Odpowiedz na ten temat

Jako singielka udawałam szczęśliwą. Teraz mam męża i jestem szczęśliwa.

• za ko cha na 2017.01.11 [09:29]
    Jedyne czego żałuję to to, że tak dłuuuugo dawałam się zwodzić lewackiej ideologii, że praca, że kariera, że nauka, że rozwój osobisty przede wszystkim, a mąż, dzieci i rodzina to tylko zbędny balast hamujący moje życie. Wierutna bzdura. Jedna noc z ukochanym jest więcej warta niż wszystkie moje singlowe wieczory razem wzięte. Taka prawda. Ktoś kto przeżył prawdziwą miłość wie o czym piszę.
  • gość 2017.01.11 [09:52]
    lewactwo to chora ideologia a feminizm działa na niekorzyść kobiet i mężćzyzn
  • gość 2017.01.11 [09:56]
    Patrz, a ja jestem lewicowa, uważam, ze bardzo ważny jest rozwój osobisty, nie mam zamiaru mieć dzieci, a jakoś potrafię kochać i być szczęśliwa w związku jezyk.gif
    Od kiedy miłość musi być połączona z dzieciakami i domem, a samotnosć z lewicowością?
  • gość 2017.01.11 [09:58]
    gość dziś [09:56]
    piszesz o lewicowości a lewicowość polska to co innego niż lewackość zachodniego trendu i feminizm. Ty się na matkę nie nadajesz i nie chcesz mieć dzieci po prostu. tyle
  • Olga12344321 2017.01.11 [10:00]
    Ale to z tym różnie bywa, jedni są szczęśliwi jako single, a inni są szczęśliwi w małżeństwie. Wszystko zależy od danej sytuacji
  • gość 2017.01.11 [10:02]
    gość dziś [09:58]
    A czym się ta lewicowość polska różni? smiech.gif Lewicowość to lewicowość.
    I skad wiesz, ze nie jestem feministką? Własnie, ze mentalnie bliżej mi do zachodu, niż do większości Polaków (całe szczęście w moim regionie to norma).
  • gość 2017.01.11 [10:08]
    a ja szczęśliwie właśnie się pozbyłam ukochanego co to chciał mieć ze mną dzieci, okazało sie ze pije i jeszcze do tego po alko nie trzyma wzwodu. I powiem szczerze, ze nie żałuję ze mam go z głowy usmiech.gif
  • gość 2017.01.11 [10:08]
    Czy lewacka, nie lewacka ideologia - każdy szczęśliwy jest we własnym zakresie. Nie da się ukryć, że życie z chłopem może być przyjemniejsze, ale dlaczego do wora od razu dorzucać dzieci?
  • gość 2017.01.11 [10:11]
    Chcieć to móc, bez żadnej zbędnej ideologii. Normalnie chce się czegoś lub nie. Większość osób ma jakiś cel w życiu i stara się to osiągnąć, a nie zawsze się tu udaje. Ja nie wierzę ludziom, bo każdy aktorzy i udaje, singielki i bezdzietne niby takie szczęśliwe, a nieraz płaczą w samotności. Tak samo jak każda łże bezczelnie, że ma super męża i najlepsze, najzdolniejsze dzieci, a mąż kawał gnoja, a dzieci nieuki. Kto zbytnio się z czymś obnosi, przeważnie kłamie usmiech.gif
  • gość 2017.01.11 [10:12]
    no cóż kiepskie to wykształcenie i rozwój skoro takie bzdury wypisujesz w necie. Jakoś nikomu lewicowość , chodzenie do szkoły , czy pracy nie blokuje możliwości zakochania sie czy udanego seksu. No a że ty odkryłaś nagle , że szkoda było sie uczyć czytania i rachunków skoro mozna było w tym czasie robić laskę to juz nie problem zadnej lewicowej ideologii tylko twój
  • gość 2017.01.11 [10:16]
    "Kto zbytnio się z czymś obnosi, przeważnie kłamie usmiech.gif"
    To swoją drogą.
    Czasami jeszcze chce komuś zaimponować, pochwalić, udowodnić. Mam znajomą co dość desperacko partnera szukała, jak w końcu znalazła coś poważniejszego to teraz minimum raz na 3-4minuty rozmowy musi powiedzieć "A mój Krzysiek to....".
  • Haze 2017.01.11 [10:24]
    Cóż, współczuję Ci, że edukacja i samorozwój nie dają Ci satysfakcji.
    Mnie dają. Jako singielka byłam szczęśliwa i spełniona, jako mężatka jestem szczęśliwa i spełniona.
    A Ty nie rozumiesz ideologii, której rzekomo dałaś się zwodzić, skoro twierdzisz, że wg niej rodzina to balast.
  • za ko cha na 2017.01.11 [10:25]
    @ gość dziś [09:56]
    Patrz, a ja jestem lewicowa, uważam, ze bardzo ważny jest rozwój osobisty, nie mam zamiaru mieć dzieci, a jakoś potrafię kochać i być szczęśliwa w związku Od kiedy miłość musi być połączona z dzieciakami i domem, a samotnosć z lewicowością?
    x
    W takim razie nie wiesz czym jest prawdziwe szczęście. Jeśli przedkładasz karierę nad rodzinę, jeśli rezygnujesz z dzieci bo dałaś sobie wmówić, że to zbędne balasty, to nie jesteś szczęśliwa tylko odnalazłaś się w nowoeuropejskiej modzie singlowej. Wyborca po wrzuceniu karteczki do urny wyborczej też ma przez jakiś czas zadowolenie i nadzieję, że po wyborach będzie lepiej, bo zagłosował na kogoś kto ładnie agitował w telewizorze. Lewacka ideologia też ładnie agituje do bycia silnglem. Współczuję kobietom, które dały się nabrać na ładne słówka i nigdy nie odkryją prawdziwego szczęścia.
