Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walizkowa panna

Jakie walizki podróżne poleciacie ??

Polecane posty

Gość walizkowa panna

Mam na myśli dobrą jakościowo, aby np kółko nie odpadło, a walizki na plecach nie musiała nieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizkowa panna
a jak napiszę temat "zdradził mnie z siostrą" to odpiszecie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizkowa panna
na normalne tematy nikt tutaj nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reviq
tylko samsonite. maja serwis w calej europie. gwarantuja jakosc. nie patrz na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizkowa panna
reviq - dziękuję za odpowiedź 🌼 może ktoś jeszcze się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizkowa panna
Energiczna Trzydziestolatka - rozważę tę propozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozetka
na pierwszym roku studiow kupilam Kalen, taka o wysokosci 50 cm. Jestem teraz na 3 roku, w zasadzie zawsze jezdzilam co tydzien, czasem co 2 i walizka jeszcze sie trzyma, kosztowała coś ok. 80 zł. Aczkolwiek kółka przydałoby sie wymienic bo hałasują (plastiki). Polecam z kauczukowymi kółkami- cichsze, bardziej lastyczne i wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Z elastycznego tworzywa na kółkach.z zamkiem szyfrowym a nie na kluczyk.Mam firmy Roncato chyba włoska.Sredniej wielkości kosztowała ok 800 zł.Ma fajne przegródki w środku ,mocne zamki ,kółka kauczukowe.Przeżyła bez szwanku wiele podróży samolotem.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Z elastycznego tworzywa na kółkach.z zamkiem szyfrowym a nie na kluczyk.Mam firmy Roncato chyba włoska.Sredniej wielkości kosztowała ok 800 zł.Ma fajne przegródki w środku ,mocne zamki ,kółka kauczukowe.Przeżyła bez szwanku wiele podróży samolotem.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak dużo podróżujesz i jak dużo masz kasy. Nie wiem czy samsonite są takie rewelacyjne czy tylko są do lansowania. Patrz żeby kółka były kauczukowe a nie plastikowe takie jak w walizkach z tesco np. Dobrze jak mają 4 kółeczka lepiej się prowadzą, ale jak walizka jest dobra to mogą byc i dwa większe kauczukowe. Jak to ma być duża walizka a bagaż masz ograniczony kilogramowo to kup walizkę lekką polipropylenową. To takie jakby sztywne plastiki. Takiego plastiku jednak nie kupuj jako podrecznego bo nie mają przegródek gdzie można na szybko coś wyjąć, trzeba ją całą rozpiąć. Kup sobie też jakąś kolorową żebyś widziała ją na taśmie na lotnisku i szybk omogła zidentyfikować. Dużo ludzi ma zazwyczaj czarne i czerwone. Ja mam jedną dużą i mniejszą z NAUTICA a małą weekendową sztywną z Guessa na 4 kółkach. http://www.luggagepoint.com/guess-non-stop-small-travel-roller-22 http://www.ebags.com/product/nautica-luggage/catamaran-4-piece-exp-luggage-set/206123?productid=10114420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest kerfur???
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co walizki?
Jeżeli jedziesz za granicę, to rozumiem, że chcesz walizki, ale jeżeli gdzieś do Polski, to siatki w kratkę wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
kauczukowe kółeczka i oczywiście musi stac ładnie. Solidny gruba tapicera , to nie musi byc drog ai markowa walizka! Ja mam jakąś za 100 albo 170 zł już nie pamiętam i służy mi przez wiele lat. Kolor niech bedzie czarny, boki wzmacniane z metalowymi lamówkami na krawędziach. kółeczka kauczukowe. W srodku musi miec pasy. I niechaj ma okienko na numer telefonu imie i nazwisko itp. I podstawa- KOD !!!!!!!!!!!!!! pamiętaj że na lotniskach rzucaja bagażami i grzebią w nich. Często kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kodem to jest różnie bo jeśli nie jest to kod certyfikowany TSA to mogą po prostu go rozwalić jak będą mieli kaprys. To samo z kłódeczkami bez TSA. Na całym świecie pracownicy lotniska mają specjalne klucze do otwierania