Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jednak wszystkie kolezanki sa wredne i zazdrosne

Polecane posty

Gość gość

Chocby nie wiem jak ktora była miła itd, jak sie np komus spodobam ,a one nie, albo ktos mnie zauwazy czy poderwie to slysze " a ten to był wycofany", "ten to była za młody", "ten mało przystojny" itd, jednak widac ta zazdosc na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po twoim komentarzu to krytykują facetów a nie ciebie, więc gdzie ta rzekomo zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona twierdzi, że zazdrość przejawia się w krytyce facetów którzy do niej zarywają. Może i racja. Z drugiej strony jak ona jest notorycznie podrywana a koleżanki nie, to chyba dość zrozumiałe że im może być z tego powodu głupio i przykro. Autorko pomyśl jak TY byś się czuła jakby na wszelkich wyjściach z koleżankami wiecznie one byłyby w centrum uwagi a Ty pomijana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na nocnym melanżu rwał do mnie starszy o 6 lat chłopaczek. Fajny, bo blondyn, modnie ubrany, sportowa kurtka, czarne modne dresy, markowe buty, a że koleżance też się spodobał, a koleżanka w związku z mechanikiem samochodowym który śmiga z niedomytymi, czarnymi łapskami i podróbkami marki Pumy, to posypały się teksty typu "nie gadaj z nim, olej go":D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:37- no moze one nie sa wiecznie pomijane, ale jak czasem mam wieksze powodzenie to jednak potem sa takie komentarze :O Albo byłam ostatnio z dwoma kolezankimi w pubie i do mnie podszedl facet ,a do nich nie, to juz widac bylo zazrosc... Jednak kazda jest zazdrosna bez wyjatku. moze ci sie wydawac ,ze jest super kumpela, ale jesli chodzi o facetow to nie wybaczy ci jesli bylas na pierwszym planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon- haha no ja mialam wlasnie tak samo. Jak ten facet w pubie do mnie podszedl to byly teskty " niby dosc przystojny, ale za mlody i jakis taki dziwny, wycofany, nie gadaj z nim" Do nich tez czasem ktos podejdzie,ale jak mam lepszy dzien i mam wieksze powodzenie to widac ,ze sie im to nie podoba. Choc nie mam brzydkich koleżanek ,ale kurde one by zawsze chcialy byc lepsze ,a jak nie sa to je to boli i to kazda jedna bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×