Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakim cudem brzydcy są do mnie odważniejsi niż ci przystojni

Polecane posty

Gość gość

Od 3 miesięcy biega za mną taki jeden, niezbyt urodziwy, kolejny zaczepił mnie w pociągu (trochę ładniejszy, ale też z typów niezbyt się podobających, chudziutki), a w sklepie klient mnie wyciągał na kawę - z nadwagą i lekkim zezem.. Za to przystojni... kiedyś miałam taki przypadek, że kolega 2 lata się bujał i wyszło po czasie. Inny tak samo, był przystojny i bardzo pewny siebie, ale przy mnie gdzieś mu to ulatywało, był jakby zawstydzony. Znam też takiego jednego, który wpatruje się we mnie intensywnie, ale zagadać nie zagada. Bez hejtingu - nie uważam się za żadną boginię. Po prostu mnie zastanawia taka tendencja. PEwnie to przypadek i to po prostu charakter - ci brzydsi byli z reguły mocniej zdeterminowani, żeby mnie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żeby nie było - ja naprawdę nie mam wymogów co do wyglądu faceta aż takich. Ci, co mnie nieraz podrywają, naprawdę nie wyglądają po prostu przeciętnie - są nieraz po prostu trochę brzydsi niż przeciętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes ladna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wykazać się inicjatywą i dać zielone światło tym którzy się Tobie podobają, a nie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy oni biedaki, robotnicy , większość to robole przepocone nie mają wobec mnie szacunku ni moresu nie czują? wyczucia też nie mają chyba dlatego , że są zdesperowani bo moszna im spuchła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uznawana za ładną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 Chyba tak będę musiała zacząć robić... choć niby panuje pogląd, że to facet się postara, jeśli mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23:28 Chyba tak będę musiała zacząć robić... choć niby panuje pogląd, że to facet się postara, jeśli mu zależy. x To właśnie błąd kobiet. Nie chodzi oczywiście o narzucanie się, ale o uśmiech, bycie miłą i przystępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 Ale ja taka jestem wobec tych facetów. Chociaż owszem, czasami się sama boję, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajesz im do zrozumienia, że nie traktujesz ich jak kumpli tylko jak mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się. Ale jakim cudem Ci brzydsi nie patrzą na znaki czy oni mi się podobają czy nie, tylko od razu staranie się i inicjatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może po prostu mają wysokie poczucie wartości. To nie zależy od wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak samo sobie myślę. do pracy mi przyszedł taki jeden chłopak, przystojny, lekko arogancki, ale czuję na kilometr, że ta arogancja z lęku mu wynika. a zazwyczaj nie cierpię takich osób z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydki wie, że jak się umówiłą z nim ładna dziewczyna, to musi kuć żelazo póki gorące i ją zdobyć, zanim mu jej nie podbierze jakiś przystojniejszy a przystojny ma często ładne dziewczyny wokół siebie i sobie myśli nie ta to inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kochac to boginie a ****** co się nawinie. a Ty bogini jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt ci na to nieodpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal wazzup
bo brzydki nie ma nic do stracenia i ma wyjèbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa juz ktoś ci uwierzy że jesteś ładna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dla tych przystojnych jesteś przeciętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej jak laska jest ładna to ocena jest dosc jednolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś słyszałam o tym opinie psychologa w tv, że nieatrakcyjni nie mają nic do stracenia, więc czasem są odwazniejsi :) A przystojny ma do stracenia tyle, ze jak dostanie kosza to spadnie jego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym czesto nieatrakcyjny facet bardziej chce mieć urodziwa dziewczyne, niz ten bardzo przystojny.Dlatego czesto ludzie się dziwią ,że "on taki przystojny to co robi z taka laską"- po prostu on wie, ze może mieć każda wiec nie musi sobie niczego udowadniać, że zdobył ładną laskę i może się szybciej zakochać w przeciętnej niz ten brzydszy, któgo jakimś tam nawet celem może być znalezienie sobie ładnej dziewczyny bo wtedy coś sobie udowodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest, moj byly byl brzydki i popisywal sie mna przed kolegami, jeden z tych kolegow powiedzial ze sie we mnie zakochal i on sie tym jaral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×