kłódek i szyfru TSA, jak go nie masz to rozwalą walizkę. Mi np. ostatnio sprawdzili i przetrzepali 2 walizki , dostałam karteczkę do środka i miałam poukładane ciuchy inaczej niż sama to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Samsonite. Kupiłam 10 lat temu na wyprzedaży i moja przygoda dalej trwa. Najpierw linie lotnicze coś popsuły, dostałam zwrot pełnej kwoty za walizkę po cenie pierwszej. Kupiłam kolejny model, latam wszędzie, wszystko się trzyma , zamek nie pęka. Jestem spokojna. Polecam http://www.valentini.pl/samsonite/produkt/520-Samsonite-lyra-wozek-64-23-v74-003.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexas
Case Logic na kółkach. Mam też z kolekcji Sylt. Jeśli ktoś aktualnie potrzebuje to polecam konkurs sklepu Lotaro.pl: ttps://www.facebook.com/Lotaropl/app_114510205296366# Do wygrania markowe walizki podróżne oraz stylowa kosmetyczka LONDON. Dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana- kod rabatowy z 20% zniżką na cały asortyment. Osobiście zakupiłam tam dla dziecka walizkę Trunki, ale reszta tez jest solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshena12
faktycznie fajne, dzięki za podesłanie linku! Waham się teraz miedzy tym zestawem czerwonym a czarnym, Który ładniejszy? Doradźcie :) Ktoś już zamawiał z tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zamawiałam stamtąd walizek, tylko ubrania;) Też szukam teraz porządnej walizki, bo szykuje mi się seria służbowych podróży w grudniu, więc przeczesuję internet. Fajnie, że na tych złotych wyprzedażach się pojawiły, bo to (jak dla mnie przynajmniej) sprawdzony serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, dużo podróżuję więc w temacie walizek jestem troszku obeznany (miałem już ich wiele) i każdą jedną spotkał ten sam los - po prostu się rozleciały po jakimś czasie. Jest to normalne bo wszystko się kiedyś kończy i nie ma rzeczy niezniszczalnych ;) Jedyna walizka która wytrzymała najdłużej z pośród wszystkich jakie miałem była zrobiona z poliwęglanu przy czym była lekka i tania a kupiłem tutaj http://www.hurtowniawalizek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja c***olecam torby ze sklepu Apeks, sama tam zawsze kupuję. Mają duży wybór towaru, znajdziesz tam walizki na kółkach, plecaki podróżne, torby podręczne i inne tego typu rzeczy. Naprawdę towar jest najlepszej jakości, mi się osobiście bardzo podoba ich gama kolorystyczna, bo są jedyne w swoim rodzaju, a nie oklepane jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walizkowa panna
a zmieści się tam murzyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.e-walizki.pl mają duży wybór, dają dłuższą gwarancję a w razie czego to mają też u siebie serwis i naprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Podoba mi się oferta dla pań, jaką przygotowała marka Ton Sac – www.tonsac.pl. Oni są ekspertami od tego typu asortymentu typowo dla kobiet. Wzornictwo jest bardzo pozytywne, dużo jasnych odcieni, kwiatów i tego typu elementów. Co do techniki wykonania materiału to jest to gobelin (tkane). Na ten moment mam od nich torbę (ciągnięta na dwóch kauczukowych kółkach, ale z możliwością schowania rączki i zarzucenia torby na plecy). W planie jest zakup walizki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam zwykłą walizkę podróżną, do której dokupiłam kłódkę na kod od http://www.bez-klucza.pl/ moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie dla osób, które obawiają się o swój bagaż w momencie kiedy nie mają go na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się oszczędzać na walizkach podróżnych. Szybko się niszczą, więc kupuję tanie, ale w kwestii zabezpieczenia stawiam na kłódki z szyfrem, z których korzystam już od lat i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś poza mną ją otworzył. W taką kłódkę możesz wyposazyć się np. u http://www.bez-klucza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×