Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jesli chodzi o kobiety to mam jedna podstawowa zasade!

Polecane posty

Gość gość

Jest tak jak ja chce albo wypad :] to moim zdaniem bardzo rozsadne podejscie poniewaz ja nie musze rezygnowac ze swoich postulatow a i dziewczyna ma wybor czy bierze mnie takiego jakim jestem czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie masz dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile się skusiło lub odważyło spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, i pewnie utrzymujesz, że to z nimi coś nie tak? W moim pojęciu związek to kompromis, a rozwiązaniem idealnym byłby mężczyzna dominujący w nocy a zdominowany w dzień....też jakiś kompromis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha czyli rozumiem ze wy chcecie taka ciotke ktora zawsze mowi "tak kochanie wszystko co zechcesz tak tak tak masz racje bedzie jak tylko ty chcesz" - czyli pantofla chcecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawiłeś skrajny przypadek:) ja pisałam o idealnym układzie dla mnie więc nie generalizuj do wszystkich kobiet. Ponieważ wiem, że znalezienie takiego jest maloprawdopodobne, jestem gotowa negocjować i obgadać większość rzeczy, ale na bank nie chcę faceta, który musi mieć ostatnie słowo bo tak chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha pantofli im sie zachcialo co pytaja czy za cycka moga zlapac! :D zycie kobiety z takim potulnym misiem szybko zmienia sie w slodki koszmar... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie o czym innym piszemy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego dziewczyno nie masz faceta. Dominujaca kobieta w zwiazku to jakas abstrakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoista w łóżku? Chłopie ogarnij się bo zapomnisz jak smakuje kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za oświecenie:) od tej pory będę głupiutką i bezradną dziewczynką. Zbyt dosłownie bierzesz moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz odpowiedz dlaczego nie chciałam z tobą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ze mna nie badz twoa sprawa, ciekawe kto tu kogo bardziej potrzebuje! :D i tak najpierw trzeba byc milym dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze przyjdzie taki dzien ze znajde dziewczyne ktora wlasnie bedzie taka jak ja chce zeby byla i ktora bedzie mnie chciala takiego jakim jestem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty potrafisz byc miły,a to nowość.Żeby móc o wszystkim samemu decydować trzeba byc mądrym czlowiekiem bo będąc w zwiazku bierzesz tez odpowiedzialność za drugą osobę .W zwiazku ludzie podejmują wspolnie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominująca ta
Autorze podejrzewam, że to do mnie:) ja jestem miła jak dotąd....goście się rozmnożyli więc ja się wyróżnię:D a z tym kto kogo to hm, ja akurat wiem, którego bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze mi wyjaśnisz do czego ty byłbyś mi potrzebny bo nie wiem,oświeć mnie wszystkowiedzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrafie byc mily najpierw dla siebie:) juz wiele razy dziewczyny mnie olewaly bo bylem zamily. I noich znajomych to samo "bo on jest zadobry/ zbyt mily" itd. A co do odpowiedzialnosci to ile masz lat? 4? Czy ponad 18? I mozgu tez nie masz ze nie potrafisz podejmowac samodzielnie decyzji i brac za nie odpowiedzialnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominująca ta
Do jakich wy dziewczyn startowaliscie? Mi się tam taki nigdy nie trafił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest kobiecie potrzebny do dwoch zadan zeby stworzyc jej poczucie bezpieczenstwa i jako dawca genow. Kobieta jest facetowi potrzebna tylko jako dawczyni genow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafie podejmowac samodzielne decyzje ale piszesz ze ty w zwiazku o wszystkim.decydujesz wiec ty podejmujesz decyzje za druga stronę,sam sobie przeczysz,nie wiesz co wcześniej napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to głąb skończony .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B/u/r/a/k!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie sobie nie przecze podejmuje decyzje za siebie ze np jade gdzies itd. A jesli sie to dziewczynie nie podoba to nara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor17:25 pierwsze zdanie,potem autor 17:30 ostatnie zdanie .Gdzie tu logika? Musisz znalesc głupszą od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominująca ta
Ale to też kwestia kompromisu na zasadzie: jesteśmy razem, ale mamy też swoje życia poza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli ona podejmuje decyzje ze gdzieś idzie,jedzie a tobie sie to nie pasuje to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes taki ze musi byc tak jak ty chcesz a gadasz ze kobieta chce to czy tamto i juz obrazony. ale my tez mamy prawo nie tylko ty. nigdy nie bedziesz mniał dziewczyny bo jestes egoista myslacym tylko o swoich potrzebach. a zwiazek to nie cos takiego ze kogos bierzesz i nim zadzisz jak psem. ty nawet kochac nie potrafisz z tego co widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziewczyna powie ze gdzies jedzie i ci sie to nie spodoba ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×