Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaaaaa

Jakie znacie sklepy internetowe z butami?

Polecane posty

Gość szukającaaaaa

Ale w takich "normalnych" cenach ;) Nie kilka stówek, a w promocjach spokojnie poniżej stówki, w normalnej cenie tak pomiędzy 100-200... no typu stylowebuty, deezee, czasnabuty... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżonny Bee
Normalna cena to między 200 a 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaaaaa
Normalna w "" bo dla każdego oznacza co innego więc wyszczególniłam o jaką cenę mi chodzi - dla mnie normalna to tak raczej do 200zł. Nie kupuje butów na lata bo po prostu mogą mi się i tak znudzić, byle były wygodne, a że się zniszczą w dwa lata to mi nie szkoda i kupię coś bardziej na topie. Szukam czegoś w stylu właśnie deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bata mozna upolowac niezle okazje, nie tylko w stacjinarnym ale tez w internetowym sklepie, rowniez poniej 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata to raczej nie ten typ
sklepu, nawet jak ceny czasem niskie to obuwie raczej dla powaznych starszych pan a nie w stylu deezee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaa Alaaa
e-buty.pl no i oczywiście allegro tam znajdziesz wszystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro łatwo o szajs a
na allegro łatwo o szajs, a na stronach łatwiej znaleźć opinie co do konkretnego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxkn
Butyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nxkn
Ponizej stowki to chyba w ambrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do internetowych sklepów, czy ktoś z Was kupował buty w http://www.scarpe-esclusive.pl/ mają całkiem ciekawą i rozsądna cenowo ofertę. Razem z chłopakiem szukamy dla niego ładnych butów na wesele. Nie ma zbytnio czasu na jezdzenie po sklepach stacjonarnych , może ktoś kupował u nich bądź ma coś innego na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sklepem jest https://sklep.eksbut.com.pl/. Trafiłam tam przez przypadek i.... zakochałam się w tych butach :) są naprawdę wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMoki
a kupował ktoś na www.stylowapara.pl ? Jest tak kilka fajnych butów których już nigdzie nie ma. Dzwonilam do nich i niby fajny kontakt wszystko wyglada ok ale chcialem jeszcze zapytac czy ktos zamawial juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam buty zimowe ze sklepu EccoShop.pl - to jest autoryzowany sklep marki ecco, więc tylko ta marka. Ale wybór duży - damskie, męskie, dziecięce. Cecha wspólna: obniżki nawet do 70%, a najczęściej tańsze nawet o połowę względem cen ze sklepu. Dostawa szybka, a obsługa sklepu miła. Tak że polecam, jeśli lubicie buty marki ecco, a o samych butach powiem, że są naprawdę dobrej jakości i się trzymają po kilka sezonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zamówiłam ostatnio kozaki z tego sklep eccoshop.pl, potwierdzam - ceny dużo niższe niż w sklepach ecco tych galeriowych. Ogólnie bardzo fajny sklep i jest z czego wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allinside.pl - bardzo niskie ceny, a buty bardzo ładne ;) Sama mam i wiem, że wygodne ;) W takiej cenie nie znajdzie się nic lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarksonline.pl - również autoryzowany sklep, na tej samej zasadzie co Eccoshop.pl, tyle że z butami Clarks :) Też mają super obniżki, przeceny, rabaty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polujenaniskieceny
www.officeshoes.pl ugg, hilfiger, new balance, cat, martens, vans, lacoste i wiele innych. Warto polowa na wyprz, wtedy ceny na pysk lecą!! Teraz trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina2
Najlepszy sklep z butami to takie gdzie obuwie idzie prosto zza granicy. I ja właśnie tak zamawiam ze sklepu www.szch.pl - polecam wszystkim serdecznie. Buciki nowe, oryginalne, dobrze zapakowane, oryginalne, a przesyłka idzie koło tygodnia więc nie tak długo. Warto więc zamawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara28
Ja również polecam www.szch.pl Kupiłam, buciki przyszły i jestem bardzo zadowolona. Nie ma to jak oryginalny towar zza granicy :) U nas w Wawie już odwilż idzie, a więc adidaski będą idealne do biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z butami ecco - http://eccoshop.pl/. Jak ktoś lubi tę konkretną markę, to na pewno polubi isklep, bo ceny są bardzo konkurencyjne, trudno znaleźć taniej :) Aha, sklep jest autoryzowany,więc nie trzeba się obawiać, że się dostanie podróbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareciak
Np. Merg, tam kupowałam wielokrotnie, zawsze coś fajnego dobieram, ale nie kupuję butów drogich. Lubię kupować w sieci z prostego powodu - dużo łatwiej można przejrzeć dużą ilość różnego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kaliska
Na merg.pl również kupuję, ale ja raczej szukam zawsze konkretnego obuwia i po prostu u nich najczęściej je kupuję. Zazwyczaj to jest dużo taniej niż na mieście - a głównie to dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saranda8
A byłaś już na http://www.kupbuty.com/ znajdziesz tam mnóstwo różnych butów w atrakcyjnych cenach, są też wyprzedaże, nowości ze świata mody, szybka i fajna obsługa, a towar podlega zwrotom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarksonline.pl baaaaaaaardzo polecam :) Super mają wybór, jeśli chodzi o buty marki clarks i naprawdę bardzo poobniżane ceny. Clarksy do najtańszych nie należą, a tam można kupić nawet do 70% taniej rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://jeremy-scott.pl/pl/ mój ulubiony sklep z obuwiem. Jeśli szukasz dobrego, profesjonalnego sklepu z markowymi butami, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×