Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

jechac se do zabki po piwo?

Polecane posty

tak Rysiu :D ja dzisiaj po pracy wypiłem 0,7 z kolegami za murkiem czystej a przed chwilą soplice pigwe na krzesełkach na trybunach u mnie :D ale mam święto to sobie pozwoliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalay c/i/o/t/o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za swieto? pojechałbym i przy okazji polatał bokiem na rondzie :classic_cool: ale samemu troche nudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilem bimber który walił denaturatem. Wole jednak markowa wódka od marka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup namysłów pils.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrywka widzę taktyka obcykana :D jak czułem ze mam dość to odpuszczam i nie chleje dalej :D gorzej jak ktoś wola "no ze mną się nie napijesz" ale wtedy to mam wyjepane :D ale Ty nasz pewnie slabiutki łepek wiec bywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siebie pisze na takie eventy :D zbyt dużo doświadczyłem żeby wiedzieć by nie mieszać ;) jak rzygalem czulem ze przegrałem walkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety czasy akademickie minęły bezpowrotnie ale miło wspominam. Jestem teraz bardziej rozważny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto wymyślił alkohol to geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim wieku takie zachowanie jest wskazane :D nie żałuj. Po studiach wszystko uj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się tego uzbieralo przez 5 lat studiów :D potem się uspokoiło :P Kurde ale na erasmusie nie byłem a miałem okazję :P nie poznalem zadnej arabki yh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak to się skończy :P studia to wg mnie najlepszy okres na to żeby sie bawić. Jak przyjdzie praca to już pozamiatane. Przynajmniej tak było u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×