Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynkakakakakakak

Jakie tabletki na włosy, skórę i paznokcie? Proszę o poradę.

Polecane posty

Gość Klaudynkakakakakakak

Chodzi mi o tabletki kupowane w aptece, wypróbowane, działające i oczywiście niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemele dutkiii
Skrzyp z witaminami Naturell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladac miszcz kuchni
Tylko Merz Special

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23dsa56
skrzypowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
Dziękuję Wam kobietki za propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffix
ja biorę belissę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
A jakie są rezultaty bo belissie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merz jest super
a tak z drugiej strony w pl strasznie zdzieraja 45 zl za 60 tabletek :O w niemczech za 120 tabletek-kuracja na 3 mies placisz 10 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffix
ja ją biorę na włosy,są mocne i mniej wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
Ostatnion weszłam do apteki, najtańszej w mieście... Jezu, złapałam się za głowę jak zobaczyłam ceny tych tabletek z witaminami i mikroelementami ... Szczyt obciachu jak można zedrzeć tyle z ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffix
najtańsza belissa jest w rossmanie,kosztuje około 16 zł...ma witaminy i skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm*
ja stosuje od dawna merz special i jestem zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumio zawiera około 23 chemicznych elementów, 30 makroelementów i mikroelementów, także 10 różnych tlenków metali, 6 aminokwasów, wiele witamin grupy B, C i A, olejki eteryczne, pszczeli jad, smołopodobne substancje każda z nich może dodatnio wpłynąć na pewne zmiany w organizmie czlowieka. Dzięki bogatej i złożonej zawartości, wielkiej ilości elementów chemicznych, tlenków aminokwasów, tak bogato zgromadzonych przez przyrode w jednej substancji mumio uznawane jest za bardzo cenny suplement. Mechanizm tego działania jest bardzo złożony i ma wielostronny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Trzeba podkreślić, że jeśli w przeciętnym preparacie farmaceutycznym jest około 5-8 substancji chemicznych, to mumio zawiera około 50 komponentów, ktore zebrała sama przyroda w jedną substancję. Działa wspomagająco w leczeniu: - złamań kości (stymuluje proces zrastania, słabe kości) - zwichnięć, stłuczeń, naciągnięć - oparzeń - chorób obwodowego układu nerwowego (zapalenia nerwów) Ale rowniez to jest dobre na cere,kosci i wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Surówki. Z marchwi, selera, rzeżuchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
to jest sedno sprawy, odpowiedznie odżywianie, a nie faszerowanie sie chemicznym badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
Carrie, a pomaga Ci? :) Brzmi bardzo fajnie, 100 tabletek, przystępna cena. Mnie przeszkadza problem, że nie rosną mi włosy a paznokcie się rozwarstwiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
każda połknięta tabletka może w czymś pomóc, a co innego będzie w organiźmie niszczyć. Lekarze sami mówią - jedno leczysz, inne kaleczysz. patrz jedna z drugą co jesz, to jest podstawa. Ja wiem, że reklama dla debili uczy, ze na wszystko jest tabletka, ale swój rozum też trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
Rozumiem Cię . Staram się odżywiać jak najlepiej, ale uprawiam sport i niestety nie jest mi łatwo zachować cennych składników w organizmie. Muszę zażywać mikroelementy, bo bez tego nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkakakakakakak
Jeszcze jakieś pomysły ? A może macie pomysły na dietkę w której będą witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja używam megakrzem i polecam, tani i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kupiłam Plusssz Lady, bo jak mam suplementy do picia to łatwiej mi wypić te przepisowe 2 litry płynów dziennie ;) Póki co kupiłam sobie ten na skórę, z kolagenem, koenzymem Q10, kwasem hialuronowym i witaminami, mam nadzieję, że pomoże :) Na włosy i paznokcie też mają preparat, spróbuję może później, w tej chwili moja skóra po zimie niestety wymaga większej uwagi niż włosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
No właśnie miałam pisać, przede wszystkim zdrowe odżywianie, dużo owoców i warzyw. Co do suplementów... każdy ma rozpisany skład, jak porównasz to stwierdzisz że mało czym sie różnią, wobec tego można spokojnie sugerować sie głównie ceną. Plusssz wychodzi najtaniej z tego co widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formą i smakiem również ;) pamiętam jak kiedyś błonnik łykałam, to była trauma :P co druga próba łykania tych wielkich szorstkich tabletek kończyła się w toalecie :/ zdecydowanie wolę formę płynną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z piciem pokrzywy nie próbowałam, ale wiem że to stary patent. Chyba wolałabym wypić takiego smakowego plusssza lady o którym piszecie. widziałam te tabletki w tubce i chyba zacznę od tej na włosy i paznokcie. one zawsze u mnie wymagają poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podjadac ciasteczk
Sekret nie tkiw w tym jakie kupisz-moga byc najtansze, ale chodzi o dawkowanie - bierz 3 razy dziennie, wtedy sa super efekty, sprawdzone i potwierdzone, nawet najtansze na swiecie ale bierz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
najlepsze to skorupki od jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×