Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuchnnnaaaaaa

Jeśli chcesz mieć dobry pooród nie czytaj strasznych historii na forach!!

Polecane posty

Gość mamuchnnnaaaaaa

Z całym szacunkiem, ale zauważyłam dziwną tendencje jeśli chodzi o wypowiedzi na forum kafetrerii. Większość wypowiedzi potwierdza teorie że poród to "tortury","boli jak cholera", "wolałam umrzeć",a i moje ulubione "Chodziłam po ścianach" (sorry,ale tylko Emili Rose tak potrafi). Poród to przede wszystkim fizjologia, ale też bardzo mocne przeżycie. Nie jest aż takie straszne jak go każdy opisuje. I nikogo nie obrażając zauważyłam że kobiety bardzo lubią wyolbrzymiać porody. Sposób w jaki się do nich odnosi personel.itp.A i oczywiście ból... Ten słynny ból porodowy, skurcze... Wiadomo że każda kobieta odczuwa to inaczej, ale są kobiety, które przez zwykłe skaleczenie umierają. A potem piszą w internecie na kafeterii strasznych histori, które krążą po internecie i na forach kafeteri. Piszę bo sama naczytalam się głupot w necie i na forach. Poród może byc cięzki,ale nie musi. Grunt to nie nastawiać sie na nic bo to bardzo nie przewidywalny proces i słuchać się położych i przede wszystkim NIE PANIKOWAĆ! Bo to najgorsze co można zrobić. Polecam wizualizacje porodu i płyty, one chyba się nazywały "dobry poród"... Pozdrawiam wszystskie ciężarne.Uszy do góry usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz może dlatego ze to prawda? Dlaczego mam oszukiwać ze miałam super poród skoro byl koszmarny? Pisze o tym właśnie żeby przestrzec przyszłe rodzące przed tym co może je spotkać. Niestety większość porodów na Nfz pozostawia wiele do życzenia. Jak dla mnie to jak chcesz miec dobry poród to odkładaj kasę na prywatna klinikę albo zrób tak żeby urodzić za granica. Żałuję ze tak nie zrobiłam. A teraz nie dość ze trauma zostanie na całe życie to jeszcze kłopoty intymne bo trafiłam na konowała -rzeźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×