zapachach. Mają tez bardzo ciekawe wzory. Wydaje mi się, że taka świeczka spokojnie może służyć jako dekoracja stołu, czy szafki. Z tego co widziałam na stronie, to mnóstwo tam jest rzeczy w tym stylu, dużo nowoczesnych, fajnych mebelków, nowe rozwiązania jak np. kominek dekoracyjny. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeta4252
Ostatnio odkryłam świece WoodWick i Circle E. To są dopiero świece zapachowe, a nie te badziewia które sprzedają w marketach. Solidne słoje, piękne wykonanie i to co dla wszystkich maniaków świec zapachowych najważniejsze - CUDOWNIE i DŁUGO PACHNĄ. Dla zainteresowanych podaję adres sklepu: www.amazingcandles.pl Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintrein
A to fajnie:) Ja ubóstwiam świece zapachowe i zawsze poprawiają mi nastrój. Lubię takie świeże zapachy typu cytrus, lemoniada itp. Czasami ciężko je znaleźć w sklepach:( Ostatnio natknęłam się na coś takiego http://zapachdomu.pl/Cytrus-wanilia-i-cieply-bursztyn-Duza-swieczka-z-dwoma-knotami-p9322.php taka świeczka musi być mega rozkoszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Cześć . Polecam Ci świece zapachowe marki Yankee Candle . Na prawdę świetnie pachną przy czym cenowo też są jak najbardziej w porządku . Yankee Candle mają 100 nut zapachowych świec i są produkowane na bazie naturalnych olejków eterycznych. W ich aromacie można się zakochać . Dostać je możesz tutaj http://www.goodies.pl/101-swiece-zapachowe nigdzie indziej ich raczej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakycznie sranki kandyl maja przystepna cene, 100zl na swieczke!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dostac je mozna w organic wiec nie chrzan glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam świeczki zapachowe od wielu lat przetestowałam już chyba wszystkie :D Tych z IKEA nie polecam !!! One pachnące są tylko zapakowane ale po otwarciu i zapaleniu zero zapachu dają :( Polecam szczerze świece firmy Glade są dostępne w Tesco i nie są drogie tym bardziej w święta są różne fajne promocje na te świeczki a zapach bajka :D szczególnie te świąteczne np. Jablko- cynamon . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne, nowe świece zapachowe Pom Pom Candles. Bardzo intensywny i długotrwały zapach. Polecam szczególnie świecę Fresh Cotton, właśnie z Pom Pom Candles. Kupiłam na ich stronie. Super wygląda, a zapach tak intensywny... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×