Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję pomocy:)

jedzenie dla psa

Polecane posty

Gość potrzebuję pomocy:)

hej ma owczarka niemieckiego ma 6 tygodni. Skończyły mi się już przepisy na robienie mu jedzonka. Robiłam mu już rosołek na wołowinie z kaszą lub ryżem i ważywami, rybe gotowaną, ale nie wiem co mam mu dzisiaj zrobic na kolacje żyby ciągle nie jadł tego samego. :( napiszcie jakieś przepisy na jedzenie, co można mu dawac? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie
może jakieś podroby psy to lubią np.serca ,żołądki i tepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghebf
kurczak z ryzem albo watrobka z ryzem i warzywami. moj pies lubi np. krupnik,a le taki psi czyli bez przypraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmbaaaaa
sucha karma pedigree pal żeby nie miał problemów ze sraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmbaaaaa
mój pies uwielbiał spaghetti z makarone i mięsem oraz kuchnie chińską knorra z ryżem i sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbmbaaaaa
możesz mu dać lekko doprawioną jajecznicę lub jajo gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy:)
z tych podrobów chciałabym zrezygnowac bo trochę brzydzę się ich robic:( a co do tego kurczaka to się nim udław tępaku. Pytam się powarznie bo nie mam już żadnych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
najlepszym wyborem jest dobrej jakości sucha karma np. orijen, royal itp. Psy nie potrzebują urozmaiconej diety, szkoda, że ludzie tego nie rozumieją. Kasza dla szczeniaka? Chociaż rozgotowałaś porządnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghebf
dla mojego psa sucha karma jest podstawa, moze ja sobie jesc kiedy chce i dosc czesto dostaje do tego wlasnie jakies podroby z ryzem i warzywkami. jesli to szczeniak to wazne jest zeby karma byla dobrej jakosci, zeby ladnie wyrosl. z dobrych a nie tak drogich jak np. eukanuba polecam pro plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas najwyższy aby zaczął jeść suchą karmę, a na początek zalewasz ją wrzątkiem i czekasz aż troszkę zmięknie. Podrobów tzn. serc, żołądków drobiowych nie dawaj, powinien dostawać surowe mięso wołowe, a wątróbkę podgotowaną, bo po surowej będzie "awaria"- sranko. Możesz raz, dwa razy w tygodniu dać całe kurze jajo. Witaminy koniecznie. Do nabycia w sklepach zoologicznych - musisz znać wagę psa. Taki młokos ma duże zapotrzebowanie na wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy:)
tak rozgotowałam. On kaszy jest nauczony jeśc bo hodowca go tak nauczył. A poza tym weterynarz powiedział że kasza jak najbardziej, suchą karmę też je Eukanuba. Dzięki za odpowiedzi:) ale chciałabym jeszcze jakieś konkretne przepisy na jedzenie dla tego małego stworka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie
jolkaza dlaczego nie dawać podrobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od jedzenia podrobów, pies może dostać przerostu własnego mięśnia sercowego, nie należy bagatelizować.Pozdrawiam. Nie są to moje wymysły lecz piszę to na podstawie własnych przykładów, nie zawsze ze szczęśliwym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy:)
Witaminy też dostaje nazywają się Flawitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
Eukanuba nie jest taka droga, zależy gdzie się kupuje nie będę namawiać ale ja korzystam z www.animalia.pl Teraz dosyć modne są karmy Josera, zbilansowane i stosunkowo tanie, można je znaleźć np. na www.zooplus.pl Mój pies chętnie je suchą karmę polaną jogurtem naturalnym, czasami zgrzeszę i dodam troszkę śmietany...on to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
przepisy dałam ci w linku wyżej cały spis na temat domowego jedzenia eukanuba, gotowane jedzenie + witaminy czy to nie zabójcza mieszanka? jaki pies? rasa, waga, wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie
jolkaza nie wiedziałam :( ja mam kundelka który jest nauczony jeść wszystko to co my na obiad,oczywiście potrawy nie są ostre.M.in.je kiszone ogórki, bigos, żurek po prostu wszystko :D ma już 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie
Dodam że mój uwielbia ziemniaki które doskonale trawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy:)
owczarek niemiecki 6 tygodni waga 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodajLapePikus
dobrze ma z tobą ten piesek :) daj mu do pogryzienia ucho wędzone :) Sucha karma jest dobra dla psów! Będziesz miała twarde dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
a ja zapytam co ma jedzenie podrobów do przerostu mięśnia sercowego? bo dla mnie to nie pojęte :) rozumiem ... otyłość, nadmierna aktywność fizyczna..ale podroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tchnienie --->>> moja jamniczka "odeszła" mając lat 11.Żarłok nie przeciętny. Ale teraz mam bokserkę i jadała kaszę z podrobami i wylądowała u weta pod kroplówkę. Faktem jest, że ta rasa jest bardzo wrażliwa / żołądki ich /, ale już nie dostaje podrobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
dajesz mu pełną dawkę flawitolu zalecaną na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
wylądowała na skutek ciężkostrawnej kaszy a nie podrobów chyba, że te podroby były nie świeże, psy nie chorują co prawda po nieświeżym mięsie, ale jakaś niestrawność może się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję pomocy:)
na opakowaniu pisze jedną miarkę na 8 kg i tak mu daje. Mieszam to z rosołkiem z wołowiny mięskiem i tą kaszą i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech mnie kulki
ok, to teraz pomyśl 2 razy zanim doprowadzisz swojego owczarka do dysplazji np (tak, od nadmiaru witamin też można) piesek je eukanubę, która jest już karmą zbilansowaną (mam nadzieję, że wybrałaś tą dla szczeniąt ras dużych), czyli ma cały zestaw witamin i minerałów dodatkowo dajesz flawitol, pełną porcję z tego mogą być tylko problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchnienie
jolkaza przykro mi :( Autorko tematu dobrze ma z Tobą ten psiak oby więcej takich ludzi :) Powiem Ci coś jeszcze niektóre dzieci nie jedzą tak dobrze jak nasze psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×