Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

jem teraz chleb z marketu

Polecane posty

myślicie, ze chleb słonecznikowy,niekrojony i niezafoliowany może mieć lepsza jakość niż ta padaka krojona za 1,50? Kato - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie jem padake za 1,59zł krojony i foliowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sępe
Jeszcze nic, dopiero po 11:00 dają 10% zniżki :D ale wcisnę se pierożki woo i jakąś zupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem z margaryną tesco value z cukrem bo bieda w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaraz zjem kotlet z szynki kótry wlaśnie dochodzi na patelni. Będzie mocno przysmażony, tak jak lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia czyli jednak żyjesz? :) bo dawałaś sobie 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chleb ze słonecznikiem, ale pieczony przez moją przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh margaryna, cukier, "chleb" i dziwić się, ze ludzie padają jak kawki na nowotwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś jeszcze używa margaryny? Przecież to chyba wycofali ze sklepów, podobnie jak produkty udające masło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano, faktycznie. Właśnie patrze i widzę... tylko jaki sens to kupować, skoro normalne masło (w moim przypadku łaciate), kosztuje niewiele więcej niż "masło"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Ladnie podane, ale ogolbnie to bleee, ryba z sadzonym, lososa fuj na bialym chlebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę groszy droższe jest, ale ludzie nie są świadomi co w sobie kryje margaryna i dla niektórych jest to wygodniejsze rozwiązanie, bo nie trzeba skrobac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest chleb. To sa takie angielskie mufiny, ze po zapieczeniu sa mieciutkie, a zamiast jajek sadzonych podaje sie jaja po benedektynsku. A ten sos to sos holenderski, ale malo na focie, potem wiecej naj3balem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia dziś Na szczęście są dostępne (elektroniczne, jak na złość) jonizatory powietrza :D Mam taki w samochodzie i działa. W kilka chwil atmosfera zmienia się diametralnie, jest jak po letniej, krótkiej i nagłej burzy z deszczem, zakłócającej letni skwar :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, nie potrafie zyc bez sprzetu elektronicznego. Nawet gitary elektryczne mowisz ze szkodza, a jak ktos jest producentem muzycznym i siedzi przy kompie 24/7 robi muzyke to tez jonizacje mu zle robia? ;/ Troche to absurdalne, bo moby siedzi caly czas pzred kompem i zyje. Ja ogolnie staram sie odciac od smartfonow, wifi, polaczenia, bateria, zawsze jak trzymam smartfona w rece to po kilku minutach czuje mrowienie w rekach, jak ide spac to wylaczam telefony i ogolnie cala elektronike. Wczoraj i przedwczoraj zostawilem wlaczony tel. i sie chvjowo wyspalem, a dzisiaj wylaczylem i nawet sobie pospalem do 12 i czuje sie w miare wypoczety, slyszalem ze spanie przy smartfonach i wi-fi czy bluetooth maja wplyw na prace twego trzeciego oka. Czlowiek codziennie sni, a czemu nic nie pamieta? Bo to jak jest swiat zaprojektowany, caly system jest przeciw czlowiekowi, czlowiek ma sie wyzbyc swojego ducha i calego czlowieczenstwa zeby zapieerdalal na tych miliarderow j3banych co wiedza wszystko a ci co zapi3rdalaja nic nie wiedza, bo ten co zapi3rdala ma sie jarac nowym ajfonem a ten miliarder np wie co te ajfony powoduja dla zdrowia. Inna sprawa, ze z kumplem widzialem o 2 w nocy drona przed moim oknem w anglii co jak wyjrzalem przez okno, bo myslelismy ze to jada radiowozy bo bylo niebiesko, a tam kvrwa leci jakis pojazd i nagle zniknal, nie da sie tego wyjasnic. Ludzie na tej planecie nic nie wiedza, bo czlowiek to tylko mysli za co mam co zjesc, kvrwa wszyscy sie pasza jak te swinie, bydlo j3bane, dna intelektualne. Gardze ludzkoscia a system pierdol3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gitarzysta w Polsce Damian Jimi zawsze do mnie gadal Walcz z systemem pozdr. No to walcze :D, p******* te cale prace i placenie za cos, gardze ludzkoscia. Jakby mi ktos zlecil dostaniesz miniguna i masz wybic cale miasto a potem inne miasta i zadna policja cie nie bedzie scigala to robil bym to z przyjemnoscia heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektronika na pewno ma negatywny wpływ na zdrowie człowieka :( ja marzę o tym by mieszkać gdzieś na wsi, nad jeziorem, mieć własne molo i święty spokój, żeby nie tyrac jak ten wół, odciąć się od ludzi, Internetu, telewizji i ogólnie od qrestwa tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zginal mark, a kim byl mark? A manager w sklepie, zginal tez stuart a on kim byl? Tez manager w co-operative, a ta chyba brala benefity a ta druga pracowala w agencji z mieszkaniami. Zginela by cala zaraza, ktora jest w ogole bezuzyteczna masa i byloby jak w bajce, ja wychodzilbym sobie z posesji na dwor, a zadne auta j3bane hundaje czy peugoty by mi nie j3baly sluchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo choc nie do konca. Ja kocham grac w gry itp. Ale ludzkosci tez mam dosyc, wychodze sobie na zewnatrz a tam zapi3rdalaja te auta, sluch mi sie od nich j3bie i jeszcze wdycham te z****** toksyny. Ja mysle, ze za 20-30 lat bedzie problem z bierna woda, bo srodowisko bedzie tak zanieczyszczone, wiec trzeba gdzies wyj3bac daleko, gdzie mialbym zrodlo wody swoje i j3baly by mnie ludzkie pasozyty, co codziennie niszcza te planete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty cynik stul już lepiej tego buraczanego ryja, bo nie moge już czytać twojego bezsensownego piertolenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolone góóówno z ptasim móżdżkiem robi nam tu wyklad hahahaha te piertolenie frajerze to sobie zostaw dla takich samych imbecyli po chilwie jak ty, bo normalny czlowiek jak to czyta to mu się chce smiac z takiego zjepa jak ty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×