  • gość 2017.01.11 [10:26]
    Tak, drogi gościu z 10:16, mnie bawi takie podkreślanie na każdym kroku, jakie to szczęście mieć prawo jazdy, studia, partnera, podróżować i wciąż się rozwijać, a pieniądze dosłownie się kocą usmiech.gif Wiozłam koleżankę do pracy i teraz jestem głupsza o wszystko, co od niej usłyszałam usmiech.gif
  • gość 2017.01.11 [10:33]
    Ale wam żal d**ę ściska, że ktoś żyje jak chce, co wam do lewicowości i feminizmu? Jak ktoś tak wybrał to po kiego strzępić ozory żeby pokazać na siłę, że jest nieszczęśliwy? Wy i wasza katolicka recepta na życie, słabo u was z niewtykaniem nosa w nie swoje sprawy. Uprzedzę, że nie jestem feministką ani żadnym zdegradowanym lumpem tylko mam gdzieś homosiów i całą rzeszę ludzi którzy wybrali tak a nie inaczej wy jesteście malutcy w tym ujadaniu. Nudziarze co się napędzają życiem innych bo swojego nie mają smiech.gif
  • gość 2017.01.11 [10:35]
    "W takim razie nie wiesz czym jest prawdziwe szczęście."
    Przynajmniej takze nie wiem co to ograniczenie umysłowe, które sprawia, ze uważam się za posiadacza Jedynej i Słusznej Drogi Ku Szczęściu oczko.gif
    x
    I właśnie, jak tu dyskutować z kimś kto uważa, że pozjadał wszystkie rozumy a jego styl życia jest najwłaściwszym dla wszystkich 7 miliardów ludzi?
  • gość 2017.01.11 [10:36]
    Po wpisie z 10:25 mam już pewność, że autor jest mężczyzną.
  • gość 2017.01.11 [10:38]
    Nie ma sensu wdawać się w szczegóły, ale znacznie łatwiej poukładać sobie życie zawodowe, wcześniej skończyć jakieś studia, niż spotkać odpowiednią osobę, z którą da się jakoś żyć i spełnia nasze oczekiwania w kwestii założenia rodziny. Stąd tylu singli
  • gość 2017.01.11 [10:38]
    Ale katolicy nie mogą uważać, ze wyłącznie rodzina daje szczęście. Bo co wtedy z ludźmi w sukienkach? Są nieszczęśliwi?
  • gość 2017.01.11 [10:40]
    jestem samotna 29 lat, ale wiecie co? nigdy nie chciałam mieć dzieci, a dziś rano doszłam do wniosku że chciałabym być babcia, miec wnusie, taka z którą mogłabym konie kraść. uczyć ja podejścia do życia i facetów. tylko jak to zrobić skoro nie wyobrażam sobie posiadania dzieci? chciałabym być taka babcia jak moja była dla mnie.
  • gość 2017.01.11 [10:42]
    Powtarzam, autor to facet.
  • gość 2017.01.11 [10:47]
    Taka prawda, trzydziestka w tym roku, a wśród moich znajomych z czasów edukacji większość to single, po studiach, niezbyt zadowoleni z pracy. Ciągle ktoś wyjeżdża z kraju i nie wraca smutas.gif
  • gość 2017.01.11 [10:47]
    dlaczego w wieku 29 lat chciałbym być już babcia?czy już jestem wewnętrznym emerytem czy prxez ten genialny skecz który dziś słyszałam
  • gość 2017.01.11 [10:53]
    Ja zazdroszczę moim rodzicom. Fajna para, dużo razem osiągnęli w życiu, a teraz się ładnie starzeją razem, w wieku przed emerytalnym
  • gość 2017.01.11 [11:02]
    chcę być babcia, słyszysz!
  • gość 2017.01.11 [11:09]
    a uczynisz mnie babcia?
  • gość 2017.01.11 [11:12]
    Jedyne czego żałuję to to, że tak dłuuuugo dawałam się zwodzić lewackiej ideologii, że praca, że kariera, że nauka, że rozwój osobisty przede wszystkim, a mąż, dzieci i rodzina to tylko zbędny balast hamujący moje życie.
    x
    Pokazujesz jedynie, że jesteś osobą nie myślącą samodzielnie, dającą się nakręcić jak baran. Cud, że w ogóle kogoś poznałaś (o ile to prawda).
  • gość 2017.01.11 [11:18]
    @ gość dziś [10:38]
    Ale katolicy nie mogą uważać, ze wyłącznie rodzina daje szczęście. Bo co wtedy z ludźmi w sukienkach? Są nieszczęśliwi?
    x
    Osony duchowne zyja w malzenstwie z Panem Bogiem. Niektore siostry zakonne nosza nawet OBRACZKI SLUBNE na palcu na znak tego malzenstwa.
  • gość 2017.01.11 [11:20]
    zalej mnie swą ciepła samcza sperma. czuję że mam owulacje, bo jest ten ból i krwawienie w środku cyklu. w tym miesiącu było z lewego jajnika
  • gość 2017.01.11 [11:21]
    Autorka to jakas lewaczka ktora chce negatywnie nastawic forum do zasad katolicyzmu i dlatego napisala te prowokacje.
  • gość 2017.01.11 [11:22]
    Autorko, bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Oby trwało i trwało. Kochasz, jesteś kochana, oboje dajecie sobie szczęście i miłość, i to jest najwaźniejsze. Wszystko, co najcenniejsze, jest nie do kupienia za wszystkie pieniądze świata.
    Pozdrawiam ciepłousmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...